Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

March 2015

Kunsztowność ma swoją cenę - ale kwota nie gra roli, kiedy się pragnie artykułów marki Blomus

karafka
Napisał: Blomus
Na podstawie: Blomus
Codziennie tysiące ludzi, po zakończonej pracy, nauce, po wyjściu ze swoich biur, fabryk, po odejściu od lad sklepowych, od szkolnych ławek, od pracy w polu. Podążają jak najprędzej do domu. Po drodze czasem konieczne sprawunki, pierwszy, drugi market, by w końcu ciężkie siatki rzucić z wytchnieniem przed drzwiami, wejść do środka i znaleźć się w swoim mieszkaniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-31 17:24:40
Tagi: dom, porcelana, kominki, design, herbaty

Gdy masz w ogrodzie kominek, warto rozważyć zakup elektroluksa do czyszczenia kominka

kominek
Napisał: kristin sloan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kominek w salonie może być wykorzystywany do nagrzewania okazjonalnego, albo w okresach zastępczych, kiedy nie jest włączone centralne nagrzewanie. Może także tworzyć podstawowe, lecz nie wyłączne źródło ciepła. Kominek jest dzisiaj jednym ze standardów wyposażenia domu, bądź mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-27 10:22:38
Tagi: kominki, zasilanie, gruz, popiół

Garaże oraz garażowe akcesoria w ofercie

Garaż
Napisał: Kevin Dooley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ciekawe propozycje garażowych innowacji są owocem usilnej pracy profesjonalistów. Ulepszanie opcji oferowanych klientom jest naszą prawdziwą pasją. Z dokładnością przyglądamy się temu, co mają do zaproponowania konkurencyjne firmy i na tej podstawie przygotowujemy swe propozycje. Wszelkie dodatki do garaży i przydatne udoskonalenia znajdują się wśród naszego asortymentu też na stronie www. W każdej chwili można dokładniej im się przyglądać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-25 13:11:38
Tagi: garaże, wiaty, garaży, garaże blaszane

Szafki nocne okazują się być koniecznym elementem sypialni

Meble młodzieżowe Wajnert
Napisał: Wajnert
Na podstawie: http://www.wajnert.pl
Szafki nocne muszą posiadać odpowiednią wysokość

Każdy pragnie mieszkać w przytulnym wnętrzu, dlatego też tak dużo godzin poświęcamy na dopasowanie odpowiednich mebli, które będą wypełniały nasze oczekiwania i równocześnie będą się odpowiednio prezentowały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 12:05:37
Tagi: łóżka

Bardzo ważna sprawa: bokserki czy slipy? Jakiego wyboru dokonują panowie, co wolą panie?

moda męska
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel
Ostatnio męska bielizna bardzo się zmieniła. Dlaczego tak się stało? Otóż, znane od zawsze slipy musiały ustąpić trochę miejsca coraz popularniejszym bokserkom. W tym samym czasie, modne stały się także męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcwspominamy tylko o majtkach, ale czasami zagadnienie, co wybrać, to niemały dylemat. A co więcej, głosów za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę sporo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 11:23:37
Tagi: szorty, bielizna, Mężczyźni

Inwestycje mieszkaniowe?.

Widok na Gdańsk
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie rozpoczął się dla deweloperów niepewny moment. Zakończony właśnie projekt RnS i niesprecyzowany czas rozpoczęcia Mieszkania dla młodych, odracza znacząco obrót nieruchomościami. Deweloperzy muszą lepiej policzyć w którym miejscu i za ile mogą lokować kapitał. Istnieją tereny jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim nie utyskują klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-23 11:04:37
Tagi: mieszkania, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy

Jak powinien ubierać się oryginalny mężczyzna?

młody mężczyzna
Napisał: Kavian Borhani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że wygląd jest niesłychanie ważnym detalem, jaki ma wpływ na wiele szczegółów w trakcie naszego życia. W związku z taką sytuacją powinniśmy się zatroszczyć, aby był on w każdym przypadku na najwyższym poziomie, dzięki czemu również w najmniej komfortowej sytuacji będziemy prezentowali klasę. W tej sytuacji wypada przyznać, że o ile kobiety niesłychanie entuzjastycznie troszczą się o prywatną prezencję, to jednak mężczyźni w znaczącej mierze zaniedbują ten zasadniczy aspekt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-20 16:06:36
Tagi: mężczyzna, koszula, ubrania, okazje, szafa, wizerunek, image

