Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jeśli zamierzasz wykonać prace remontowe w kuchni, nie zapominaj o ciekawym pokryciu ścian

Wybór ciekawego pokrycia ścian bywa ważnym elementem aranżacji wnętrz. Od zastosowanego produktu zależna bywa nie tylko trwałość ścian, ale też rezultat, który otrzyma się we wnętrzu. Sporym wyzwaniem projektowym staje się zaprojektowanie ścian kuchni, ponieważ powierzchnie w tym pomieszczeniu poddane są działaniu pary wodnej i muszą odznaczać się wysoką trwałością.

Fototapety wracają do łask

Fototapety
Napisał: Sarah Stierch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fototapety zdobyły uznanie już wiele lat temu, gdy to dekorowały przede wszystkim saloniki i pokoje dzienne. Teraz ten barwny i niebanalny dodatek powraca w całkiem nowej oraz odświeżonej formie. Obecne fototapety (fototapety nowy jork) mogą poszczycić się starannym projektem, wysoką trwałością, jak także bardzo urozmaiconym wzornictwem. Co bardzo istotne, nie bywają one już stosowane tylko w salonach oraz pokojach dziennych, ale z pięknym efektem zdobią wszelkie wnętrza domu: kuchnie, korytarze, sypialnie i pokoje dziecięce. Co więcej: obecnie można zlecić wykonanie fototapety z osobiście zrobionym przez siebie zdjęciem, co też jest dosyć oryginalną alternatywą.

Fototapety kuchenne są niebanalnym rozwiązaniem

Niezwykle ciekawym elementem dekoratorskim okazują się fototapety do kuchni. W ostatnich latach zaczęto powoli odchodzić od tradycyjnego zapełniania przestrzeni pomiędzy szafkami kafelkami. Obecnie coraz częściej stosuje się w tym miejscu szkło lub właśnie fototapety. Barwne fototapety kuchenne przedstawiają różnorodne motywy: zarówno powiązane z artykułami spożywczymi, jak i widokiem ślicznych kawiarenek. Jeśli nie chce się naklejać fototapety między szafkami, można skusić się na naklejenie jej na calutkiej ścianie. Motyw fototapety warto estetycznie skomponować z klimatem, w jakim została urządzona kuchnia oraz jej umeblowaniem.Fototapeta, przykładowa grafika na fototapetę
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Wybierz fototapetę doskonałą dla siebie

Bywa tak, że ludzie rezygnują z szansy zastosowania fototapety, bo obawiają się skomplikowanej pracy związanej z jej naklejeniem. Warto zaznaczyć, że obecnie wytwarzane fototapety są naprawdę dogodne w użyciu - ciekawa strona (ciekawa strona). Jeśli pomimo to boi się trudności, można skusić się na fototapetę samoprzylepną lub wynająć fachowców, którzy przygotują ścianę oraz nakleją na niej widoczek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-03 10:53:41
Tagi: zdjęcie, salon, dekoracje, ściana