Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób wielbiciele nowoczesności meblują wnętrza swoich pokoi i jakich dodatków zazwyczaj poszukują

Wygląd designerskiego wnętrza może wywołać u widza mieszane uczucia. Z jednej strony oryginalność wyróżnia się i goście z pewnością na długo zapamiętają nadzwyczajnie umeblowany salon albo korytarz. Gospodarze będą się od czasu do czasu martwić, czy wypadli pozytywnie w oczach znajomych, a nawet uczestników parapetówki.
sofa w salonie
Napisał: PoshSurfside.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ci najmocniej zatwardziali zwolennicy nowoczesności będą obstawać przy swoim i do własnego domu wybiorą meble tylko i wyłącznie w designerskim stylu. Zresztą na wygodnych zestawach wypoczynkowych sprawa się nie finalizuje - do wnętrza, a tym bardziej tego udekorowanego modernistycznie, niezbędne bywają tuziny dodatków. Zacznijmy jednakże od elementarnego umeblowania.

Meble softline będą fenomenalnie pasować do nowocześnie wyposażonych wnętrz. Cechą dominującą w tym przypadku są odważne kolory, a także mało tradycyjne kształty. Fotel z oparciami sięgającymi do połowy muru i oparciem podobnej wysokości lub nietypowo wyglądające kanapy z wysuwanymi podnóżkami - to kusząca oferta przeznaczona dla pasjonatów nowoczesności. A za samym designem podąża jakość wykonania, którą gwarantuje duński wytwórca. Stąd nie jest przesadą powiedzieć, że kupno mebli softline bywa trafionym wyborem.Jeżeli panie do nowego płaszcza czym prędzej szukają dodatków, czyli modnych nakryć głowy, apaszek i skóropodobnych rękawiczek, to tym bardziej do designersko umeblowanego lokum niezbędne bywają drobiazgi, które nawet są w stanie wyciągnąć na światło dzienne poczucie elegancji samych gospodarzy. A do mebli softline będą dobrze pasować tylko wybrane akcesoria domowe - marki Damnet (marki Damnet).

Jednym z najchętniej kupowanych dodatków stają się zegary na ścianę. W naszym przypadku będą one prezentować się nieco skromnie - designerska tarcza posiada najczęściej kreski zamiast liczb, a sam cyferblat nie wyróżnia się, poza niekiedy fantazyjnym kształtem, niczym szczególnym. Panie, które cenią urocze przedmioty, na pewno kupią nowoczesne donice bądź gustowne flakoniki na kwiaty cięte. A do pozostałych akcesoriów służących do dekoracji domowych wnętrz jesteśmy w stanie jeszcze zaliczyć: obrazki z anglojęzycznymi treściami, lampy wykonane ze stali kwasoodpornej, różnokolorowe, a przy tym awangardowe kapy na łoża małżeńskie, a również nietuzinkowe metalowe świeczniki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-03 13:48:40
Tagi: Wnętrza, sofy, akcesoria