Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Moda dla mężczyzn kiedyś i aktualnie

Moda należy do takich dziedzin życia, jakimi zainteresowanych jest sporo osób. Od długiego czasu projektanci mody, osiągający sukcesy, są także właścicielami znacznych majątków. Branża ta jest zdominowana przez modę dla kobiet i wielka część znawców projektuje właśnie dla kobiet.
nowoczesne etui na telefon
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie powinno się jednak zapominać o tym, że moda męska również odgrywa ważną rolę, a na przestrzeni lat ulegała różnorodnym przemianom. Sporo osób jest zdania, że dawniej codzienny ubiór dla panów był o wiele bardziej elegancki od aktualnego. Rzeczywiście aktualnie panuje tendencja do posiadania raczej luźnych ubrań na co dzień. Rzeczy takie jak (zobacz nasza strona) marynarka lub krawat są natomiast przeznaczone na specjalne okazje. Zmianom ulegała także moda pod względem takich aspektów jak fryzura, a także zachowanie. Często można napotkać opinię, według której wytworny mężczyzna to widok coraz rzadszy.Wytworny strój niegdyś i obecnie

Zarówno w dawniejszych czasach, jak i dzisiaj są tego typu sytuacje, w których wypada mieć bardziej elegancki ubiór - więcej na. Taki ubiór z dawnych czasów znacznie różnił się od tego aktualnego. Przykładowo w dawnych czasach o wiele częściej na szczególne okazje zakładany był frak. Współcześnie ubiór ten jest wybierany przy naprawdę odświętnych okazjach. Frak przynależy również do paru profesji na przykład wiążących się z muzyką, takich jak dyrygent czy wykwalifikowany pianista. Dla większej części obecnych panów jest jednak tylko przeżytkiem. Także garnitury na eleganckie okazje noszone przykładowo sto lat temu w znaczny sposób różniły się od współczesnych. Różnice te są widoczne w ich kroju, jak również w wykorzystywanych tkaninach.

etiu na telefon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Eleganckie dodatki do odzieży

Zarówno w dawniejszych czasach, jak i aktualnie wytworny ubiór wymaga zastosowania tak samo wytwornych dodatków. Doświadczeni znawcy mody i elegancji uważają za niedopuszczalne przykładowo noszenie plecaka czy kolorowej kurtki do odświętnego stroju. Elegancki strój powinien być bowiem dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Na chwilę obecną wymagane jest, by nawet tak drobne akcesoria jak pokrowiec na telefon - zobacz link - były wyprodukowane z dobrej jakości tworzyw i pasowały do całego stroju. Istotne są również takie elementy, jak na przykład pasek do spodni, jak również wizytowe obuwie utrzymane w idealnej czystości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-07 09:38:04
Tagi: dodatki, akcesoria