Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Myślisz o aranżacji wnętrz? Sprawdź zasady, którymi powinieneś się kierować

Aranżacja wnętrz nie może być realizowana na szybko. Chyba, że nie zależy nam na wyglądzie naszego domu bądź w niedługim okresie i tak mamy w planach przeprowadzkę, toteż nie chcemy narażać się na koszta. W innym wypadku dobrze jest poznać parę pożytecznych rad, jakie będą dla nas pomocne. W pierwszej kolejności, przeanalizuj układ swojego mieszkania.
aranżacja kuchni
Napisał: slemon810
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zastanów się, w jakim miejscu najlepiej będzie zrobić salon, gdzie sypialnię, a jakie pomieszczenie jest idealne na wspaniały pokój dla twojej pociechy. Tak np. jadalnia najlepiej sprawdzi się w nasłonecznionym pomieszczeniu, ponieważ nic tak nie dodaje siły, jak promienie słoneczne wpadające przez szyby okienne. W drugim etapie wybierzmy charakter mieszkania – planujemy nowoczesny minimalizm, preferujemy tradycję, a może romantyczny styl? Jeżeli cała powierzchnia będzie zaaranżowana wedle jednego pomysłu, będziemy się czuć dużo lepiej. Kierujmy się indywidualnymi upodobaniami a nie panującą aktualnie modą, ponieważ ona stale się zmienia.tradycyjne wnętrze
Napisał: slemon810
Na podstawie: http://www.flickr.com
To samo dotyczy zakupu mebli i wymaganych urządzeń – za każdym razem sprawdzają się klasyczne wzory i proste kształty, a co więcej – nadają się do wszystkiego. Czasami lepiej jest operować dodatkami, a w kwestii mebli postawić na klasykę. Pamiętajmy, by pomieszczenia były nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, inaczej będziemy czuć się w swoim domu jak w muzeum, a przecież nie o to chodzi. Jeżeli mamy na to fundusze, możemy wynająć architekta wnętrz. Niemniej w wielu wypadkach nie jest on potrzebny, najczęściej wiemy, czego chcemy i sami potrafmy sobie dać radę, wystarczy trochę czasu oraz chęci i dekoracja wnętrz (rekomendujemy aranżacja wnętrz (zobacz projektowanie wnętrz Kraków) Warszawa onedesign.pl) przestaje zagadką. A za gotówkę, którą planowaliśmy wydać na projektanta wnętrz, możemy wybrać sobie jakiś prezent bądź coś, o czym od długiego czasu marzyliśmy, ale zawsze odkładaliśmy to na potem.

Trzymając się powyżej opisanych porad, aranżacja wnętrz nie tylko nie będzie dla nas problemem, lecz wręcz przeciwnie – sprawi nam wielką przyjemność. Szczególnie patrzenie, jak nasz dom lub mieszkanie się zmienia, prezentując się coraz lepiej - tak jak tego oczekiwaliśmy. Warto jest poświęcić trochę uwagi na dobór odpowiednich tworzyw, zakupienie podobających się nam mebli i rozważenie całego projektu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-11 13:27:22
Tagi: mieszkanie, salon, aranżacja