Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Parę słów o modzie damskiej

Każdy doskonale wie, że ubranie jest szalenie istotne. Dlatego próbujemy za każdym razem odpowiednio dobierać nasze ciuchy. Wiadomo, że grupa osób ubiera na siebie to, co wpadnie pod rękę. Są też takie osoby, które dzień wcześniej wszystko sobie szykują. A panie szczególnie lubują się w dobieraniu ubrań.


Lady M moda damska
Na podstawie: http://sklep.ladym.com.pl/
Jak wiemy moda damska jest dość skomplikowana. Panowie mogą wybrać prawie zawsze garnitur albo marynarkę i jeansy, a kobiety, cóż mają o wiele więcej opcji, które wypada im ubrać , gdy idą do pracy. W dodatku muszą też mieć ubrania, które włożą na siebie na wieczór. Z tego powodu każda pani powinna, choć trochę interesować się modą damską. Wystarczy chociażby pooglądać kilka czasopism, by zobaczyć, co teraz jest modne.

Są kobiety, które doskonale rozumieją jak ważne jest to, w co się ubierają. Dlatego nie tylko wertują czasopisma kobiece, czy blogi modowe a również zajmują się historią ubioru. Warto, poznać to w jaki sposób tworzyła się moda damska, bo historia jest naprawdę bardzo intrygująca. A gdy będziemy już świadome tego, co na siebie ubieramy, warto zwrócić uwagę na wszystkie dodatki, rozpoczynając od biżuterii przez makijaż a na perfumach kończąc. Nie jest łatwo wszystko pojąć i czasem niezbędna jest pomoc fachowca, ale na pewno po lekcjach np. makijażu będziemy zadowolone. Damskie ubrania - http://kraina-stylu.pl/3-kreacje-walentynkowe/

Make-up jest dopełnieniem naszego ubrania. Musimy też pamiętać o odpowiedniej fryzurze i paznokciach. Buty i torebka również są tak samo ważną częścią stroju. To wszystko wpływa na to, w jaki sposób inni nas postrzegają. Nie musimy chodzić w koku na głowie i zakładać złotej biżuterii czy dwunastocentymetrowych szpilek codziennie, ale dobrze żebyśmy każdego dnia wiedzieli, co na sobie mamy. Niesamowicie ważne jest psychologia koloru i ogrom innych spraw.


Zimowe trendy- moda damska
Napisał: Chris Marchant
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak, więc drogie panie, jeśli chcemy rzeczywiście modnie się nosić i wykorzystywać to, co widzimy na sklepowych półkach, to warto żebyśmy wiedziały, co jest odpowiednie, a co raczej powinno znikną z sieciówek. Dobrze też pamiętać, że przy wyborze ciuchów ważne jest obiektywnie spojrzeć na własną sylwetkę, tylko tak możemy naprawdę właściwie dobrać ciuchy. Są osoby, które mają ubranę rzeczywiście super skompletowane ciuchy, ale przez zły rozmiar, zupełnie nie osiągają oczekiwanego efektu końcowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-03 10:58:23
Tagi: moda damska, ubranie, make-up, biżuterii