Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Własny styl w codziennym życiu czyli co na siebie włożyć, aby prezentować się rzeczywiście oryginalnie.

Każdego lata, gdy najwięksi kreatorzy mody pokazują swoje nowe kolekcje, w wielu damskich szafach może się pojawić niewielka rewolucja. Okazuje się nagle, że kilka strojów zakupionych zaledwie przed rokiem w obecnie nie ma racji bytu, gdyż kolor jest już niemodny lub popularne są całkowicie inne kroje. Dużo pań ślepo podąża za czymś takim, i jeżeli tylko ktoś znany włoży na siebie coś oryginalnego, to nagle co któraś spotykana na ulicy pani ma założone coś podobnego.
biała sukienka
Napisał: RomitaGirl67
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli nawet zupełnie nie będzie im to pasować, czy też nie będą się w tym czuły dobrze, to moda jest modą, to co najmodniejsze trzeba nosić i koniec. Tego typu małpowanie pomysłów innych jest niestety bardzo powszechne, nie tylko zresztą w modzie, ale w innych obszarach życia także. Niestety duża część z tych kobiet, którym może się wydawać że ubierając najmodniejszą danego lata koszulkę, czy znajdując dodatki w zielonym odcieniu, bo akurat tej jesieni jest on w modzie, zupełnie nie ma pojęcia o tym, czym jest prawdziwa moda. Nieco więcej w temacie modowym - ceneo.pl/Bluzy_i_swetry_ciazowe.A tak naprawdę bycie modnym nie oznacza ślepego chodzenia za tym, co inni powymyślali. Wręcz przeciwnie, bycie modną osobą to umiejętność komponowania takich ubiorów, aby pozytywnie się wyróżniać z tłumu tak samo ubranych innych osób. I jak widać na przykładzie wielu coraz bardziej popularnych modowych blogerów, nie jest ważne za ile się coś będzie kupować, ale co się kupuje i jak będzie się to zestawiać z innymi częściami stroju. Aktualnie również panowie bardziej interesują się modą. Coś dla nich - ceneo.pl/Dla_Mezczyzny.

Są wręcz niekiedy osoby, jakie wolą kupić odzież dla siebie w sklepie z odzieżą używaną, szukając tam ciekawych, oryginalnych elementów stroju. Odpowiednio skomponowane, uzupełnione o oryginalne obuwie często wyglądają one dużo ciekawiej, niż przypadkowo założone markowe części garderoby wielu pań, którym się tylko wydaje, że są modne. Moda to również umiejętność dopasowania ubioru do odpowiedniej okazji, to wyczucie, kiedy będzie można założyć coś na siebie, a kiedy korzystniej z danej części garderoby zrezygnować, bowiem pojawienie się w takim ubraniu nie będzie stosowne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 14:42:23
Tagi: obuwie, moda, ubrania, dodatki