Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

March 2015

Kunsztowność ma swoją cenę - ale kwota nie gra roli, kiedy się pragnie artykułów marki Blomus

karafka
Napisał: Blomus
Na podstawie: Blomus
Codziennie tysiące ludzi, po skończonej pracy, nauce, po wyjściu ze swoich biur, zakładów pracy, po odejściu od lad sklepowych, od szkolnych ławek, od roboty w polu. Jadą jak najspieszniej do domu. Po drodze czasem niezbędne sprawunki, jeden, drugi market, by w końcu ciężkie torby rzucić z wytchnieniem przed drzwiami, wejść do środka i znaleźć się w swoim domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-31 17:24:40
Tagi: dom, porcelana, kominki, design, herbaty

Gdy masz w ogrodzie kominek, warto rozważyć zakup elektroluksa do czyszczenia kominka

kominek
Napisał: kristin sloan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kominek w salonie może być wykorzystywany do grzania sezonowego, lub w okresach przejściowych, gdy nie jest uruchomione centralne ogrzewanie. Może także tworzyć główne, lecz nie jedyne źródło ciepła. Kominek jest dzisiaj jednym ze norm wyposażenia domu, czy mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-27 10:22:38
Tagi: kominki, zasilanie, gruz, popiół

Garaże oraz garażowe akcesoria w ofercie

Garaż
Napisał: Kevin Dooley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowatorskie propozycje garażowych innowacji są rezultatem wzmożonej pracy profesjonalistów. Ulepszanie możliwości proponowanych klientom jest naszą ogromną pasją. Z dokładnością przyglądamy się temu, co mają do zaoferowania konkurencyjne firmy i na tej bazie przygotowujemy swe propozycje. Wszystkie dodatki do garaży i niezbędne unowocześnienia znajdują się wśród naszego asortymentu także na stronie www. W każdej chwili możemy dokładniej im się przyjrzeć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-25 13:11:38
Tagi: garaże, wiaty, garaży, garaże blaszane

Szafki nocne okazują się być koniecznym elementem sypialni

Meble młodzieżowe Wajnert
Napisał: Wajnert
Na podstawie: http://www.wajnert.pl
Szafki nocne muszą mieć właściwą wysokość

Każdy chce zamieszkać w przytulnym wnętrzu, dlatego również tak sporo czasu poświęcamy na dopasowanie odpowiednich mebli, które będą spełniały nasze założenia i równocześnie będą się właściwie prezentowały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 12:05:37
Tagi: łóżka

Bardzo ważna sprawa: bokserki czy slipy? Jakiego wyboru dokonują panowie, co wolą panie?

moda męska
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel
W ostatnim czasie męska bielizna jest inna niż wcześniej. Dlaczego, pytasz? Otóż, rządzące od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. W tym samym czasie, modne stały się także męskie szorty jako bielizna. Niby więcmówimy tylko o majtkach, ale czasami sprawa, co kupić, to niemały dylemat. Ponadto, argumentów za i przeciw, z jednej, jak i drugiej strony jest z pewnością sporo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 11:23:37
Tagi: szorty, bielizna, Mężczyźni

Inwestycje mieszkaniowe?.

Widok na Gdańsk
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Teraz trwa dla sprzedawców nieruchomości niepewny czas. Zakończony dopiero co projekt RnS i późny termin startu MDM, utrudnia znacznie handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą lepiej przeliczyć w którym miejscu i za ile opłaca im się angażować kapitał. Istnieją miejsca jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim nie utyskują klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-23 11:04:37
Tagi: mieszkania, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy

Jak powinien ubierać się oryginalny mężczyzna?

młody mężczyzna
Napisał: Kavian Borhani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że wygląd jest bardzo ważnym elementem, jaki ma wpływ na wiele szczegółów w ciągu naszego życia. W związku z taką sytuacją powinniśmy się zatroszczyć, aby był on zawsze na najlepszym poziomie, dzięki czemu też w najmniej wygodnej sytuacji będziemy prezentowali klasę. W tej sytuacji trzeba potwierdzić, że o ile kobiety niezmiernie chętnie troszczą się o prywatną prezencję, to jednakże mężczyźni w znaczącej mierze lekceważą ten ważny aspekt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-20 16:06:36
Tagi: mężczyzna, koszula, ubrania, okazje, szafa, wizerunek, image

