Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Sportowa koszula to zwykle dopełnienie perfekcyjnego ubrania modnego mężczyzny

Niewątpliwie wiele osób zna sławetne słowa Coco Chanel, że moda przemija, a styl pozostaje. Zacytowane słowa możemy pojmować przykładowo w taki sposób, iż pomimo rozmaitych przemian, które zachodzą w modzie, niektóre z jej elementów są niezmienne. Ilustracją tego, co w modzie nie ulega zmianom mogą być męskie koszule. Ogólnie nie możemy wprawdzie stwierdzić, że wygląd koszul nie zmienia się wcale. Przykładowo ozdobne kołnierzyki rozpowszechnione są w niektórych momentach, lecz nie zawsze. Identycznie sytuacja przedstawia się w przypadku deseni na koszulach, jakie ulegają zmianom na skutek aktualnej mody. Wyjątkowo modne kilka lat temu koszule o wzorach hawajskich aktualnie w praktyce są już zupełnie niespotykane. Zmienia się także krój koszul, a dodatkowo różnorakie inne ich elementy.


kołnierz
Napisał: Steve wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Można zatem zadać sobie pytanie, w jaki sposób wybrać koszulę, aby była ona odpowiednia. W powyższym przypadku należy po pierwsze dobrać ją do reszty stroju. Równie ważne jest kierowanie się własnym gustem, żeby po prostu dobrze czuć się w ubraniu. Jeśli dla przykładu zamierzamy sprawić komuś koszulę na prezent, warto jest zastanowić się, do jakich fragmentów stroju obdarowanego będzie ona pasować.

Warto również skorzystać z porad, których niewątpliwie udzieli nam sprzedawca w sklepie. Co oczywiste czasami lepiej jest powściągnąć swoją wyobraźnię,
koszula
Napisał: Robert Sheie
Na podstawie: http://www.flickr.com
dla przykładu w kwestii tego, jakie koszule (odwieź www) naszym zdaniem ma nosić bliska nam osoba i po prostu ją o to spytać. Mówiąc nieco ironicznie nie każdy podarunek musi być udany, tak samo ważne są intencje dającego.


Powracając do wzmiankowanego już zagadnienia, którym są ozdobne kołnierzyki, stanowią one niezwykle ciekawy dodatek do koszul. Oczywiście nie do każdego stroju będą one stosowne, jednak mogą dodać uroku każdej koszuli. Ozdobny kołnierzyk może przykładowo stanowić interesujący dodatek pozwalający na zrezygnowanie z założenia krawatu. Jak to w wielu wypadkach bywa, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Być może ciekawym pomysłem jest zaprojektowanie dla przykładu autorskich wzorów, których wyszycie na kołnierzu możemy zlecić. Takie wykończenie koszuli z pewnością będzie przyciągało uwagę i nada wyrazu praktycznie każdemu strojowi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 12:45:41
Tagi: moda, koszula, kołnierz