Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czemu nie warto opierać się wyłącznie na aktualnych trendach mody?

Każda kobieta na pewno lubi wyglądać modnie oraz pomysłowo. W związku z tym tak obfitą wagę przykładamy obecnie do naszego wyglądu oraz stroju. Wiele kobiet dba o to, aby ich ubiór zawsze był atrakcyjny i interesujący, w związku z tym często kupują ubrania w promowanych i szykownych sklepach odzieżowych.
http://www.kraina-stylu.pl/
Napisał: Andrew
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chociaż nie da się ukryć, że moda damska zmienia się dzisiaj jak w kalejdoskopie. Pożądane byłoby więc zastanowić się nad tym czy warto dziś ślepo podążać za modą oraz kierować się tylko bieżącymi trendami mody? Okazuje się, iż nie. Rzecz jasna nie znaczy to, że nie możemy prezentować się modnie i ubierać się kreacyjnie, jednak pamiętajmy o tym, że nowomodna moda niesłychanie prędko się zmienia. Coś co było popularne w jednym sezonie, w kolejnym zdoła już być absolutnie niemodne. Przerabiają się też trendy kolorystyczne, jednej jesieni rządzą brązy oraz czerwienie, następnej zielenie bądź żółcie. Nie znaczy to jednak, że ubrania, jakie nabywaliśmy w poprzednim roku i której już są niemodne powinno się wyrzucić do śmieci. Pamiętaj, aby kupować przede wszystkim takie ubrania, które Ci się podobają i w jakich czujesz się dobrze. Obowiązująca moda damska nie zawsze musi nam przypadać do gustu, mało tego nie zawsze będziesz dobrze wyglądać w tym co jest atrakcyjne.Modelka
Napisał: ierdnall
Na podstawie: http://www.flickr.com
W modzie damskiej przede wszystkim powinno chodzić o nasze wyborne samopoczucie i własny styl, nie wskazane jest nosić czegoś w czym czujemy się niekomfortowo tylko ze względu na to, iż jest to w tym momencie modne. Wskutek tego podczas zakupów wybieraj zwłaszcza takie ubrania, jakie Ci się podobają. Pamiętaj dodatkowo o tym, że ubrania od najlepszych marek z najświeższych kolekcji często są niezwykle kosztowne.Czasem nie wskazane jest przepłacać za samą markę, szczególnie, iż podobne ubrania zdołasz teraz odkryć w wielu innych sklepach. Wskutek tego do obecnej mody zawsze podchodź z pewną ostrożnością oraz umiarem i kupuj takie ubrania, które faktycznie Ci się podobają i które znakomicie na Tobie leżą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-07 09:39:02
Tagi: styl, moda, ubrania