Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Tworzenie własnych nadruków na koszulki

T-shirty z nadrukami od kilku lat są ogromnie popularne na całym świecie. Jednak dopiero niedawno powstała opcja sprawienia sobie spersonalizowanej odsłony takiej koszulki. Jeszcze jakiś czas wcześniej taka opcja istniała, lecz cała procedura była dość skomplikowana i wymagała pojawienia się w drukarni.

Obecnie zaprojektowanie własnej koszulki (dodaj serwis do stron zaufanych) jest bardzo łatwe i można to zrobić w zasadzie nie ruszając się z domu. Działają bowiem specjalne internetowe generatory, które są przyrządami wielozadaniowymi. Są obecnie stałym elementem mody męskiej, bo pasują do wszystkiego - ciepły kardigan. Z ich wykorzystaniem można stworzyć niepowtarzalny, autorski projekt nadruku. Ostatnio możliwość taka stała się niezwykle popularna i na chwilę obecną tego rodzaju generatorów istnieje bardzo wiele. Nowoczesny sklep z koszulkami jest miejscem, które najczęściej taką opcję będzie dawać.

Co można umieścić na koszulce?

Letni pakiet Big Star
Napisał: Big Star
Na podstawie: Big Star
Strony do projektowania swoich koszulek stwarzają obecnie bardzo duże możliwości. Pierwszą z nich jest możliwość doboru barwy koszulki (zalecamy tą stronę) oraz jej kroju. Poza męską koszulką o klasycznym fasonie do wyboru są również koszulki damskie z krótkim rękawem oraz bez rękawów, można wybrać również kształt dekoltu. Koszulki z własnym nadrukiem są bardzo popularne, gdyż można tam umieścić praktycznie wszystko. Jest to więc na przykład bardzo dobry pomysł na upominek; na T-shircie może znaleźć się wspólne zdjęcie czy ulubiony cytat z książki. Bardzo korzystna jest możliwość zestawiania na koszulkach wybranej grafiki z tekstem. W zakresie tekstów najczęściej oferowanych jest kilka krojów pisma do wyboru. Zdarza się, że t-shirty kojarzone są z mężczyznami, którzy nie mają dobrych manier - http://www.jego-styl.pl/savoir-vivre-na-silowni/.Śmieszne wzory koszulek

Wśród koszulek tego rodzaju najpopularniejsze są te, na których umieszczony jest śmieszny wzór. Śmieszne koszulki z nadrukiem to niezwykle obszerna oferta t-shirtów zarówno z gotowymi obrazkami, jak i tych do zaprojektowania na własną rękę. Można na nich umieścić dowolny obraz ze swojego komputera lub z Internetu. W ten sposób możliwe jest zaprojektowanie swojej koszulki grupy muzycznej, a z tyłu można przykładowo umieścić wybrany tekst utworu. Efekt bywa bardzo zaskakujący dla znajomych lub dla obdarowanego taką koszulką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 13:14:30
Tagi: koszulki, koszulki z nadrukiem