Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czy warto zakupić włoskie funkcjonalne lampy Artemide?

Każdy nabywca, który planuje remont mieszkania czy zakup nowego, musi dokonać wielu wyborów i zakupów. Wygląd pomieszczeń, meble czy nowe urządzenia AGD są przedmiotem planowania i w efekcie kupna. Jednak mało osób zdaje sobie z tego sprawę, jak ważne jest rzetelne oświetlenie. Otóż nie wystarczy wymalować ściany na jakiś śliczny kolor i nabyć wyjątkowych mebli, tak aby nadać mieszkaniu epicki wygląd. Trzeba w dalszym ciągu czegoś więcej. A mianowicie solidnego oświetlenia, które ma za zadanie uwydatnić te cechy pomieszczenia, które nadadzą mu nietuzinkowy wygląd.


lampy
Napisał: Le Pukka Concept Store
Na podstawie: www.lepukka.pl
Na szczególną uwagę zasługują niewątpliwie włoskie lampy Artemide - http://www.damnet.pl/produkty/oswietlenie (http://www.damnet.pl/produkty/oswietlenie). Firma ta istnieje na rynku od 50 lat, więc posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu dobrej jakości oświetlenia. Jej produkty cieszą się tym, że są ekskluzywne i użyteczne. Dobrze służą konsumentom, czego dowodzi duży popyt na wyroby rozpoznawanej włoskiej marki Artemide. Coraz więcej osób zaczyna dostrzegać walory stosowania włoskiego oświetlenia.


Solidne oświetlenie może pełnić funkcję estetyczną. Za jego sprawą niektóre ważne elementy pomieszczenia zostaną podkreślone, co niewątpliwie jest znaczącym atutem w momencie, gdy odwiedzą nas znajomi. Wtedy pomieszczenie będzie mogło w pełni rozbłysnąć własnymi zaletami. Ale niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że oświetlenia posiada również inną ważną funkcję. A mianowicie dzięki solidnemu doborowi lamp, domownicy będą się czuli komfortowo we własnym
lampy
Napisał: TECHNOLUX
Na podstawie: TECHNOLUX
domu. Ważnym jest to, aby domek był przede wszystkim miejscem spoczynku po trudach pracy. Dzięki ekskluzywnemu oświetleniu nasze mieszkanie właśnie takim się stanie - Artemide (Artemide).

Każdy lokal własnego domu posiada swoją specyfikę. Inne czynności wykonuje się w kuchni, a inne w pokoju dziennym. Toteż wybór oświetlenia powinien być dostosowany do potrzeb konkretnego lokalu. Inne natężenie światła jest wymagane w kuchni do przygotowywania posiłków, a inne w pokoju dziecięcym, gdzie dzieciaki odrabiają lekcje. A zupełnie inne oświetlenie jest konieczne w łazience, gdzie dba się o higienę i estetykę wyglądu. W oświetleniu dużo czynników odgrywa istotną rolę: natężenie światła, kąt jego padania i barwa. Stosowanie się do nich pozwoli na osiągnięcie wiele bardzo dobrych efektów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-03 13:52:42
Tagi: oświetlenie, mieszkanie, kuchnia, lampa