Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Gdzie kupić dobre lampy LED

Lampy do domu czy mieszkania, to niezwykle ważna sprawa. Gdy więc urządzamy dom warto jest znaleźć świetny sklep z lampami, żeby mieć gwarancję, że nasz dom będzie oświetlony doskonale. Sprawdźmy renomę sklepu. Zanim pójdziemy kupować lampy przeczytajmy opinie, komentarze innych klientów. Porównajmy ceny między sklepami, sprawdźmy czy oferują zniżki przy większym zamówieniu i dopiero po takim sprawdzeniu zdecydujmy.


żarówka ledowa
Napisał: theilr
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie lampy wybrać?

Oczywiście warto wybrać sprawdzone i znane marki. Bardzo popularne w ostatnich latach stały się różnego rodzaju światła LED. Nie jesto to specjalnie zaskakujące, są bardzo estetyczne, doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, a ponadto są energooszczędne. Naturalnie, wciąż często decydujemy się na lampy ścienne czy sufitowe, lecz oświetlenie halogenowe z wolna zaczyna wygrywać. Oczywiście, dla niektórych osób takie rozwiązanie jest nieakceptowalne. Na przykład, kiedy kupujemy stary mieszkania (projekty małych domów z poddaszem), czy mieszkanie w kamienicy - raczej nie zamontujemy tam świateł led.

Co zamiast standardowych lamp

Jeśli zdecydujemy się na montaż tego rodzaju oświetlenia zwróćmy uwagę na oprawy meblowe - powinny być jak najwyższej jakości, zrobione z doskonałych materiałów. To przecież najbardziej rzucająca się w oczy część całej lampki. Tego rodzaju oprawy można znaleźć w najróżniejszych kolorach i kształtach. Mogą być matowe lub błyszczące, w odcieniach srebra, tytanu, złota czy miedzi. Wybór jest nieograniczony. Musimy jednak pamiętać, by wszystko odpowiednio ze sobą współgrało.

taśmy led w pokoju
Napisał: Nathan Duprey
Na podstawie: http://www.flickr.com
A może coś na podwórko?

Można także rozważyć oświetlenie dojścia do domu. Tutaj doskonale zda egzamin lampa oświetleniowa z czujnikiem ruchu 360 stopni. Nie będziemy musieli się obawiać, że wracając w nocy do domu rozbijemy sobie kolano na progu. Jest to bardzo ważne, gdy nasz dom (polecamy nowoczesne projekty domów jednorodzinnych) zbudowaliśmy w pewnej odległości od oświetlonej drogi. Dobrze jest wydać pieniądze na takiego rodzaju lampę.

Gdy kupujemy lampy do domu czy mieszkania - na początku postarajmy się zaplanować całe oświetlenie. Gdy to zrobimy będzie nam łatwo wybrać właściwe lampy. A jeśli zrobimy wszystkie zakupy w jednym sklepie na pewno dostaniemy zniżkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-26 09:36:18
Tagi: lampy, LED, dom, mieszkanie, sklep