Stylowe oprawy LED - wspaniały dizajn i niezrównana praktyczność

żarówki led
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne rozwiązania technologiczne umieją niesamowicie silnie wpływać na cały świat. W dzisiejszych czasach trudno by było sobie wyobrazić całkowicie ciemną noc w dużych miastach, a przedtem przecież była zwykłością, oświetlaną tylko skąpym światłem Ksieżyca, świec oraz nielicznych lampionów. Obecnie nie trzeba podjąć ogromnego wysiłku, aby rzęsiście oświetlić dom, restauracje, sale koncertowe i kluby z muzyką – jest dużo rodzajów lamp oraz żarówek w najrozmaitszych wariantach pod względem jasności światła , a także kolorów. Wystarczy dobrać odpowiednie żarówki oraz oprawy LED, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, a nawet jeszcze lepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-18 09:37:36
Tagi: oświetlenie, dom, cecha

Użycie gotowych form malarskich

malowanie na ścianie
Napisał: JW - Beckers, TBD SA
Stosowanie form malarskich potrafi przekształcić jakiekolwiek pomieszczenie w przyciągającą, niespotykaną powierzchnię. Stanowią współczesną i ciekawą odmianę ozdoby każdej przestrzeni mieszkalnej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 15:48:36
Tagi: Wnętrza, ściany, wzory, powierzchnia

Zaprojektuj sypianię twojego dziecka naprawdę ładnie oraz oryginalnie przy pomocy ślicznych fototapet

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Napisał: Pixers
Na podstawie: Pixers
Każda matka chce, by pokoik jej maluszka okazał się bezpieczny i przyjazny, a przy okazji kolorowy oraz wesoły. Dużym wyzwaniem, gdy chodzi o aranżację pokoju dla dziecka, okazuje się pokrycie ścian. Musi być ono nie tylko ładne, ale także trwałe i bezpieczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:50:35
Tagi: pokój, wnętrze, ściany, tapety

Osobiście opracowana fototapeta

samochody na tapecie
Napisał: www.przyklejkopety.pl
Na podstawie: www.przyklejkopety.pl
Aranżując nowe gniazdko, czy też dokonując transformacji w aranżacji starego, wypada mieć na uwadze odpowiednio wyglądające ściany. To w jaki sposób będzie spożytkowany ich potencjał dekoracyjności, wpłynie na wygląd, również charakter danego pomieszczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:03:34
Tagi: Wnętrza, ściany, dekoracje, wzory, pokoje

Jeżeli jesteś rodzicem dzieciątka, które właśnie zaczęło raczkować abo chodzić, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie jest prosto zatroszczyć się o bezpieczeństwo takiego malucha

wykorzystanie szkła
Napisał: Gord Webster
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na co dzień nie zwracamy uwagi na przedmioty, takie jak noże, wystające kanty czy też szkło w domu. To wszystko wydaje nam się niemal naturalne. Sięgając do szafki z roboczymi narzędziami po prostu wyjmujemy z niej to, czego potrzebujemy. Nie zastanawiamy się nad potencjalnym zagrożeniem, które mogłoby stanowić niezgodne z przeznaczeniem wykorzystanie śrubokrętu lub obcęgów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 10:05:34
Tagi: podłoga, kuchnia, stół

Atrakcyjne oferty różnych lamp

Lampa wisząca, żyrandol Onda
Napisał: Maxlight
Na podstawie: Maxlight
Znakomite oświetlenie to jeden z najważniejszych czynników nowoczesnego wystroju ogromnej liczby pięknych domów. Pewne lampy w kuchni, sypialni czy w łazience to połowa estetycznego sukcesu. Ich wybór nie jest jednak obecnie czymś zanadto prostym, zazwyczaj nastręcza on ogromnych trudności osobom niezdecydowanym, niepewnym co do własnych gustów estetycznych. Czy najlepiej wybrać współczesne lampki biurkowe czy coś bardziej klasycznego?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-12 10:44:35
Tagi: biurka, żyrandole

Ekwipunek myśliwego

dzika kaczka
Napisał: Douglas Scortegagna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Łowiectwo, oprócz zręczności i konsekwencji wymaga też wyposażenia. Każdy myśliwy musi posiadać niezbędne akcesoria i ubranie myśliwskie, dzięki którym polowanie będzie udane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 16:23:37
Tagi: koszule, buty, myśliwy, stroje myśliwskie

Znaczna dobrowolność w modzie dla pań, oddziałująca na oryginalność w stylu ubierania się kobiet.

