Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak stworzyć obraz z fotografii, usługi kserokopii

Dużo osób pracujących w biurze, codziennie obsługuje sprzęty biurowe typu laptop, skaner, faks, niszczarka, fotokopiarka. Kserokopiarki, przy użyciu których możemy produkować kopie pism stosowane są nie tylko w sekretariatach. Obecnie na każdym kroku znaleźć można wiele punktów ksero (Wrocław).
fototapeta
Napisał: Fotur Colombia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z usług warsztatów kserograficznych korzystają agencje projektowe, instytucje branży budowlanej, architektonicznej. W zależności od gatunkowych oczekiwań kopii decydujemy się na odpowiednią drukarkę. Rozróżniamy dwa rodzaje drukarek: laserowe i atramentowe. Kopiarki laserowe są duże, głośniej pracują, używają więcej energii, ale duplikat jest bardziej trwały i posiadają większą szybkość wydruku, z kolei drukarki atramentowe są ciche, tańsze, pochłaniają mniejszą ilość energii, jednak wydruk nie jest tak niezniszczalny, nadają się idealnie na własny użytek. Rezultat kopiowania zależy również od użytego papieru, czym gorszy papier tym gorszy wydruk. Zwłaszcza do kopiowania fotografii nieodzowny jest wysokiej jakości papier. Z punktów ksero (Wrocław) nie korzystają tylko firmy, ale
fotoobraz
Napisał: Pedro Ribeiro Simões
Na podstawie: http://www.flickr.com
również osoby indywidualne, w znacznej mierze uczniowie. W punktach takich można skopiować nie tylko rysunki techniczne, fotografie, teksty, ulotki reklamowe, które mogą być ulokowane na nośnikach typu: papier, folia, materiał. Rozrost technologii pozwala na transfer obrazów na: folię przezroczystą, puzzle, porcelanę, koszulki, torby reklamowe.

Więcej na ten temat: www.kopland.pl

Niesłychanie ciekawym i nietuzinkowym wystrojem każdego mieszkania mogą być fotoobrazy na płótnie. Fotografie na których upamiętniliśmy ulotne chwile, które pragnęlibyśmy zachować na dłużej możemy zużytkować do transferu ich na płótno. Napięte na blejtramie i powieszone nad biurkiem doda kolorytu każdemu pokojowi.Fotografia ślubna w sypialni, fotka dziecka w jego pokoju stanowią kameralny, przyjazny klimat. Można do tego zastosować również fotografie ciekawych miejsc, w których spędziliśmy wyjątkowe chwile, upamiętnione zachody słońca bądź piękne krajobrazy. Fachowcy, którzy tworzą fotoobrazy na płótnie mają obszerne kolekcje fotografii o rozmaitej tematyce i odpowiednie do każdego wnętrza, na pewno każdy znajdzie tam coś na własny użytek. Dobrze jest wykorzystać taką możliwość i nadać mieszkaniu indywidualny charakter. Obrazy takie radują oko i umożliwiają na przeniesienie się do miejsc, które przyjemnie nam się kojarzą i mamy z nimi miłe refleksje, mogą być także niepospolitym podarunkiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-19 15:40:54
Tagi: drukarki, obrazy, biura, instytucje