Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Spodnie wojskowe zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Styl militarystyczny jest stylem prostym, nietrudnym do pokazania. Co roku powraca on do świata mody niemniej jednak w coraz to ciekawszych odsłonach. Cechuje się on ziemistymi odcieniami takimi jak zieleń w całej rozpiętości, beże, brązy, szarość czy czerń, a również oryginalnymi akcesoriami z ćwiekami.
Ubrania wojskowe takie jak spódniczki czy też spodnie wojskowe cechują się prostolinijnością i surowością. Też motywy militarne znajdują się na torebkach, kurtkach i innych akcesoriach takich jak wojskowe guziki, skórzane paski, szelki noszone do spodni czy spódnic. Cieszą się one coraz większą popularnością i są kojarzone ze śmiałością, indywidualnością czy też charyzmą.Morowe Panny
Napisał: Dariusz Malejonek,
Na podstawie: Dariusz Malejonek,
Jeśli chodzi o polskie spodnie wojskowe to są one w zasadzie jak nie w szczególności stosowane w wojsku polskim. Robione są one z bardzo grubego i wytrzymałego na podarcia i przecierania materiału. z reguły zawierają one pięć kieszeni, dwie boczne, dwie na udach zapinane na guzik oraz na prawym udzie jest podłużna kieszonka na nóż. Spodnie te zazwyczaj służą wyłącznie żołnierzom, ale w Polsce jest dużo rodzaju spodni typu militarnego, które wszyscy mogą nosić. Jednym z nich są spodnie cargo.

Na ogół są to tak zwane spodnie bojówki. Całe są stworzone z bawełny, są lekkie i szerokie, w związku, z czym nie krępują ruchów. Posiadają wiele kieszeni i są uszyte na wzór spodni amerykańskich sił lądowych. Mogą je nosić zarówno panowie jak (zobacz sprawdź informacje na stronie) i panie. Dzięki trwałemu a zarazem mięciutkiemu materiałowi sprawdzają się w rozmaitych warunkach zarazem tych ciężkich jak i zwykłych.

Kolejne znane spodnie (porównaj spodnie duże rozmiary w asortymencie 2XLdo8XL) wojskowe to spodnie bdu. Stworzone są również całe z bawełny i są wyjątkowo skrupulatnie wykonane. Ich typowy rodzaj posiada sześć kieszeni, które są wyjątkowo pojemne. Rozporek zapinany jest na guziczki, a za pomocą taśm można je dopasowywać w obwodzie, tak samo z resztą jak w spodniach cargo. Posiadają umocnienia na wysokości kolan i na pośladkach w postaci dodatkowych warstw dzianiny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-03 13:43:42
Tagi: moda, motywy, spodnie, zapinane, bojówki