Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Litery podświetlane wspaniale nadają się do oznaczenia konkretnego pomieszczenia?

Litery podświetlane mają szansę układać się w nazwę firmy

Często właściciele różnorakich marketów oraz lokali pragną posiadać pewność, że ich klienci bez problemu do nich dotrą. Dlatego właśnie decydują się na założenie szyldu lub odpowiedniego napisu, który będzie ukazywał wejście do ich przybytku.
Wspaniale w takiej sytuacji sprawdzają się litery podświetlane, ponieważ prezentują się one gustownie, nie przytłaczają otoczenia bo wspaniale mogą się z nim komponować, a możliwość zapalania ich wieczorem oferuje nam świadomość, że kontrahenci zaciekawieni naszą ofertą, będą mieli szansę się do nas dostać o każdej porze. Co więcej możemy zdecydować na jaki kolor powinny świecić takie litery, więc możemy je dopasować nie tylko do naszego asortymentu, lecz również do wyglądu okolicznych reklam, tak żeby się wyróżniały wśród nich, lecz także aby nie prezentowały się nazbyt ordynarnie.

Billboardy led są bardzo trwałe
lampa
Napisał: Technolux
Na podstawie: Technolux
Jeżeli zawieszamy szyld, lub reklamę, chcemy mieć świadomość, że pomimo upływu miesięcy, on calutki czas będzie prezentował się tak samo niesamowicie, jak w dniu założenia. Dlatego pokazywane są billboardy led, które okazują się trwałe, mocne, dzięki wykorzystaniu właściwych żarówek posiadamy gwarancję że nie będą się przepalać i które jednocześnie dają nam pewność wyraźnego obrazu. To wszystko właśnie powoduje, że takie billboardy są znacznie częściej wykorzystywane oraz nie ma znaczenia, czy mają one zostać umieszczone na ruchliwej trasie, czy powinny znajdować się przy wejściu do naszego marketu, zawsze będą się wspaniale przedstawiały. A ponieważ występują w różnych wielkościach, to wspaniale dopasujemy je do wolnej przestrzeni. Czy stawiamy tylko na światło led?
Używajmy ze wszystkich sposobów

salon
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting
Nie ma nic niewłaściwego w tym, że chcemy wyróżnić własny market na tle podobnych, które oferują identyczne usługi. Dlatego tak istotne jest to, by mieć dobrą reklamę, która namówi do nawiedzenia naszego punktu, a potem też warto pomyśleć co robić, żeby klienci nie byli zmuszeni nas szukać oraz żeby czasami przypadkowo nie zaszli do naszej konkurencji zamiast do nas. Dlatego także tak istotne okazuje się odpowiednie oznaczenie wejścia do naszego lokalu.
Inne źródła: Jak podejść do kwestii oświetlenia?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:48:29
Tagi: reklama, Litery podświetlane, Billboardy led