Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Warianty dekoracyjne na ścianę. Różne style na wystrój Twojego wnętrza.

Powoli już widać koniec remontu w naszym domu. Nowiutkie meble rewelacyjnie prezentują się na tle dopiero co pomalowanych ścian. Zostaje nam tylko dopasowanie odpowiednich akcesoriów, tak by nasze domowe wnętrze nabrało wyglądu.


Fototapety ścienne
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie: art.widi.pl


Dzięki fototapecie można dokonać aranżacji wnętrz na wiele sposobów. Fototapeta na ścianę jest nietrudnym, tanim, ale bardzo ciekawym pomysłem na przystrojenie domowego wnętrza. Tego rodzaju dekoracje, mają niedużo wspólnego ze słynnymi w latach 80-tych fototapetami oferta tutaj. W dzisiejszych czasach ze względu na dostęp do praktycznie nieograniczonych zasobów Internetu możemy pozwolić sobie na wyjątkową, oryginalną fotografię w pokoju dziennym, sypialni lub kuchni. Gdy tylko oferta producentów i sprzedawców nie zaspokaja naszych pragnień, możemy w rozważnej cenie zamówić fototapetę prezentującą zdjęcie zrobione przez nas samych.


Wielkoformatowe dekoracje powinniśmy dostosowywać do wnętrza biorąc pod uwagę format, fakturę, a także rodzaj ich wykończenia. Prócz koloru i wzoru, istotny jest również materiał, na którym mamy zamiar wydrukować zdjęcie. Należy zwrócić uwagę na gramaturę materiału, strukturę, jego trwałość, a także wodoodporność i zmywalność.
Fototapety do salonu
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie: art.widi.pl
Jest to ważne, szczególnie, jeśli chcemy, aby nasze ściany przez długi czas zachowały estetyczny wygląd.


We wnętrza utrzymane w nowoczesnym smaku dobrze wcielą się geometryczne lub abstrakcyjne wzory. Małe i ciasne pomieszczenia należy dekorować elementami optycznie je powiększającymi. Doskonale nadadzą się tu wielkoformatowe grafiki we wzory perspektywiczne, takie jak tunele, aleje, uliczki czy widoczki z „lotu ptaka”. Wybornie w takim miejscu spiszą się także motywy urbanistyczne - mosty, wieżowce a także ruchliwe ulice.


Perfekcyjnym miejscem, choć z pewnością nie jedynym do zużytkowania możliwości, jakie daje fototapeta w kuchni jest przestrzeń między blatem kuchennym, a szafkami.
Fototapety z rowerem
Napisał: art.widi
Na podstawie: art.widi
Świetnie będą tu wyglądać soczyste owoce i warzywa, rozmaite przyprawy i zioła. Wybór wzorów jest duży, a wyłącznym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.


Przykuwającym wzrok i coraz chętniej wykorzystywanym rozwiązaniem na uzupełnienie aranżacji są fototapety na drzwi, które również mogą być zamawiane według indywidualnych kryteriów kliknij tutaj. Taki rodzaj dekoracji sprawia, że drzwi mogą momentalnie i stosunkowo niewygórowanym nakładem środków, nabrać lepszego wyglądu.
Fototapety to rewelacyjny sposób na szybkie odświeżenie domowego wnętrza. Interesujące i fantazyjne motywy zdobiące ściany niewątpliwie wprowadzą specyficzny nastrój do naszego mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-21 17:04:46
Tagi: mieszkania, Wnętrza, zdjęcie, wzory, drzwi, fototapety