Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dom oraz dekoracja wnętrza - niebanalne wskazówki

Obecnie każdy chciałby mieć wspaniałe mieszkania. Jest to związane z tym, że brak nam na wszystko czasu, dlatego chcemy dać radę relaksować się w mieszkaniu, a nie jedynie coś zjeść i pójść spać. Każdy chce wracać do mieszkania, które wygląda fajnie i do którego nie będzie wstyd zaprosić nam ludzi, których znamy. Dlatego dom i wnętrze jest nawet tematem przewodnim dla magazynu. Dla wielu osób ogarnięcie mieszkania to żaden kłopot.

nowoczesny pokój
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Na podstawie: http://www.flickr.com
Te osoby najczęściej idą na łatwiznę. Wybierają zestawy mebli, kupują neutralny kolor farby na ścianę i mają mieszkanie jakiś wiele. Bywają osoby, które posiadają smykałkę do dekorowania mieszkań. Potrafią stworzyć klimat, bo zdają sobie sprawę, że wszystkie szczegóły są ważne. Nie szukają klasycznych rozwiązań, a i tak wnętrze ich mieszkania jest fenomenalne. Co ważne, widać w mieszkaniu, kto je zamieszkuje, co oznacza, że mieszkanie oddaje charakter domownika. Ale, jeśli nie potrafimy dobrać pasujących mebli do salonu i totalnie nie wiemy, który dywan czy lampka będzie pasować do naszego pokoju gościnnego, to powinniśmy poprosić o pomoc człowieka zajmującego się dekoracją wnętrz. Nie ma sensu odtwarzać wnętrze (zobacz także), które widzieliśmy w katalogu, bo nie będzie ono oddawało naszego charakteru. A razem z pomocą osoby od aranżacji wnętrz doprowadzimy do tego, że nasz dom - przejdź dalej - będzie naprawdę świetnie urządzony. Tutaj bardzo interesujące inspiracje - http://www.ceneo.pl/Mydelniczki_i_polki_prysznicowe.

nowoczesny projekt pomieszczenia
Napisał: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dekoracja wnętrz to ważna kwestia

W dzisiejszych czasach każdy dobrze wie, że to jak wygląda nasze mieszkanie wiele o nas mówi. Nie chodzi jedynie o ogólny ład, ale chodzi raczej o to jak to mieszkanie urządziliśmy (dobre propozycje: odpowiednie zasłony prysznicowe). Tak, więc dom i wnętrze są ogromnie ważne. Powinniśmy na początek poznać wszystkie wymiary poszczególnych pokoi. To da nam możliwość na wybór mebli o właściwej wielkości, a w pierwszej kolejności zakupu właściwej ilość farby do ścian. Tak, więc to, jakie wymiary mają wszystkie pomieszczenia w naszym mieszkaniu ma ogromnie duże znaczenie. Jedynie to sprawi, że wszystko zostanie właściwie dobrane. Dobrze dowiedzieć się czegoś na temat psychologii koloru, kiedy zaczynamy ogarnianie własnego wnętrza. Dobrze też przejrzeć pisma branżowe, by dowiedzieć się, co, z czym gra, a czego lepiej nie łączyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 12:28:43
Tagi: Kolor, lampka, dywan, dekoracja wnętrz