Stylowe oprawy LED - wspaniały dizajn i niezrównana praktyczność

żarówki led
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różne rozwiązania technologiczne potrafią niesamowicie silnie wpływać na cały świat. Współcześnie trudno jest sobie wyobrazić zupełnie ciemną noc w wielkich miastach, a dawniej przecież była zwykłością, oświetlaną tylko bladym światłem Ksieżyca, świec , a także nielicznych lamp. Obecnie nie trzeba podjąć ogromnego wysiłku, aby rzęsiście oświetlić dom, lokale, hale koncertowe i kluby z muzyką – jest dużo rodzajów lamp oraz żarówek w najrozmaitszych wariantach pod względem mocy światła , jak również kolorów. Wystarczy dobrać właściwe żarówki oraz oprawy LED, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, a nawet jeszcze lepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-18 09:37:36
Tagi: oświetlenie, dom, cecha

Użycie gotowych form malarskich

malowanie na ścianie
Napisał: JW - Beckers, TBD SA
Stosowanie szablonów malarskich potrafi przeobrazić wszelkie pomieszczenie w atrakcyjną, niespotykaną powierzchnię. Stanowią nowoczesną i interesującą formę ozdoby każdej przestrzeni mieszkalnej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 15:48:36
Tagi: Wnętrza, ściany, wzory, powierzchnia

Zaprojektuj sypianię twojego dziecka naprawdę ładnie oraz oryginalnie przy pomocy ślicznych fototapet

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Napisał: Pixers
Na podstawie: Pixers
Każda mama chce, by pokoik jej dziecka okazał się bezpieczny oraz przyjazny, a przy tym kolorowy oraz radosny. Wielkim wyzwaniem, gdy idzie o projekt sypialni dla dziecka, okazuje się pokrycie ścian. Powinno być ono nie tylko ładne, lecz także solidne i bezpieczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:50:35
Tagi: pokój, wnętrze, ściany, tapety

Osobiście opracowana fototapeta

samochody na tapecie
Napisał: www.przyklejkopety.pl
Na podstawie: www.przyklejkopety.pl
Organizując nowiutkie gniazdko, czy też dokonując zmian w aranżacji starego, należy mieć na uwadze odpowiednio wyglądające ściany. To w jaki sposób okaże się spożytkowany ich potencjał dekoracyjności, wpłynie na wygląd, również temperament danego pomieszczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:03:34
Tagi: Wnętrza, ściany, dekoracje, wzory, pokoje

Jeżeli jesteś rodzicem dzieciątka, które właśnie zaczęło raczkować abo chodzić, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie jest prosto zatroszczyć się o bezpieczeństwo takiego malucha

wykorzystanie szkła
Napisał: Gord Webster
Na podstawie: http://www.flickr.com
Normalnie nie zwracamy uwagi na przedmioty, takie jak noże, wystające kanty lub szkło w domu. To wszystko jest dla nas niemal naturalne. Zaglądając do szuflady z ostrymi narzędziami po prostu wyjmujemy z niej to, co jest nam potrzebne. Nie zastanawiamy się nad potencjalnym zagrożeniem, które mogłoby stanowić niezgodne z przeznaczeniem wykorzystanie młotka lub piły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 10:05:34
Tagi: podłoga, kuchnia, stół

Atrakcyjne oferty różnych lamp

Lampa wisząca, żyrandol Onda
Napisał: Maxlight
Na podstawie: Maxlight
Świetne oświetlenie to jeden z najistotniejszych czynników nowoczesnego wystroju dużej ilości pięknych domów. Pewne lampy w kuchni, salonie lub w przedpokoju to połowa estetycznego sukcesu. Ich wybór nie jest jednak przy tym czymś zanadto prostym, zwykle nastręcza on ogromnych trudności jednostkom niezdecydowanym, niepewnym co do swoich gustów estetycznych. Czy lepiej wybierać współczesne lampki biurkowe bądź coś bardziej klasycznego?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-12 10:44:35
Tagi: biurka, żyrandole

Ekwipunek myśliwego

dzika kaczka
Napisał: Douglas Scortegagna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Łowiectwo, oprócz zręczności i wytrwałości wymaga również wyposażenia. Każdy myśliwy musi być wyposażony w niezbędne akcesoria i ubranie myśliwskie, dzięki którym polowanie będzie skuteczne i bezpieczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 16:23:37
Tagi: koszule, buty, myśliwy, stroje myśliwskie

Znaczna dobrowolność w modzie dla pań, oddziałująca na oryginalność w stylu ubierania się kobiet.

