Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Warto zadbać o swój odpowiedni ubiór

Nasz sposób ubierania wiele o nas opowiada

Mówi się, że starczy jedno spojrzenie na jakąś osobę, a jesteśmy w stanie powiedzieć o niej bardzo dużo. Dużo o nas mówi już sam nasz sposób ubierania, to jakie mamy swetry, buty, i jakiego rodzaju akcesoria posiadamy. Są osoby, które ciągle ubierają się na sportowo, a są takie, które w każdej relacji postawią na szyk oraz elegancję.

półka z ciuchami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odzież na którą się zdecydujemy, musi być do nas idealnie dopasowana pod względem rozmiaru, tak żeby nie była ani za wielka, ani za mała. Co więcej powinna także podkreślać nasze plusy, a ukrywać niedoskonałości naszego ciała, co będzie pozytywnie wpływało na nasze samopoczucie. Natomiast jeśli pragniemy kupić nowe obuwie, to powinniśmy nie tylko spoglądać na to, aby okazało się w dobrym rozmiarze, lecz również żeby pasowało kolorem i wyglądem, do dalszego stroju. Dzięki temu, całość będzie się przedstawiała wspaniale, a co więcej inne osoby będą dostrzegały, że mamy ulubiony styl, w którym idealnie się czujemy. Przykładowe inspiracje w tym miejscu - http://www.ceneo.pl//Garsonki_i_kostiumy.

sklep z ciuchami
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy zatroszczyć się o prawidłowo dopasowane dodatki

Kiedy nie pragniemy, by nasz strój był mdły oraz bez wyrazu, to warto zatroszczyć się o odpowiednio dopasowane dodatki. Panowie mogą się skupić na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie tymczasem muszą przyłożyć wielką wagę do torebek, biżuterii, jak i też pasków albo apaszek, które są w stanie przemienić każdą stylizację. Tak naprawdę w ubiorze najistotniejsze są właśnie te dodatkowe elementy, gdyż to za ich sprawą, może się okazać, że dwa identyczne zestawienia ubrań, będą się prezentowały zupełnie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dobierzemy (takie jak: apaszki oraz szaliki).

Mamy szansę patrzeć na innych

Jeśli nie mamy pomysłu jak powinien prezentować się nasz styl, to trzeba spojrzeć na to, jak ubierają się pozostali i to nie tylko ludzie ze świata mody i filmu. W dodatku jeśli będziemy dokładnie śledzić najnowsze doniesienia ze świata mody, to ma szansę się okazać, że bez trudu znajdziemy coś dla siebie, co świetnie zaznaczy nasz charakter i będzie odpowiadało naszym wymaganiom. Od czasu do czasu trzeba podpatrzeć stylizacje u innych osób, a następnie przemienić je w taki sposób, aby świetnie pasowały naszym potrzebom oraz oczekiwaniom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 12:30:10
Tagi: odzież, stylizacje, Panie