Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

March 2015

Kunsztowność ma swoją cenę - ale kwota nie gra roli, kiedy się pragnie artykułów marki Blomus

karafka
Napisał: Blomus
Na podstawie: Blomus
Codziennie tysiące ludzi, po skończonej pracy, nauce, po wyjściu ze swoich biur, zakładów pracy, po odejściu od lad sklepowych, od szkolnych ławek, od roboty w polu. Jadą jak najspieszniej do domu. Po drodze czasem niezbędne sprawunki, jeden, drugi market, by w końcu ciężkie torby rzucić z wytchnieniem przed drzwiami, wejść do środka i znaleźć się w swoim domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-31 17:24:40
Tagi: dom, porcelana, kominki, design, herbaty

Gdy masz w ogrodzie kominek, warto rozważyć zakup elektroluksa do czyszczenia kominka

kominek
Napisał: kristin sloan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kominek w salonie może być wykorzystywany do grzania sezonowego, lub w okresach przejściowych, gdy nie jest uruchomione centralne ogrzewanie. Może także tworzyć główne, lecz nie jedyne źródło ciepła. Kominek jest dzisiaj jednym ze norm wyposażenia domu, czy mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-27 10:22:38
Tagi: kominki, zasilanie, gruz, popiół

Garaże oraz garażowe akcesoria w ofercie

Garaż
Napisał: Kevin Dooley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Atrakcyjne opcje garażowych innowacji są efektem usilnej pracy profesjonalistów. Poprawianie opcji proponowanych klientom jest naszą prawdziwą pasją. Bacznie przyglądamy się temu, co mogą zaproponować konkurencyjne firmy i na tej podstawie przygotowujemy swoje propozycje. Wszelkie dodatki do garaży i niezbędne unowocześnienia znajdują się wśród naszego asortymentu również na stronie internetowej. W każdej chwili można dokładniej im się przyglądać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-25 13:11:38
Tagi: garaże, wiaty, garaży, garaże blaszane

Szafki nocne okazują się być koniecznym elementem sypialni

Meble młodzieżowe Wajnert
Napisał: Wajnert
Na podstawie: http://www.wajnert.pl
Szafki nocne powinny mieć odpowiednią wysokość

Każdy chce mieszkać w miłym wnętrzu, przez to także tak dużo czasu zwracamy na dobranie odpowiednich mebli, które będą spełniały nasze założenia i jednocześnie będą się właściwie przedstawiały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 12:05:37
Tagi: łóżka

Bardzo ważna sprawa: bokserki czy slipy? Jakiego wyboru dokonują panowie, co wolą panie?

moda męska
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel
W ostatnim czasie męska bielizna uległa znacznej zmianie. Dlaczego, pytasz? Otóż, używane od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. W tym samym czasie, popularne stały się również męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcmówimy tylko o bieliźnie, ale czasami kwestia, co nabyć, to niemały dylemat. Ponadto, argumentów za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę sporo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 11:23:37
Tagi: szorty, bielizna, Mężczyźni

Inwestycje mieszkaniowe?.

Widok na Gdańsk
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Teraz nastał dla sprzedawców nieruchomości niepewny moment. Zakończony niedawno projekt RnS i niesprecyzowany termin wejścia w życie MDM, odracza znacząco obrót nieruchomościami. Deweloperzy muszą kilka razy policzyć w którym miejscu i z jaką możliwością zwrotu mogą angażować kapitał. Istnieją miejsca jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim z powodu braku kupujących.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-23 11:04:37
Tagi: mieszkania, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy

Jak powinien ubierać się oryginalny mężczyzna?

młody mężczyzna
Napisał: Kavian Borhani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że wizerunek jest niesłychanie istotnym elementem, który ma wpływ na mnóstwo szczegółów w ciągu naszego życia. W związku takim stanem spraw musimy się zatroszczyć, aby był on zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu nawet w najmniej wygodnej sytuacji będziemy zatrzymywali klasę. W tej sytuacji trzeba potwierdzić, że o ile kobiety niezmiernie ochoczo dbają o własną prezencję, to tymczasem mężczyźni w dużej mierze bagatelizują ten istotny aspekt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-20 16:06:36
Tagi: mężczyzna, koszula, ubrania, okazje, szafa, wizerunek, image

