Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Chcesz, aby Twój chłopak ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy albo zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

Najczęściej myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele mniej niż dziewczyny, a dodatkowo wielu z nich nawet nie chce tego zmieniać. Chyba każda dziewczyna bez wątpienia dobrze zna takie sytuacje, kiedy idzie ze swoim facetem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze praktycznie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do domu.

moda męska
Napisał: May Lee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli Twój chłopak jest dokładnie taki sam, a Ty mimo to nie ustajesz w wysiłkach i chcesz, żeby był modnie ubrany, wówczas mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Na początku powinnaś sobie uświadomić, że mężczyźni mają zupełnie odmienne podejście do zakupów niż dziewczyny. O ile kategoryczna większość kobiet wręcz kocha chodzić po sklepach i może to robić praktycznie codziennie, o tyle faceci mają całkowicie na odwrót. Wielu z nich z pewnością woli wyjść raz lub dwa razy do roku na większe zakupy niż wychodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem wybierać jedną rzecz.Jeżeli zatem chcesz dobrze ubrać swojego faceta, wtedy bez wątpienia powinnaś zastosować nieco inną taktykę niż w przypadku zakupów z przyjaciółką. Zabierz swojego faceta na zakupy raz lub dwa razy do roku, a kategorycznie będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednakże dobrze się przygotować - wcześniej porządnie przejrzyj garderobę swojego ukochanego i sprawdź, jakich ciuchów mu brakuje. Pomyśl również, gdzie prawdopodobnie można zakupić te ciuchy - wszystko po to, aby jak najbardziej skrócić czas, który Twój ukochany będzie musiał spędzić w sklepie. Jeśli właściwie się przygotujesz do takich zakupów, wtedy Twój chłopak (polecamy proraso woda po goleniu) bez wątpliwości będzie Ci wdzięczny. Znajdź odzieżowe pomysły - http://jego-styl.pl/stylizacja-imprezowa-do-700-zlotych/

Moda męska
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Innym pomysłem może być także zafundowanie Twojemu ukochanemu paru wyjść ze stylistą. Taka osoba bez wątpienia pokaże mu konkretnie, w jakich ciuchach wygląda najlepiej, a także dokonają wszystkich koniecznych zakupów. Dzięki temu Twój ukochany będzie mógł uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a w dodatku będziesz mieć pewność, że stylista wybrał mu tylko takie ubrania, w których Twój narzeczony będzie się prezentował naprawdę dobrze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-03 10:28:20
Tagi: moda, zakupy, garderoba, stylista