Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Inwestycje mieszkaniowe?.

Obecnie nastał dla deweloperów przejściowy czas. Zakończony właśnie program Rodzina na Swoim i nieznany czas rozpoczęcia MDM, utrudnia znacznie sprzedaż nieruchomościami. Deweloperzy muszą kilka razy skalkulować w którym miejscu i z jaką możliwością zysku opłaca im się angażować kapitał. Istnieją tereny jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim z powodu braku chętnych do zakupu.
Panorama miasta Gdańsk
Napisał: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istotną motywacją takiego np. Gdańska jest zainteresowanie dużej liczby unijnego kapitału. Inwestycje mieszkaniowe opłacały się chyba każdego roku. Na okrągło, obok powojennych kamienic, wznosiły się nowoczesne biurowce. Nowoczesne mieszkania i dopiero co oddane mieszkania (w serwisie), wznoszone między zielonymi połaciami miasta.Coraz częściej mają urozmaiconą infrastrukturę w postaci barwnych piaskownic. Niemałym walorem realizowanych inwestycji są ich lokalizacje. Powstające nieruchomości jak Zapiecek muszą być korzystne w stosunku do reszty. Stąd też mieszkania promowane są jako te, w których sąsiedztwie umieszczone są banki, przechodnie, szkoły, a więc wszystko to co konieczne, aby żyć komfortowo i spokojnie.

Mieszkania w Gdańsku
Napisał: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com
Te i inne dążenia mają sprawić, że deweloper będzie jak najmniej stratny na rynkowej recesji. Nie licząc dryfujących cen powodowanych brakiem kupujących, deweloperzy przechodzą samych siebie, by tworzone przez nich konstrukcje budowlane były unikatowe. Budynki mają zaledwie kilka kondygnacji, obowiązkowo są zaopatrzone w windy (zobaczysz tu).

Dużo można zyskać na przemyślanym rozkładzie, stąd wnętrza są zwykle duże, kuchnie są widne, a garaże sporej wielkości. W wielu przypadkach nadprogramowym wabikiem są tarasy w cenie kupowanego obiektu, gwarantujące przepiękne widoki na ładniejszą okolicę. Również wymiar jest idealnie przystosowany do gustów przeróżnych kupujących, tak więc na pewno każdy odnajdzie coś odpowiedniego.

Przypadek Gdańska pokazuje, że mieszkania od dobrego dewelopera to gwarancja satysfakcji z domu i sąsiedztwa. Firmy zajmujące się sprzedażą nieruchomości pracują nad tym, aby wszystko było tworzone dla klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-23 11:04:37
Tagi: mieszkania, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy