Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Bardzo ważna sprawa: bokserki czy slipy? Jakiego wyboru dokonują panowie, co wolą panie?

W ostatnim czasie męska bielizna bardzo się zmieniła. Co za tym stoi? Otóż, używane od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz popularniejszym bokserkom. W tym samym czasie, modne stały się również męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcwspominamy tylko o majtkach, ale od czasu do czasu kwestia, co nabyć, to znaczny dylemat. Ponadto, wad i zalet za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę dużo.

moda męska
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel
Ważne są w końcu komfort noszenia. Wielu panów chwali sobie wolność i swobodę, jaką oferują bokserki, równocześnie dla kolejnej grupy tego typu cecha jest dość dużą przeszkodą. Tak więc, w tej pozostałej grupie mężczyzn jest pełna zgodność, że slipy są konkretne i jednocześnie komfortowe. Określonym kompromisem jest w tym przypadku wybór komfortowych męskich szortów. W mojej ocenie warto wybrać bokserki, a podstawową zaletą jest dbanie o zdrowie. Od określonego czasu wiadomo, iż przegrzewanie męskich stref intymnych jest niehigieniczne, ale też niezdrowe, gdyż może skutkować bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Podstawowym sprawcą kłopotu są zbyt dopasowane slipy. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, lepiej z marszu zdecydować się na bokserki - http://www.jagna.pl/bielizna-meska-bokserki-c-30_56.html. Pomimo tych zdrowotnych czynników większość panów decyduje nawyk.
męski styl
Napisał: Calamara
Czyli, jak od zawsze nosiło się slipy, to dlaczego dokonywać. Z jednej strony siła przyzwyczajenia, z drugiej wygoda i poczucie, że wszystko jest na miejscu. Jednakowoż, bokserki zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Jak pokazują badania, to dzięki kobietom, ponieważ to one z większą częstotliwością niż sami panowie, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Jednocześnie, śledząc opinie kobiet na ten temat, można dojść do wniosku, iż faktycznie wolą bokserki. Dlaczego?

Bez wątpienia, bokserki są znacznie bardziej pociągające. Slipy bowiem kojarzą się im z czasów komuny, z bielizną dziadków, ojców, z panem, który nie myśli o tym, jak wygląda (www.jagna.pl/bielizna-meska-slipy-c-30_57.html. Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Jednocześnie, to nie tylko głos kobiet, gdyż wielu panów naprawdę z większą częstotliwością wybiera bokserki. I to nie tylko ze względu na zdrowie. Po prostu preferują ten rodzaj bielizny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-24 11:23:37
Tagi: szorty, bielizna, Mężczyźni