Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Marka House Doctor – jak wybrać najlepsze dodatki w skandynawskim stylu do domu?

Rozmyślasz, w jakim charakterze urządzić swój dom? Powinieneś rozpatrzyć fantastyczny, naturalny klimat skandynawski, w którym specjalistą jest marka House Doctor. Pragnie ona zagwarantować każdemu klientowi możliwość zaaranżowania własnego mieszkania w iście ekologicznym stylu. Jednym z jego najważniejszych wyróżników jest minimalizm. Jak dobrać odpowiednie dodatki?
wnętrze skandynawskie
Napisał: Profundo PR
Na podstawie: Profundo PR
Nasze decyzje powinny zależeć od pomieszczenia, jakie planujemy zaaranżować w tym stylu. Zacznijmy od kuchni – w tym miejscu pożyteczne będą na przykład naczynia na trzymanie smakołyków, w tym naszych ulubionych, własnoręcznie robionych ciasteczek albo suszonych owoców. Dobrze też kupić kubki idealne do wypicia porannej herbaty bądź popołudniowej kawy, aby wzmocnić się przed wykonaniem domowych obowiązków. W kuchni przydają się także drewniane łyżki do przyrządzania bądź serwowania potraw. Jeżeli chodzi o sypialnię, w tym miejscu też będziemy mieć duże pole do popisu.

Dostępne są nie tylko lampy marki House Doctor, ale także zasłony z naturalnych materiałów - http://bellemaison.pl/producenci/house-doctor. Są wprost perfekcyjne i – co ważne – zgodne ze skandynawskim duchem. Cechują je naturalne barwy – beże, biel oraz szarości. Przekonaj się, jak znakomicie będą wyglądać w twojej sypialni! Wybierz do nich minimalistyczne, fantastycznie komponujące się lustro. Są proste, lecz mają mocne mocowania, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Natomiast rozmyślając o salonie, dobrze jest pomyśleć o kilku dodatkach, które pobudzą wnętrze i np. kupić dywan (zobacz dywany tanie) wierny całej stylistyce. Do tego przyda się jeszcze delikatnie
wnętrze skandynawskie
Napisał: www.dekoral.pl
Na podstawie: www.dekoral.pl
zdobiona butelka na kwiaty, ponieważ nie ma to jak świeży bukiet od ukochanego, który będzie cieszyć nasz wzrok przez kilka kolejnych dni. Co ważne, wszystkie dekoracje są proste, a mimo to przyciągają spojrzenia każdego domownika.


Jak widać marka House Doctor to piękne, ekologiczne produkty, które przyczynią się do tego, iż twój dom będzie niezwykły, a przyjaciele nie będą mogli wyjść z podziwu wybranej przez nas aranżacji. Co ważne, asortyment prezentowanej firmy wpływa nie tylko na estetykę wnętrz, lecz także na ich kondycję oraz zdrowie mieszkańców, gdyż artykuły wyprodukowane są z bezpiecznych materiałów. W związku z tym już dzisiaj zapoznaj się z ofertą firmy, a z pewnością nie rozczarujesz się.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-21 17:26:46
Tagi: potrawa, ekologia, minimalizm, produkt