Moda damska, biało-czarne stylizacje
Napisał: Every Nature
Na podstawie: Every Nature
Spora dobrowolność w modzie damskiej, przekładająca się na coraz większą nietuzinkowość w sposobie kobiet pozostaje bezsprzecznie jednym z najbardziej rozpoznawalnych trendów, jakie opisują nasze czasy. Jeśli kiedyś dało się wyraźnie ustalić, co jest na topie w danym czasie i w odniesieniu do jakich kanonów kobiety powinny się ubierać, tak w tym momencie nie ma już takich podziałów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 12:17:32
Tagi: moda, ubranie, strój

Oświetlenie możemy zamontować w przeróżnych miejscach

Lampa stojąca, różowa
Napisał: Kids Town
Na podstawie: Kids Town
Jeśli przystępujemy do urządzania konkretnego pomieszczenia, to przeważnie posiadamy wizję tego, jak ma on wyglądać. Poza tym wiemy, czy pragniemy by więcej było w nim produktów plastikowych czy być może jednak drewnianych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 16:18:32
Tagi: Oświetleni

pomieszczenia kuchenne w mieście Wrocław

kuchnia
Napisał: e-lotari.pl
Na podstawie: e-lotari.pl
Aranżacja funkcjonalnej i ładnej kuchni wcale nie jest prosta. Z wyjątkiem kolorystyki i wyboru przodów, musimy zastanowić się również nad jej sprzętem. Nie ma wszechstronnego kanonu idealnej kuchni. Inaczej urządzonej kuchni wymagają domatorzy lubiący pitrasić, innej osoby często przyjmujące gości, jeszcze innej samotna osoba odgrzewająca dania w mikrofalówce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 09:47:32
Tagi: dom, szafka, wygoda

Nowoczesne meble rtv

szafka rtv
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy w wielu gospodarstwach domowych telewizor okupuje centralne miejsce w pokoju dziennym. Polacy często kupują stylowe telewizory w sklepach ze sprzętem RTV. Niekiedy można trafić na korzystne promocje lub kupić sprzęt na raty, jeśli nie mamy całej kwoty. Naturalnie im większy telewizor, tym lepiej. Zanim zrobimy zakupy z pewnością szczegółowo przeanalizujemy wszystkie oferty, a także parametry techniczne interesującego nas modelu. Nowoczesnego telewizora nie kupuje się bez namysłu, szczególnie jeśli ma on nam służyć w dłuższej perspektywie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 10:31:31
Tagi: meble, model, stolik, sprzęt

Tworzenie własnych nadruków na koszulki

T-shirty z nadrukami od jakiegoś czasu są bardzo popularne na całej Ziemi. Jednak faktycznie od niedawna pojawiła się opcja sprawienia sobie spersonalizowanej odsłony takiej koszulki. Jeszcze jakiś czas wcześniej taka opcja występowała, jednak całość procedury była raczej skomplikowana i wymagała odwiedzin w specjalistycznym zakładzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 13:14:30
Tagi: koszulki, koszulki z nadrukiem

Gdzie kupić dobre obuwie dla każdej kobiety?

buty
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy nam na tym, by nasze nogi były jak najdłużej zdrowe powinniśmy zadbać o dobre buty. Oczywiście część osób uważa, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na dobre buty, bo jak mają się popsuć to i tak się zepsują. Dodatkowo pokutuje również myśl, że w kolejnym sezonie będziemy musieli kupić kolejne buty, bo te, które kupujemy dziś za rok nie będą już modne. Dlatego dobrze jest wybrać buty damskie clarks.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: firma, kupić

Od czasu do czasu trzeba zaszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na co dzień idąc do firmy ubieramy się idealnie z dress kodem, który w niej panuje. Powiemy czy powinniśmy przychodzić w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych trzeba poszaleć z własnym ubiorem oraz nie trzymać się sztywno wyznaczonych modeli. Obecnie w wielu miejscach możemy znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: koszulka, garnitur

Gdzie kupować ubrania? Najświeższe trendy z branży modowej oraz mnóstwo przydatnych porad dla eleganckich dziewczyn

imagine24.pl
Na podstawie: imagine24.pl
Właściwie nie trzeba ukrywać, że każda dziewczyna lubi być ładnie ubrana i podobać się mężczyznom. To zwykle dlatego tak wielką popularnością cieszą się dla przykładu blogi modowe - szukamy tam często ciekawych inspiracji, które pozwolą nam na skompletowanie eleganckiego, ale jednocześnie zwracającego uwagę i zapadającego w pamięć ubioru. Chyba każda dziewczyna chce wyglądać oszałamiająco nie tylko od święta, ale także na co dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: Internet, odzież, spódnica, vintage, sukienka, blogi modowe

