Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Kobiece torebki kryją w swych przepastnych wnętrzach wiele tych szczególnie potrzebnych i tych zupełnie niepotrzebnych rzeczy

Elegantki lubią mieć przy sobie wszelkie drobiazgi, których często używają. Asortyment posiadanych dóbr zależy od temperamentu pięćdziesięciolatki, a niekiedy od zawodu, który praktykuje.

elegancka kobieta
Napisał: NIFE
Na podstawie: NIFE
W wyniku tego damskie torby są aż po zapięcia wypełnione zarówno szminkami, jak i nawet podręcznymi narzędziami (takie sprzęty będą zawsze miały na podorędziu kobiety pracujące w branży informatycznej). Zupełnie inne przedmioty znajdziemy w podręcznej torebce np. sprawdź ofertę kobiety interesu, która właśnie udaje się na bardzo ważne spotkanie zorganizowane w stolicy.

Aktówki damskie bywają najlepszymi torebkami, jakie wypada zabrać ze sobą na business meeting. Bywają one tak pomyślane, żeby pomieścić większą liczbę zaświadczeń i uchronić je przed zniszczeniem. Dzięki przegródkom możliwe jest posegregowanie poszczególnych kartek lub skoroszytów, co niezwykle upraszcza ich wyciąganie podczas spotkania biznesowego.

Porządne aktówki damskie bywają zazwyczaj wyprodukowane ze skóry naturalnej. Tylko taki prefabrykat gwarantuje długi czas użytkowania torebki, możliwe uszkodzenia zawsze można reklamować. Zresztą oszczędzanie w sprawach biznesowych staje się raczej mało opłacalne. Jeżeli na sympozjum zjawią się też inne panie, to błyskawicznie zauważą bubel. I być może postawią sobie pytanie, czy tak reprezentowana instytucja będzie doskonałym partnerem w interesach.

Aktówki damskie, nawet te zabierane na istotne spotkania z kontrahentami, nigdy nie pozostają odrębnym elementem kobiecego wizerunku. Każda bizneswomen świetnie wie, że nawet do ubogo wyglądającej aktówki należy dobrać odpowiednie dodatki. Najbezpieczniejszym kolorem jest czerń, która nawiasem mówiąc, pasuje przecież do każdej garsonki.

lista artykułów
Napisał: NIFE
Na podstawie: NIFE
Ciemna barwa torebki idealnie będzie się harmonizować z półbutami identycznym kolorze - najważniejszy jest fakt, żeby na spotkania biznesowe nie wkładać szpilek, czyli butów na niebotycznym i cienkim obcasie. Jeżeli konferencja odbywa się w sierpniu, to nawet w trakcie dużych upałów nie wolno zapomnieć o obowiązkowych rajstopach. O biznesowym dress code można byłoby długo opowiadać, w tym momencie istotne jest to, że aktówka wypełniona formularzami i pozostałymi dokumentami, staje się swego rodzaju atrybutem każdej kobiety biznesu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-15 15:08:57