Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ekwipunek myśliwego

Myślistwo, oprócz umiejętności i wytrwałości wymaga również wyposażenia. Każdy myśliwy powinien mieć do dyspozycji potrzebne akcesoria oraz ubranie myśliwskie, dzięki którym polowanie będzie skuteczne i bezpieczne.


Myśliwy powinien przezwyciężać każde warunki pogodowe i każde, nawet najcięższe warunki, które mogą ich zaskoczyć w lesie. Nie trzeba nikomu nakreślać dyskomfortu jaki pojawia się po wielogodzinnym spacerze w źle dobranych butach czy
ubrania myśliwskie na 4hunters.eu
Napisał: Michael Vadon
Na podstawie: http://www.flickr.com
przemoczonej odzieży. Podane części stroju myśliwego są bardzo ważne na polowaniu.

Zakupów dobrze jest dokonywać w sieci, biorąc pod uwagę bogaty wybór towaru. Jaki więc strój powinien mieć na sobie myśliwy w trakcie polowania? Z oczywistych względów, najważniejsza jest jakość. Myśliwy spędza czasami kilka godzin w bezruchu czekając na zwierzynę, z tego powodu wymagana jest wodoszczelna i ciepła kurtka. Zabezpiecza w lesie przed złą pogodą, nie ogranicza ruchów a co więcej, ułatwia maskowanie. Dobrze, gdy kurtki myśliwskie - np. tego rodzaju: okrycia wierzchnie dla myśliwych 4hunters - są uszyte z nieszeleszczących tkanin, o czym jesteśmy poinformowani na metce czy w opisie kurtki. Odzież myśliwska to nie tylko kurtka, lecz i wytrzymałe spodnie, bluza, polar myśliwski oraz obuwie. Pełniące istotną rolę, nie tylko ze względu na wygodę, ale także bezpieczeństwo.

W sklepach myśliwskich znajdziemy również koszule: w kratę, jednokolorowe i wizytowe które na pewno nadadzą szyku na bardziej oficjalnych myśliwskich spotkaniach. Do koszuli dobrze jest dopasować krawat z łowieckimi motywami. Uniwersalnym okryciem może być kamizelka – polarowa na polowanie lub bardziej elegancka na myśliwskie spotkania. Sklepy sprowadzają nawet specjalne ubrania myśliwskie, odporne na działanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie naturalnego zapachu człowieka. W konsekwencji myśliwy jest w stanie bardziej zbliżyć się do zwierzyny. Nie zapominajmy, iż, jedynie odpowiednie wyposażenie myśliwskie pozwoli czuć się bezpiecznie i odczuwać maksymalną przyjemność z polowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-11 16:23:37
Tagi: koszule, buty, myśliwy, stroje myśliwskie