Luksusowe lampy podłogowe do aranżacji Twojego domu bądź mieszkania

Lampy
Napisał: rosmary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oświetlenie naturalnie pełni nadzwyczaj ważką funkcję w całej aranżacji domu i mieszkania. Urządzając swój dom bądź też mieszkanie zazwyczaj zwracamy uwagę na takie rzeczy, jak na przykład barwa ścian, dobór umeblowania czy też sprzętów, dodatki i tak dalej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: lampy, akcesoria, aranżacji wnętrza

importer odzieży używanej

ubrania
Napisał: Megan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowe sklepy z garderobą wykorzystywaną powstają jak grzyby po deszczu. Sporo ludzi korzysta z takiego rodzaju propozycji nie tylko ze względów finansowych. Można w tamtym miejscu odnaleźć odzież znanych marek za małe pieniądze i ubrać się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:42
Tagi: biżuteria, pieniądze, marka, hurtownia

Sklepy z odzieżą używaną i ich charakterystyka

odzież
Napisał: ASICS
Na podstawie: ASICS
Nabywanie odzieży dla dużej liczby ludzi jest sporym problemem. Problemy wynikają przykładowo z niezwykłego obecnie wyboru rozmaitych stylów i znacznej liczby punktów sprzedaży. Poza tym istotną barierę stanowią często koszty nowych ubrań, które niejednokrotnie są bardzo wysokie. Popularne aktualnie sieciowe sklepy z odzieżą mają wielkie ilości klientów, co nierzadko wywołuje skutek taki, że wiele osób nosi takie same ubrania. W uniknięciu problemów tego rodzaju pomocne mogą być sklepy z odzieżą używaną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:42

Marzysz, aby otworzyć second-hand, ale zastanawiasz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec

dziewczyna
Napisał: Ramuz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Butiki z odzieżą używaną są w Polsce bardzo popularne. To proste i pomysłowe rozwiązanie, jeśli lubimy się dobrze ubrać za niewielkie pieniądze. Atutem sklepu z używaną odzieżą jest też wyjątkowość oferowanych ubrań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:41
Tagi: ubrania, sukienki, sklepy

Litery podświetlane wspaniale nadają się do oznaczenia konkretnego pomieszczenia?

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting
Litery podświetlane mają szansę ułożyć się w nazwę sklepu

Często właściciele różnorakich marketów oraz lokali pragną mieć świadomość, że ich klienci bez trudu do nich dotrą. Przez to właśnie decydują się na założenie szyldu lub odpowiedniego napisu, który będzie ukazywał wejście do ich przybytku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:48:29
Tagi: reklama, Litery podświetlane, Billboardy led

Zbliża się impreza, powinniśmy się odpowiednio przygotować. Masz w planach zakupić suknię lub strój, a może lepiej skorzystać z wypożyczalni?

Joanna Horodyńska
Napisał: Aldona Kaczmarczyk
Na podstawie: Gatta
Sylwester to niezwykła okazja.Też nasza sukienka musi być unikatowa podczas tej zabawy. Należy więc już wcześniej zastanowić się nad strojem, by zrobić bardzo duże wrażenie na naszych znajomych. Kiedy warto rozpocząć poszukiwania?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:27:29
Tagi: wypożyczalnia strojów

Spódnice i halko New Look może zapewnić w znakomitych cenach

spódnice
Napisał: Americanos
Na podstawie: Americanos
O każdej porze roku szczególnie interesujące jest to, by spódnice zgodne były nie tyle z trendami, co z wygodą każdej kobiety. Nieistotne, czy zimno, czy ciepło – stylizacje zawsze mogą wpisywać się w ramy panującej obecnie mody. Rewelacyjne kroje, perfekcyjne materiały, specjalnie wybrane przez producenta, są niezwykle . Dzięki rozbudowanemu wyborowi kobiety mogą wyszukać krój spódnicy doskonały dla siebie na każdą porę roku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 15:13:35
Tagi: swetry, sukienki, marki, spodnie, spódnice, zestawy

Sklep internetowy proponuje znakomite akcesoria w ofercie

Sypialnia
Napisał: tapetenpics
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kochamy otaczać się luksusowymi rzeczami i wybierać dla siebie ciekawe, użyteczne gadżety. Dostrzegli to już jakiś czas temu producenci, których dzisiaj podstawowym założeniem jest oferowanie klientom wymaganych rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 09:52:30
Tagi: mieszkania, dodatki, prezenty ślubne

Doskonała jakość gadżetów kuchennych

Moda damska
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie szukając w odległych miejscach możemy odnaleźć najróżniejsze gadżety do każdego pomieszczenia. Pozwala na to rewelacyjna widoczność takich przedmiotów w sieci, gdzie znajdują się one opatrzone oceną oraz szczegółowym opisem. Nie musimy się ograniczać w swych wyborach, ponieważ na rynku jest sporo marek akcesoriów do kuchni. Znakomite pod względem jakości gadżety kuchenne absolutnie trafiają w teraźniejsze wymagania klientów, przede wszystkim ze względu na ich zróżnicowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 09:13:29
Tagi: styl, cena, Wybór