Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Stylizujmy się nieco bardziej ładnie!

Moda to nie nauki ścisłe, czyli nie ma w tej branży całkowicie niezawisłych praw. Chodzi o to, że dosłownie wszyscy mamy całkowite prawo ubierać się tak jak chcemy. I generalnie zawsze mamy dużo racji, bo w końcu kto powiedział, iż na ten przykład krótkie spodenki meskie są niegodne? Chociaż trzeba wiedzieć, że ludzie są tylko ludźmi, to znaczy jesteśmy zwierzętami stadnymi, przyszło nam żyć w takim społeczeństwie, które uwielbia ocenianie innych. To sprawia, iż należałoby w odpowiedni sposób przestrzegać norm. W owym tekście o tym jak elegancko się ubierać, najzwyczajniej w świecie bardzo godnie. Zapamiętajmy, że choć jesteśmy wolnymi jednostkami, w żadnym razie nie powinniśmy ignorować zasady mody!


spodenki
Napisał: Adidas
Na podstawie: Adidas
Początkowo może się skupmy na kobietach, które w ostatnich latach odsłaniają niemały kawałek swojego ciała. Niby nic w tym niefajnego, ale czy istotnie krótkie spodnice są zawsze mocno odpowiednie? Bardzo różnie to w życiu bywa, mocno różne są sytuacje. Jeżeli kobieta pragnie być szanowana w żadnym razie nie powinna pokazywać zbyt dużo. Tak po prawdzie to swoista aura tajemnicy jest bardzo powabna - różne fasony spodenek męskich.

Każdy człowiek powinien być przygotowany na każde warunki pogodowe: w szczególności, że polska pogoda jest zmienna. Czyli gdy idziemy z rana do biura jest słoneczna pogoda, ale w trakcie przerwy na lunch czy po zakończeniu pracy najzwyczajniej gnębi nas srogi deszcz. To może spodnie przeciwdeszczowe są bardzo godne zainteresowania? Niby nie w każdym przypadku spodnie chroniące przed
strój kąpielowy
Napisał: Bodylook
Na podstawie: Bodylook
deszczami są całkowicie w naszym guście, lecz doskonale spełniają własną powinność - wybierz strój kąpielowy pod tym linkiem.


Wcześniej zainteresowani mieli możliwość przeczytać sobie, że mimo obecnych czasów należałoby ubierać się trochę mniej kuso. Jednak wszystko w istocie może zależeć od naszej sytuacji. Przykład: kiedy idziemy na plażę, w Ustce, Giżycku bądź na Krecie, odkrywający ciało stroj kapielowy nie jest czymś niewskazanym. To wszystko tak po prawdzie zależy od miejsca. No co innego praca, a co innego plaża.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 14:42:24
Tagi: moda, ubranie, gust, spodnica