Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Na co należy patrzeć przy projektowaniu i urządzaniu wnętrza domu.

Każdy nowy nabytek mieszkaniowy, czy jest to mieszkanie czy dom, trzeba urządzić chociaż na tyle, żeby dało się w nim zamieszkać. Deweloperzy z reguły sprzedają lokale w stanie surowym, co najwyżej z podstawowym sprzętem w łazienkach i położonymi instalacjami. Budując swój dom także dochodzi się do takiego etapu, i wtedy rozpoczyna się droga zabawa z wykończeniem i wyposażeniem każdego pomieszczenia.
dom w stylu wiktoriańskim
Napisał: Randen Pederson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Droga dlatego, że o ile przy samej bryle budynku ciężko o coś szalonego, to w przypadku wystroju już możliwości wydania pieniędzy są znacznie większe. Wielu Wiele osób na początku decyduje się iść bardzo na skróty i kupuje jakieś tanie sprzęty, ponieważ zwyczajnie ma takie możliwości finansowe. Inni z kolei idą na całość, biorą więcej kredytu, który będzie spłacany przez następne kilkadziesiąt lat po to, aby od razu zrobić wszystko najlepiej jak się da, i przede wszystkim z dobrych materiałów. Nieliczni szczęśliwcy, mający odpowiednią ilość pieniędzy ograniczeni są tylko własną wyobraźnią i potrzebami.meble do kuchni
Napisał: Dakil Auctioneers
Na podstawie: http://www.flickr.com
O tym, którą drogę się wybierze projektując swój mieszkania (projekty domów jednorodzinnych z poddaszem) i wnętrze, zależeć będzie tak naprawdę od kilku czynników. Najważniejsze są oczywiście pieniądze, jak się ich nie posiada, a jakieś mieszkanie jest niezbędne, to wiadomo, że z niektórych decyzji trzeba będzie zrezygnować. W takiej sytuacji właściciele kupują tańsze wyroby, tak aby można było zacząć mieszkać, ale przeważnie ich jakość nie powala na kolana. Jednak taki wybór może się wiązać z ponownym remontem za parę lat, podczas gdy akcesoria nieco więcej kosztujące, lecz znacznie lepsze jakościowo mogłyby wytrzymać dwa razy dłużej, przykładowo: dzwonki i akcesoria na ceneo.pl.

Z tego też powodu urządzając środek swojego mieszkania czy domu warto rozważyć, czy nie będzie lepszym rozwiązaniem zakupienie na początku trochę mniej i zrezygnowanie z niektórych rzeczy, lecz kupienie rzeczywiście dobrych jakościowo materiałów do wykończenia. W szczególności powinniśmy być ostrożni i dołożyć dużo starań, jeśli chodzi o takie sprawy jak hydraulika oraz kanalizacja - sprawdź - doprowadzenie wody orz kanalizacja. Od tego może naprawdę wiele zależeć. Faktycznie może to wszystko nieco drożej początkowo kosztować, lecz remont po kilku latach niestety także będzie niósł za sobą sporo wydatków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 12:30:09
Tagi: wnętrze, remont, sprzęty, poziom wykonania