Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakim sposobem modnie przerobić mieszkanie

Każdy z nas lubi o sobie myśleć że jest operatywny i oszczędny. Od czasu do czasu nachodzi nas chęć na metamorfozy. Przestawiamy więc sprzęty z miejsca na miejsce. Niekiedy czynimy większy remont, na przykład jak przyjdzie nam odświeżać łazienkę bo rozerwała się sąsiadowi rura i mieliśmy komplikacje.

Podwieszany sufit
Napisał: Rockfon
Na podstawie: Rockfon
Można wtedy rozważyć czy nie zainstalować podwieszane sufity LED. Wyglądają one nader pięknie a nowoczesne ekonomiczne światło umożliwi nam spore oszczędności, wypływające z mniejszych rachunków za prąd. Oświetlenie LED jest nader popularne głównie z racji atrakcyjnych kosztów eksploatacji. Użytkownicy przywykli już do szczególnej barwy blasku. Następną zaletą tego typu oświetlenia jest jego wytrzymałość żarówka ledowa daleko dłużej pracuje niż ta wytwarzana w standardowej technologii.

Taki sufit podwieszany oświetlenie może mieć kolorowe, stąd dość dobrze sprawdza się w pomieszczeniach kafeterii oraz baru gdzie możemy potrzebować punktowego światła w celu stworzenia stosownego klimatu. Oczywiście sufit podwieszany oświetlenie może mieć jakiekolwiek, niemniej jednak to najbardziej ekologiczne jest współcześnie w najwyższym stopniu modne.

Dla tych którzy mniej zwracają uwagę na trendy w projektowaniu pokojów natomiast większą wagę przywiązują do spraw pożytecznych przekonają się do owego wyjścia jeżeli jako źródło oświetlenia użyjemy taśmę LED jaką w dowolny sposób możemy ułożyć w jakikolwiek kształt. Naturalnie taka ozdoba to ledwo początek, powinno się przy sposobności takich prac przemyśleć wygląd całego lokalu.

Więcej na ten temat: http://far.pl/elektryczne9.htm

Na murach można przykładowo ulokować popularne ostatnio nalepki na ścianę - ów rodzaj ozdób fajnie sprawdza się w jadalni, na jednolicie pomalowanej nawierzchni taki mały tematyczny akcent przykładowo nad stolikiem na którym zazwyczaj jemy posiłki przyciąga uwagę.

W salonie za to sufit podwieszany oświetlenie w nim zainstalowane może w prosty sposób zbudować nastrój również dla schadzki jak i spotkania w większym gronie. Taka metoda dekoracji pozwala zakamuflować ułomności na suficie np. szpetne zespolenia płyt w apartamentowcach lub wizualnie minimalizuje lokal. Stosuje się to wtenczas gdy potrzebujemy aby lokal posiadał odpowiednie proporcje. Takie wyjście jest względnie niedrogie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-01 15:51:46
Tagi: meble, technologia, aranżacji, kuchni, klienci, Konsumenci