Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Regały warzywne powinny posiadać przestrzeń na postawienie dużych skrzynek

Gdy zwrócimy uwagę na to, jakie meble sklepowe pojawiają się w danych sklepach, to prędko dowiemy się, że te działające w jednej branży, posiadają bardzo podobne wyposażeni. Tak choćby dzieje się z piekarniami, gdzie regały piekarnicze są zrobione z drewna, gdyż to ono lepiej służy pieczywu, szczególnie jeśli jest jeszcze gorące.


W dodatku niektóre regały są podzielone na specjalne półki i zamykane plastikowymi szybkami, przez co kontrahenci mają gwarancję, że pieczywo na dłużej zachowa świeżość, ciepło i nic nie będzie miało szansy do niego wpaść, ponieważ dane okienka są odpowiednio zamykane. Tego typu półki bardzo często okazują się również ustawione pod skosem, tak aby pieczywo z góry miało szansę swobodnie przesuwać się na dół oraz żeby także okazało się pięknie pokazane regały piekarnicze.


Regały warzywne okazują się przygotowane pod skrzynki


regały sklepowe
Napisał: Phillip Pessar
Na podstawie: http://www.flickr.com


Całkowicie odmienne regały mamy szansę za to spotkać w markecie warzywnym, bo tutaj przeważają raczej metalowe konstrukcje, które są mocne oraz mają szansę wytrzymać nawet spory ciężar. Poza tym tak samo jak w przypadku tych do chleba, też są ustawione pod skosem, by kontrahent już z daleka miał szansę sprawdzić, co się na nich znajduje. Takie regały warzywne okazują się bardzo spore, gdyż muszą się na nich zmieścić skrzynki z warzywami, ponieważ przecież nikt nie będzie wykładał na półkę pojedynczych marchewek lub cebuli. Przez to też okazują się one tak solidne, duże i szerokie, żeby taka skrzynka była na nich pewnie umieszczona i się nie zsunęła, nawet kiedy kontrahent podczas wybierania warzyw niechcący zahaczy o nią ręką.


Rzetelnie zapoznajmy się z ofertą|Wyposażenie powinno okazać się dopasowane do sprzedawanych przedmiotów. Jeśli aranżujemy swój sklep, musimy się - https://dywanywanda.pl/27-dywany-rasta - dobrze poznać z propozycją mebli sklepowych, ponieważ jedynie wtedy odnajdziemy to, co będzie najlepiej dobrane do naszej sprzedaży.
Im lepiej dopasowane będą przez nas meble, tym lepiej będziemy mieli okazję przedstawić nasz produkt, a zatem chętniej nasi klienci będą po niego sięgali.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 13:11:40
Tagi: sklep, klienci, market