Moda damska, biało-czarne stylizacje
Napisał: Every Nature
Na podstawie: Every Nature
Znaczna swoboda w modzie dla pań, przekładająca się na coraz większą oryginalność w stylu ubierania się kobiet pozostaje bezsprzecznie wybranym z najmocniej zauważalnych trendów, jakie określają to co dzieje się teraz. O ile kiedyś można było wyraźnie stwierdzić, co pozostaje modne w konkretnym czasie i w odniesieniu do jakich kanonów kobiety się ubierają, tak teraz nie ma już tego typu podziałów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 12:17:32
Tagi: moda, ubranie, strój

Oświetlenie możemy zamontować w przeróżnych miejscach

Lampa stojąca, różowa
Napisał: Kids Town
Na podstawie: Kids Town
Jeśli przystępujemy do aranżacji danego pomieszczenia, to zazwyczaj mamy wizję tego, jak ma on wyglądać. Poza tym zaznaczymy, czy pragniemy by więcej było w nim rzeczy plastikowych czy może jednak drewnianych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 16:18:32
Tagi: Oświetleni

pomieszczenia kuchenne w mieście Wrocław

kuchnia
Napisał: e-lotari.pl
Na podstawie: e-lotari.pl
Aranżacja funkcjonalnej i porządnej kuchni w żadnym razie nie jest łatwa. Z wyjątkiem kolorystyki i doboru frontów, musimy zastanowić się też nad jej ekwipunkiem. Nie ma generalnego schematu wspaniałej kuchni. Inaczej wyposażonej kuchni wymagają domatorzy uwielbiający gotować, innej osoby częstokroć przyjmujące gości, jeszcze różnej samotna osoba odgrzewająca dania w mikrofalówce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 09:47:32
Tagi: dom, szafka, wygoda

Nowoczesne meble rtv

szafka rtv
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie w wielu gospodarstwach domowych telewizor zajmuje główne miejsce w pokoju dziennym. Młodzi ludzie z chęcią kupują płaskie telewizory w sklepach ze sprzętem RTV. Niekiedy można trafić na okazyjne promocje lub zakupić sprzęt na kredyt, jeśli nie mamy całej kwoty. Naturalnie im większy telewizor, tym lepiej. Nim dokonamy zakupu z pewnością szczegółowo przeanalizujemy atrakcyjne oferty, a także parametry techniczne wybranego modelu. Nowoczesnego telewizora nie kupuje się pochopnie, zwłaszcza jeśli ma on nam służyć na lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 10:31:31
Tagi: meble, model, stolik, sprzęt

Tworzenie własnych nadruków na koszulki

T-shirty z nadrukami od kilku lat są bardzo popularne na całym świecie. Jednak dopiero niedawno pojawiła się możliwość sprawienia sobie spersonalizowanej wersji takiej części garderoby. Jeszcze jakiś czas temu taka opcja istniała, lecz cała procedura była raczej skomplikowana i wymagała pojawienia się w drukarni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 13:14:30
Tagi: koszulki, koszulki z nadrukiem

Gdzie kupić dobre obuwie dla każdej kobiety?

buty
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy, żeby nasze nogi nosiły nas długo powinniśmy pamiętać o dobrze dobranych butach. Oczywiście sporo osób twierdzi, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na dobre buty, bo jak mają się popsuć to i tak się rozwalą. Dodatkowo pokutuje też myśl, że w kolejnym sezonie będziemy musieli kupić nowe buty, bo te, które wybierzemy dziś za rok nie będą już nam się podobały. Dlatego powinnyśmy postawić na buty damskie clarks.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: firma, kupić

Od czasu do czasu trzeba zaszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na co dzień chodząc do pracy szykujemy się idealnie z dress kodem, który w niej istnieje. Powiemy czy powinniśmy przychodzić w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych należy poszaleć ze swoim ubiorem oraz nie trzymać się dokładnie wyznaczonych zasad. Teraz w wielu miejscach możemy znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których mieści się śmieszny napis, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: koszulka, garnitur

Gdzie kupować ubrania? Najświeższe trendy z branży modowej oraz mnóstwo przydatnych porad dla eleganckich dziewczyn

imagine24.pl
Na podstawie: imagine24.pl
Praktycznie nie trzeba ukrywać, że każda kobieta lubi być fajnie ubrana i podobać się facetom. To zwykle dlatego tak wielką popularnością cieszą się dla przykładu blogi modowe - szukamy tam najczęściej ciekawych inspiracji, które pozwolą nam na wybranie eleganckiego, ale równocześnie zwracającego uwagę i zapadającego w pamięć ubioru. Praktycznie każda kobieta chce wyglądać bosko nie tylko od święta, ale także na co dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: Internet, odzież, spódnica, vintage, sukienka, blogi modowe

