Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Okleiny ścienne w ozdabianiu wnętrz

Wraz z nadejściem wiosny mamy większą chęć na zmiany w mieszkaniu. Można zakupić nowe firany w wyrazistych kolorach, na parapecie przy oknie możemy ustawić kilka rozkwitających w doniczkach hiacyntów, narcyzów. Jeśli ktoś ma więcej czasu i ochotę może odmalować ściany albo nałożyć tapetę.
dekoracja salonu
Napisał: http://demural.co.uk/
Na podstawie: http://demural.co.uk/
Interesującym pomysłem do zmiany wystroju pokoju jest naniesienie na jedną ze ścian okleiny. Jest to pomysł efektowny, niezbyt drogi i stosunkowo prosty do wykonania. Asortyment wzorków oklein ściennych jest bardzo obfity. Mogą to być wzorki symetryczne do nowoczesnych mieszkań, a dla osób marzycielskich kwiaty, plaże, fototapety uliczki. Do nakładania fototapet na ścianę stosujemy taki sam klej jak do typowych tapet. Bardzo istotne jest, żeby perfekcyjnie przykleić poszczególne elementy, aby wzór się prawidłowo zgrywał. Fototapety możemy umiejscowić praktycznie w każdym lokum. Zezwala na to zarówno wybór wzorów jak i materiałów z których są wykonane. Wiadomo, że do łazienki czy między szafkami powinny być wytrzymałe na intensywne mycie i używanie detergentów. Fototapety uliczki potrafią zbudować oryginalny klimat w mieszkaniu - kolorowe ściany (kolorowe ściany). Możemy tym sposobem na dłuższy czas zatrzymać w głowie wspomnienia związane z pięknymi widokami z letnich wyjazdów. Interesujący i niepowtarzalny efekt wprowadzają fototapety 3d (na tej stronie), pozwalają na osiągnięcie efektu bezmiaru, a finalnie mają na celu optyczne powiększenie salonu, sypialni czy korytarza.energetyczna kuchnia
Napisał: Demural
Na podstawie: Demural
Ta jakby czarodziejska moc jest zwykłą zmyłką, wyobrażeniem przez które powierzchnia ozdoby wydaje nam się przejściem do sceny ukazanej na jej powierzchni. W szare, długie zimowe wieczory przyjemnie jest się przenieść na ciepłe wybrzeża, kolorowe deptaki i poczuć się niczym na wakacjach. Z takim krajobrazem na ścianie czujemy się jakbyśmy cały czas byli na wakacjach. Wraz z rozwojem innowacyjnych technologii posiadamy możność stworzenia fototapety z fotografii. Należy dobrej jakości fotografię zrobioną w ciekawym miejscu lub ilustrującą ładny zachód słońca, przynieść do atelier fotograficznego, a specjaliści wykonają nam niepowtarzalną ozdobę na ścianę. W pokoju dziecka może to być jego podobizna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-01 13:17:40
Tagi: salon, ściany, fotografie, wzory