Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Zaprojektuj sypianię twojego dziecka naprawdę ładnie oraz oryginalnie przy pomocy ślicznych fototapet

Każda matka pragnie, by pokoik jej dziecka okazał się bezpieczny oraz przyjazny, a przy tym kolorowy i radosny. Sporym wyzwaniem, gdy idzie o projekt pokoju dla najmłodszych, jest pokrycie ścian. Powinno być ono nie tylko ładne, ale też trwałe oraz bezpieczne.

fototapeta
Napisał: Praktiker
Na podstawie: PRAKTIKER
Fototapety doskonałe do pokoju dziecka

Jak się okazuje, chcąc dekorować ściany dziecinnego pokoju, wcale nie trzeba ograniczać się do farb lub tradycyjnych tapet, gdyż z dobrym efektem można wykorzystywać także fototapety. Z ich pomocą można wspaniale udekorować pokój małego człowieczka, zapraszając do jego wnętrza postaci z ukochanych kreskówek. Współczesne fototapety mogą pochwalić się naprawdę świetną jakością. Przy ich produkcji wykorzystywane są doskonałe materiały oraz zdjęcia o dobrej rozdzielczości, dzięki czemu przedstawiany rysunek jest wyrazisty i czytelny.

Które fototapety do dziecięcej sypialni?

Bogaty katalog przeróżnych fototapet powoduje, że każdy rodzic bez trudu znajdzie wzór, który spotka się z uznaniem jego potomka. Wśród współczesnych fototapet (więcej info) do dziecinnych sypialni wyróżnić można między innymi obrazy z bohaterami ze znanych bajek, zwierzątkami, zabawkami lub maskotkami. Przy użyciu fototapety można też zmienić pokój w dno morza albo zamek. Bardzo dużo zależy tu od fantazji samych rodziców, więc należy zaznajomić się z bogatą ofertą fototapet (więcej w temacie), aby finalny efekt naprawdę zachwycił lokatora pokoju.Fototapety również w formie naklejki

Fototapety nowoczesne
Napisał: Czarna-owca.pl
Na podstawie: Czarna-owca.pl
Zdarza się, że remontując mieszkanie, ludzie nie biorą pod uwagę fototapet, bo niepokoi ich konieczność nakładania tak wielkiego obrazu. Warto pamiętać, że położenie fototapety można polecić fachowcom, którzy zatroszczą się o przygotowanie ściany pod tapetę i starannie nakryją ścianę kupionym motywem. Istnieje też możliwość nabycia fototapety w postaci samoprzylepnej naklejki, dzięki czemu montaż fototapety nie będzie już taki skomplikowany. Z pewnością każdy domowy majsterkowicz poradzi sobie z tym zadaniem i estetycznie naklei taką fototapetę. Żeby mimo wszystko radować się rzeczywiście cudownym rezultatem, nie można zapominać o idealnym wyczyszczeniu i gładzeniu ścian.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-16 14:50:35
Tagi: pokój, wnętrze, ściany, tapety