Stylowe oprawy LED - wspaniały dizajn i niezrównana praktyczność

żarówki led
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne rozwiązania technologiczne umieją niesamowicie mocno wpływać na cały świat. W dzisiejszych czasach ciężko jest sobie wyobrazić całkowicie ciemną noc w sporych miastach, a dawniej przecież była zwykłością, oświetlaną tylko słabym światłem Ksieżyca, świec , a także nielicznych lamp. Obecnie nie trzeba podjąć wielkiego wysiłku, żeby jasno oświetlić dom, lokale, sale koncertowe i kluby z muzyką – jest dużo typów lamp i żarówek w najróżniejszych wariantach pod względem mocy światła , jak również kolorów. Wystarczy dobrać odpowiednie żarówki oraz oprawy LED, aby wszystko było jak w zegarku, a nawet znacznie lepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-18 09:37:36
Tagi: oświetlenie, dom, cecha

Użycie gotowych form malarskich

malowanie na ścianie
Napisał: JW - Beckers, TBD SA
Stosowanie form malarskich potrafi przekształcić jakiekolwiek pomieszczenie w przyciągającą, niespotykaną powierzchnię. Stanowią współczesną i ciekawą odmianę ozdoby każdej przestrzeni mieszkalnej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 15:48:36
Tagi: Wnętrza, ściany, wzory, powierzchnia

Zaprojektuj sypianię twojego dziecka naprawdę ładnie oraz oryginalnie przy pomocy ślicznych fototapet

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Napisał: Pixers
Na podstawie: Pixers
Każda mama chce, żeby pokoik jej maluszka okazał się bezpieczny i wygodny, a przy okazji kolorowy oraz radosny. Sporym wyzwaniem, kiedy chodzi o projekt pokoju dla dziecka, jest pokrycie ścian. Powinno być ono nie tylko estetyczne, ale także solidne i pewne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:50:35
Tagi: wnętrze, pokój, ściany, tapety

Osobiście opracowana fototapeta

samochody na tapecie
Napisał: www.przyklejkopety.pl
Na podstawie: www.przyklejkopety.pl
Aranżując nowe gniazdko, czy też dokonując transformacji w aranżacji starego, wypada mieć na uwadze odpowiednio wyglądające ściany. To w jaki sposób będzie spożytkowany ich potencjał dekoracyjności, wpłynie na wygląd, również charakter danego pomieszczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:03:34
Tagi: Wnętrza, ściany, dekoracje, wzory, pokoje

Jeżeli jesteś rodzicem dzieciątka, które właśnie zaczęło raczkować abo chodzić, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie jest prosto zatroszczyć się o bezpieczeństwo takiego malucha

wykorzystanie szkła
Napisał: Gord Webster
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na co dzień nie zwracamy uwagi na przedmioty, takie jak noże, wystające kanty czy też szkło w domu. To wszystko wydaje nam się niemal naturalne. Sięgając do szafki z roboczymi narzędziami po prostu wyjmujemy z niej to, czego potrzebujemy. Nie zastanawiamy się nad potencjalnym zagrożeniem, które mogłoby stanowić niezgodne z przeznaczeniem wykorzystanie śrubokrętu lub obcęgów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 10:05:34
Tagi: podłoga, kuchnia, stół

Atrakcyjne oferty różnych lamp

Lampa wisząca, żyrandol Onda
Napisał: Maxlight
Na podstawie: Maxlight
Niesamowite oświetlenie to jeden z najistotniejszych czynników współczesnego wystroju ogromnej liczby pięknych domów. Odpowiednie lampy w kuchni, sypialni czy w łazience to połowa estetycznego sukcesu. Ich wybór nie jest jednak teraz czymś zanadto prostym, nieraz nastręcza on znacznych problemów ludziom niezdecydowanym, niepewnym co do swoich gustów estetycznych. Czy lepiej wybrać współczesne lampki biurkowe czy coś bardziej klasycznego?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-12 10:44:35
Tagi: biurka, żyrandole

Ekwipunek myśliwego

dzika kaczka
Napisał: Douglas Scortegagna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Łowiectwo, oprócz zręczności i konsekwencji wymaga też wyposażenia. Każdy myśliwy musi posiadać niezbędne akcesoria i ubranie myśliwskie, dzięki którym polowanie będzie udane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 16:23:37
Tagi: koszule, buty, myśliwy, stroje myśliwskie

Znaczna dobrowolność w modzie dla pań, oddziałująca na oryginalność w stylu ubierania się kobiet.

