Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Oświetlenie możemy zamontować w przeróżnych miejscach

Jeżeli dochodzimy do aranżacji danego pomieszczenia, to przeważnie posiadamy wizję tego, jak powinien on prezentować się. Poza tym wiemy, czy chcemy żeby więcej było w nim produktów plastikowych czy być może jednak drewnianych.


Przy tych wszystkich planach powinniśmy pamiętać o tym, że lampa powinna okazać się takim dopełnieniem naszej aranżacji, więc powinna być dopasowana do całego wystroju i najlepiej będzie, jeśli będzie zrobiona z identycznego materiału. Na szczęście lampy proponowane w sklepie z oświetleniem dają nam tu wiele ewentualności, bo mamy szansę kupić takie, które będą zrobione z drewna, mamy szansę wybrać plastikowe, a nawet takie, których niektóre elementy będą zrobione ze skóry czy specjalnego papieru- nawet przydatna strona, dobrze odwiedzić. To wszystko spowoduje, że lampa którą zadecydujemy się nabyć może rzeczywiście świetnie odpowiadać naszym wizjom, powiązanym z konkretnym pokojem.

Oświetlenie ma szansę wyłaniać się z różnych miejsc

W przeważającej większości jest tak, że zakładamy lampy na środku sufitu, oraz kiedy pragniemy posiadać kinkiety to na ścianie w jej górnej części.
lampy w salonie
Napisał: Technolux
Na podstawie: Technolux
Trzeba mimo wszystko pamiętać, że chcąc uzyskać niecodzienny efekt powiązany ze światłem, trzeba wszystko zaplanować tak, żeby oświetlenie było także w nietypowych miejscach. Mamy szansę robić zniżony sufit oraz w nim zrobić niewielkie lampki, umieszczając je dookoła pomieszczenia przy samej ścianie, co da delikatną poświatę odpowiednią do wieczornego odpoczynku. W kuchni mamy szansę lampę przenieść trochę na bok względem środka sufitu, tak by oświetlała nam stół, przy którym przeważnie szykujemy dania- (poznaj tutaj).

Niekonwencjonalne pomysły mogą okazać się wspaniałe

Czasami przy urządzaniu domu warto odejść od tradycyjnych pomysłów i robić coś nietypowego. Ma szansę się okazać że nie tylko zyskamy wtedy na aranżacji pomieszczenia, ale także spowodujemy, że światło będzie się lepiej rozchodziło, dzięki czemu będziemy mieli szansę używać żarówek o mniejszej mocy. Pomyślmy, czy założenie lampy w odmiennym miejscu nie będzie rozsądniejszym rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 16:18:32
Tagi: Oświetleni