Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Obrazy drukowane na płótnie mogą okazać się świetnym prezentem

Jeśli poszukujemy oryginalnego prezentu, takiego który będzie gustowny, lecz równocześnie niesamowity, to warto popatrzeć jak prezentują się obrazy drukowane na płótnie. Ma szansę się okazać, że zamówienie takiego obrazu, zaplanowanie ujęcia istotnego dla osoby obdarowywanej, albo obrazu znanego artysty, którym ona się zachwyca, ma szansę okazać się świetnym podarunkiem.

Obrazy we wnętrzu
Napisał: Matt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taki drukowany obraz przedstawia się naprawdę gustownie, barwy są wyraźne, każdy drobiazg jest dokładnie dostrzegalny, co sprawia, że całość prezentuje się tak, jakby został wykonany za pomocą pędzla. Kiedy dodatkowo włożymy go w ramkę, to możemy stać się przekonani, że wspaniale będzie się (zobacz http://frontgraf.pl/) prezentował powieszony na każdej ścianie.

Nie ma znaczenia ich rozmiarPonieważ sami decydujemy jak spory ma to być obraz, nie ma znaczenia wielkość pokoju, w którym powinien się on znaleźć. Co więcej możemy wziąć jeszcze taki motyw, który idealnie będzie pasował do konkretnej osoby, a więc dla miłośnika zwierząt obraz na którym będą się znajdowały zwierzęta, a dla malucha projekt na którym będą się znajdowały osoby z jego ukochanej kreskówki. Dzięki specjalnemu drukowi, który jest tutaj stosowany, mamy szansę być pewni, że nawet przez wiele lat farba nie będzie jaśnieć, a obraz ciągle będzie prezentował się tak, jakby właśnie co został wykonany. To w jaki sposób przedstawia się konkretny obraz powoduje, że stanie się on niesamowitą ozdobą każdego pomieszczenia, bez względu czy jest to sypialnia, czy może gabinet ważnego prezesa.

Fajne oferty wyszukamy w internecie

Jeśli nie mamy szansy się zdecydować, co powinien przedstawiać nasz obraz, to powinniśmy wyszukać odpowiednich stron internetowych, gdzie takie projekty są przedstawiane oraz opisywane - www.demur.pl/obrazy (www.demur.pl/obrazy). Wtenczas będziemy mieli szansę wziąć ten, który najmocniej nam się przypodoba, a opinie innych ludzi utwierdzą nas w przekonaniu, że podejmujemy właściwą decyzję. Co więcej możemy stać się przekonani, że każda osoba, której zostanie podarowany taki obraz niesamowicie się z niego ucieszy i ochoczo zawiesi go w widocznym miejscu, tak aby każdy kto ją odwiedzi, mógł go oglądać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-29 12:13:17
Tagi: projekty, prezent, farba, Pędzel