Moda damska, biało-czarne stylizacje
Napisał: Every Nature
Na podstawie: Every Nature
Znaczna swoboda w modzie dla pań, przekładająca się na coraz większą oryginalność w stylu ubierania się kobiet pozostaje bezsprzecznie wybranym z najmocniej zauważalnych trendów, jakie określają to co dzieje się teraz. O ile kiedyś można było wyraźnie stwierdzić, co pozostaje modne w konkretnym czasie i w odniesieniu do jakich kanonów kobiety się ubierają, tak teraz nie ma już tego typu podziałów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 12:17:32
Tagi: moda, ubranie, strój

Oświetlenie możemy zamontować w przeróżnych miejscach

Lampa stojąca, różowa
Napisał: Kids Town
Na podstawie: Kids Town
Jeśli przystępujemy do urządzania danego pomieszczenia, to przeważnie mamy wizję tego, jak powinien on prezentować się. Poza tym powiemy, czy pragniemy żeby więcej było w nim rzeczy plastikowych czy być może jednak drewnianych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 16:18:32
Tagi: Oświetleni

pomieszczenia kuchenne w mieście Wrocław

kuchnia
Napisał: e-lotari.pl
Na podstawie: e-lotari.pl
Aranżacja funkcjonalnej i porządnej kuchni w żadnym razie nie jest łatwa. Z wyjątkiem kolorystyki i doboru frontów, musimy zastanowić się też nad jej ekwipunkiem. Nie ma generalnego schematu wspaniałej kuchni. Inaczej wyposażonej kuchni wymagają domatorzy uwielbiający gotować, innej osoby częstokroć przyjmujące gości, jeszcze różnej samotna osoba odgrzewająca dania w mikrofalówce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 09:47:32
Tagi: dom, szafka, wygoda

Nowoczesne meble rtv

szafka rtv
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie w wielu mieszkaniach telewizor okupuje główne miejsce w pokoju dziennym. Młodzi ludzie ochoczo zakupują stylowe telewizory w sklepach ze sprzętem RTV. Niekiedy można trafić na duże promocje lub kupić sprzęt na raty, jeśli nie mamy całej kwoty. Oczywiście im większy telewizor, tym lepiej. Nim dokonamy zakupu z pewnością szczegółowo przeanalizujemy wszystkie oferty, a także dane techniczne interesującego nas modelu. Markowego telewizora nie kupuje się bez namysłu, szczególnie jeśli ma on nam służyć w dłuższej perspektywie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 10:31:31
Tagi: meble, model, stolik, sprzęt

Tworzenie własnych nadruków na koszulki

T-shirty z nadrukami od kilku lat są bardzo popularne na całym świecie. Jednak dopiero niedawno pojawiła się możliwość sprawienia sobie spersonalizowanej wersji takiej części garderoby. Jeszcze jakiś czas temu taka opcja istniała, lecz cała procedura była raczej skomplikowana i wymagała pojawienia się w drukarni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 13:14:30
Tagi: koszulki, koszulki z nadrukiem

Gdzie kupić dobre obuwie dla każdej kobiety?

buty
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy zależy nam na tym, żeby nasze stopy nosiły nas długo powinniśmy pamiętać o dobrze dobranych butach. Oczywiście sporo osób uważa, że nie ma sensu przepłacać za buty, bo jak mają się zepsuć to i tak się zepsują. Dodatkowo pokutuje również myśl, że w następnym sezonie będziemy musieli kupić nowe buty, bo te, które wybierzemy dziś w następnym roku nie będą już nam się podobały. Z tego powodu właśnie warto kupić buty damskie clarks.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: firma, kupić

Od czasu do czasu trzeba zaszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na co dzień idąc do firmy ubieramy się idealnie z dress kodem, który w niej istnieje. Powiemy czy powinniśmy pracować w garniturze, czy wystarczy koszula oraz spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych warto poszaleć z własnym strojem i nie trzymać się dokładnie narzuconych modeli. Obecnie w wielu miejscach możemy wyszukać śmieszne koszulki męskie, na których mieści się zabawny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: koszulka, garnitur

Gdzie kupować ubrania? Najświeższe trendy z branży modowej oraz mnóstwo przydatnych porad dla eleganckich dziewczyn

imagine24.pl
Na podstawie: imagine24.pl
Właściwie nie trzeba zaprzeczać, że każda kobieta lubi być ładnie ubrana i podobać się innym. To najczęściej dlatego tak dużą popularnością cieszą się dla przykładu blogi modowe - szukamy tam często interesujących inspiracji, które pozwolą nam na wybranie eleganckiego, ale równocześnie zwracającego uwagę i zapadającego w pamięć stroju. Właściwie każda dziewczyna chce wyglądać bosko nie tylko od święta, ale także na co dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: Internet, odzież, spódnica, vintage, sukienka, blogi modowe

Luksusowe lampy podłogowe do aranżacji Twojego domu bądź mieszkania

Lampy
Napisał: rosmary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oświetlenie niewątpliwie pełni bardzo ważką rolę w całej aranżacji domu oraz mieszkania. Urządzając swój dom czy też mieszkanie z reguły zwracamy uwagę na takie rzeczy, jak na przykład barwa ścian, dobór wyposażenia albo sprzętów, dodatki itd.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:43
Tagi: lampy, akcesoria, aranżacji wnętrza

importer odzieży używanej

ubrania
Napisał: Megan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowe sklepy z garderobą użytkowaną powstają bardzo szybko. Sporo ludzi korzysta z owego sposobu oferty nie tylko ze względów finansowych. Można w tamtym miejscu znaleźć ubiór ekskluzywnych marek za małe pieniądze i ubrać się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:42
Tagi: biżuteria, pieniądze, marka, hurtownia

