Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nowoczesne meble rtv

Obecnie w wielu domach telewizor okupuje centralne miejsce w pokoju dziennym. Młodzi ludzie często nabywają nowoczesne telewizory w salonach ze sprzętem RTV. Niekiedy można trafić na duże promocje lub zakupić sprzęt na kredyt, jeśli nie dysponujemy całą kwotą. Naturalnie im większy telewizor, tym lepiej. Nim zrobimy zakupy z pewnością gruntownie przeanalizujemy korzystne oferty, jak również parametry techniczne interesującego nas modelu. Markowego sprzętu nie kupuje się pochopnie, zwłaszcza jeśli ma on nam służyć bezawaryjnie.
szafka
Napisał: Maciej Bogaczewicz
Na podstawie: Black Red White
Kiedy już przywieziemy swój sprzęt do domu, szybko zauważymy, że niezbędny będzie specjalny mebel w salonie, by ustawić na nim nasz wypasiony telewizor. Wtedy, jeśli nie mamy efektowne szafki, możemy zepsuć cały efekt “nowego” telewizora. Oczywiście niektóre telewizory mają tę możliwość, że można je zamontować na ścianie, jednak szafka to lepszy pomysł, ponieważ jest bardziej funkcjonalna.Poza tym należy zauważyć, że designerskie szafki RTV jak w ofercie www.damnet.pl/produkty/wszystkie/meble-tv (www.damnet.pl/produkty/wszystkie/meble-tv) mogą być oryginalna ozdobą salonu. W sklepach dostępnych jest dużo funkcjonalnych modeli, o intrygującym kształcie. Szafki mogą być wykonane z różnorakich materiałów, przykładowo drewna lub aluminium, pokryte lśniącym lakierem. Z reguły ciekawym rozwiązaniem jest wykończenie mebla warstwą aluminium, która nadaje szafce industrialny charakter. Tego typu projekt doskonale sprawdzi się na przykład w nowoczesnym lofcie.

szafka
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Typowe szafki TV posiadają przeważnie szlifowane półki lub niewielkie szuflady na płyty DVD. Designerskie projekty można zamówić u zagranicznych producentów, a także na polskim rynku. Z pewnością należy poszukać w sklepach internetowych, jeśli interesuje nas wyjątkowy projekt, który urozmaici wnętrze salonu i doskonale wyeksponuje wysokiej klasy sprzęt.

Dostępna na rynku bogata oferta producentów szafek powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nawet niepozorne stoliki TV mogą być ozdobą salonu, gdy mają bardziej elegancki kształt lub formę. Dlatego też warto zakupić pełen zalet mebel wysokiej jakości. Wówczas możemy być pewni, że uzyskamy efekt, na jakim nam zależy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 10:31:31
Tagi: meble, model, stolik, sprzęt