Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Urządzamy niewielką umywalnię

Aranżacja małej umywalni w funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być niemałym wyzwaniem. Jest sporo strategii, przy zastosowaniu jakich mała umywalnia będzie wywoływać wrażenie obszernej a zarazem nie zabraknie w niej koniecznego wyposażenia.
łazienka
Napisał: Duravit
Na podstawie: Duravit
2 w jednym, wanna z natryskiem. Kapitalna opcja, gdy nie możemy przyzwolić sobie na wygospodarowanie powierzchni dla dwóch łazienek w mieszkaniu, a pragniemy posiadać i jedno i drugie. Na skutek nadmienionego rozwiązania, w jednej niewielkiej łazience mamy do dyspozycji rozmaite alternatywy ablucji zostawiając przy tym wystarczająco dużo powierzchni dla pozostałego wyposażenia. Dzisiaj na rynku osiągalne są różne typy wanien prysznicowych i z całą pewnością do każdego rodzaju toalety wyszukamy coś stosownego.Właściwe meble łazienkowe - www.cermag.com.pl/. Nie może być ich za dużo, lecz tyle aby schować potrzebne drobnostki. Im mniej kosmetyków jak też drobnych gadżetów na widoku, tym łazienka (polecamy kliknij w link) będzie bardziej przestronna. Znakomitym wyjściem jest np. rozmieszczenie pojemnych szuflad na kosmetyki, szczotki do włosów jak też suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Należyta zabudowa. Trafionym projektem będzie też "niewidoczna" szafka za lustrem czy szafka nad zabudową WC. Powstały w tenże sposób pawlacz na ręczniczki albo papier toaletowy zdołamy sprytnie zamaskować, obudowując stelaż WC tym samym tworzywem, z jakiego wykonane zostały fronty szafek.

Łazienka z widokiem
Napisał: ROGALA
Na podstawie: ROGALA
W razie bardzo małych, wąskich powierzchni kapitalnym wyjściem jest wykorzystanie kabiny natryskowej, dla której wyszukanie właściwego miejsca jest dużo prostsze aniżeli w przypadku wanny. Co więcej w niedużych toaletach nierzadko odchodzi się od brodzików na rzecz odwodnień liniowych, jakie idealnie „wtopione” w powierzchnię podłogi pozwalają zyskać dodatkowe centymetry w toalecie. Pamiętajmy o właściwych odległościach miedzy elementami ekwipunku. Stłoczenie urządzeń jest niewygodne w użytkowaniu i przynosi odczucie tłoku. Aby nie zagracić niedużej przestrzeni łazienki zdecydujmy się tylko na koniecznie wyposażenia. Urządzanie Łazienki w łodzi to sprawa bardzo przyjemna, bowiem znajduje się tu cała masa hurtowni sanitarnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-25 11:00:51
Tagi: Wanna, WC, toalety, szafka