Sklepy z odzieżą używaną i ich charakterystyka

odzież
Napisał: ASICS
Na podstawie: ASICS
Nabywanie ubrań dla wielu osób jest sporym problemem. Trudności mogą wynikać na przykład z bardzo szerokiego aktualnie wyboru rozmaitych stylów i dużej liczby sklepów. Oprócz tego istotną przeszkodą są często ceny nowych ubrań, które nierzadko są bardzo wysokie. Chętnie odwiedzane obecnie sieciowe sklepy odzieżowe mają wielkie ilości klientów, co nierzadko skutkuje tym, że wiele osób nosi takie same części odzieży. W uniknięciu trudności tego rodzaju przydatne mogą być sklepy z używanymi ubraniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:42

Marzysz, aby otworzyć second-hand, ale zastanawiasz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec

dziewczyna
Napisał: Ramuz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Butiki z odzieżą na wagę są w u nas dość popularne. To dobre rozwiązanie, jeśli chcemy się stylowo ubrać za niewielkie pieniądze. Atutem sklepu z używaną odzieżą jest również wyjątkowość oferowanych ubrań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 11:34:41
Tagi: ubrania, sukienki, sklepy

Litery podświetlane wspaniale nadają się do oznaczenia konkretnego pomieszczenia?

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting
Litery podświetlane mogą układać się w nazwę sklepu

Często właściciele przeróżnych marketów oraz lokali chcą posiadać gwarancję, że ich kontrahenci bez kłopotu do nich dotrą. Przez to właśnie decydują się na zamontowanie szyldu lub właściwego napisu, który będzie pokazywał wejście do ich przybytku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:48:29
Tagi: reklama, Litery podświetlane, Billboardy led

Zbliża się impreza, powinniśmy się odpowiednio przygotować. Masz w planach zakupić suknię lub strój, a może lepiej skorzystać z wypożyczalni?

Joanna Horodyńska
Napisał: Aldona Kaczmarczyk
Na podstawie: Gatta
Sylwester to wyjątkowy moment.Także nasza sukienka musi być niezwykła tego wieczoru. Należy więc już z wyprzedzeniem rozważyć nad sukienką, by wywrzeć niesamowite wrażenie na naszych gościach. Kiedy zacząć rozglądać się za kreacją marzeń?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:27:29
Tagi: wypożyczalnia strojów

Spódnice i halko New Look może zapewnić w znakomitych cenach

spódnice
Napisał: Americanos
Na podstawie: Americanos
O każdej porze roku niesamowicie ciekawe jest to, aby spódnice zgadzały się nie tyle z trendami, co z wygodą każdej klientki. Nieistotne, czy zimno, czy ciepło – outfity zawsze mogą wpisywać się w ramy panującej teraz mody. Najlepsze kroje, doskonałe materiały, specjalnie wyselekcjonowane przez producenta, są niezwykle . Dzięki niezwykle szerokiemu wyborowi klientki mogą wyszukać krój spódnicy doskonały dla siebie na każdą porę roku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 15:13:35
Tagi: swetry, sukienki, marki, spodnie, spódnice, zestawy

Sklep internetowy proponuje znakomite akcesoria w ofercie

Sypialnia
Napisał: tapetenpics
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kochamy otaczać się luksusowymi dodatkami i wybierać dla siebie wyjątkowe, użyteczne gadżety. Zauważyli to już jakiś czas temu producenci, jakich dziś podstawowym założeniem jest dostarczanie klientom wymaganych rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 09:52:30
Tagi: mieszkania, dodatki, prezenty ślubne

Doskonała jakość gadżetów kuchennych

Moda damska
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie szukając w odległych miejscach mamy szansę trafić na rozmaite gadżety do wszystkich pomieszczeń. Pozwala na to znakomita widoczność takich przedmiotów w sieci, gdzie można je znaleźć wraz z oceną oraz szczegółowym opisem. Nie musimy się ograniczać w swoich wyborach, bo na rynku jest sporo marek akcesoriów do kuchni. Doskonałe pod względem jakości gadżety kuchenne idealnie trafiają w dzisiejsze wymagania konsumentów, przede wszystkim przez wzgląd na ich zróżnicowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 09:13:29
Tagi: styl, cena, Wybór