Luksusowe lampy podłogowe do aranżacji Twojego domu bądź mieszkania

Lampy
Napisał: rosmary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oświetlenie z pewnością pełni niesłychanie znaczącą funkcję w całej aranżacji domu oraz mieszkania. Urządzając swój dom bądź też mieszkanie najczęściej zwracamy uwagę na takie rzeczy, jak na przykład kolor ścian, dobór wyposażenia czy też sprzętów, akcesoria i tak dalej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: lampy, akcesoria, aranżacji wnętrza

importer odzieży używanej

ubrania
Napisał: Megan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowe sklepy z konfekcją wykorzystywaną są tworzone jak grzyby po deszczu. Niemało osób korzysta z owego sposobu oferty nie tylko ze względów finansowych. Jest możliwość w tym miejscu wyszukać ubiór znanych marek za skromne pieniądze i ubrać się szczególnie i niepowtarzalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:42
Tagi: biżuteria, pieniądze, marka, hurtownia

Sklepy z odzieżą używaną i ich charakterystyka

odzież
Napisał: ASICS
Na podstawie: ASICS
Nabywanie ubrań dla wielu ludzi stanowi spory problem. Trudności mogą wynikać na przykład z ogromnego aktualnie wyboru rozmaitych stylów i sporej ilości punktów sprzedaży. Oprócz tego ważną barierę stanowią często ceny nowych rzeczy, które nierzadko są bardzo wysokie. Popularne na chwilę obecną sieciowe sklepy odzieżowe mają wielkie ilości klientów, co często skutkuje tym, że wielu ludzi posiada takie same ubrania. W uniknięciu trudności tego rodzaju przydatne bywają sklepy z używanymi ubraniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:42

Marzysz, aby otworzyć second-hand, ale zastanawiasz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec

dziewczyna
Napisał: Ramuz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Butiki z odzieżą na wagę są w Polsce bardzo popularne. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcemy się dobrze ubrać za niewielką sumę pieniędzy. Atutem sklepu z używaną odzieżą jest również unikatowość towaru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:41
Tagi: ubrania, sukienki, sklepy

Litery podświetlane wspaniale nadają się do oznaczenia konkretnego pomieszczenia?

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting
Litery podświetlane mogą układać się w nazwę sklepu

Często właściciele przeróżnych marketów oraz lokali chcą posiadać gwarancję, że ich kontrahenci bez kłopotu do nich dotrą. Przez to właśnie decydują się na zamontowanie szyldu lub właściwego napisu, który będzie pokazywał wejście do ich przybytku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:48:29
Tagi: reklama, Litery podświetlane, Billboardy led

Zbliża się impreza, powinniśmy się odpowiednio przygotować. Masz w planach zakupić suknię lub strój, a może lepiej skorzystać z wypożyczalni?

Joanna Horodyńska
Napisał: Aldona Kaczmarczyk
Na podstawie: Gatta
Sylwester to wyjątkowy moment.Także nasza sukienka musi być niezwykła tego wieczoru. Należy więc już z wyprzedzeniem rozważyć nad sukienką, by wywrzeć niesamowite wrażenie na naszych gościach. Kiedy zacząć rozglądać się za kreacją marzeń?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:27:29
Tagi: wypożyczalnia strojów

Spódnice i halko New Look może zapewnić w znakomitych cenach

spódnice
Napisał: Americanos
Na podstawie: Americanos
O każdej porze roku niesamowicie ciekawe jest to, aby spódnice zgadzały się nie tyle z trendami, co z wygodą każdej klientki. Nieistotne, czy zimno, czy ciepło – outfity zawsze mogą wpisywać się w ramy panującej teraz mody. Najlepsze kroje, doskonałe materiały, specjalnie wyselekcjonowane przez producenta, są niezwykle . Dzięki niezwykle szerokiemu wyborowi klientki mogą wyszukać krój spódnicy doskonały dla siebie na każdą porę roku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 15:13:35
Tagi: swetry, sukienki, marki, spodnie, spódnice, zestawy

Sklep internetowy proponuje znakomite akcesoria w ofercie

Sypialnia
Napisał: tapetenpics
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lubimy otaczać się luksusowymi rzeczami i wybierać dla siebie wyjątkowe, użyteczne gadżety. Odnotowali to już jakiś czas temu producenci, jakich dzisiaj podstawowym założeniem jest oferowanie klientom wymaganych rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 09:52:30
Tagi: mieszkania, dodatki, prezenty ślubne

Doskonała jakość gadżetów kuchennych

Moda damska
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie szukając w odległych miejscach możemy wyszukać różne gadżety do każdego pomieszczenia. Pozwala na to rewelacyjna widoczność tego rodzaju przedmiotów w sieci, gdzie znajdują się one wraz z oceną oraz dokładnym opisem. Nie musimy się ograniczać w swych wyborach, ponieważ na rynku jest niemało marek akcesoriów do kuchni. Doskonałe pod względem jakości gadżety kuchenne zdecydowanie trafiają w teraźniejsze wymagania klientów, głównie przez wzgląd na ich zróżnicowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 09:13:29
Tagi: styl, cena, Wybór