Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Meble na wymiar to opcja dla każdego właściciela małego, ale także dużego domu.

Zakup mieszkania, lub domu jest związany z jego umeblowaniem. Jednak nie każda firma wytwarzająca meble umie podołać naszym potrzebom, czy to w kwestii elegancji, formy, czy gabarytów. Problem jest również wtedy, gdy potrzebujemy czegoś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju i ze smakiem. Gdy pragniemy otrzymać tą szczyptę indywidualizmu, to najłatwiejszym wyjściem są meble na wymiar.

Meble na wymiar
Napisał: All images by outreachr.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Asortyment obejmuje umeblowanie w dowolnym gabarycie, odcieniu i z różnych produktów. Tak szczerze to barierą jest wyłącznie wyobraźnia. Szybko i najprościej jest dobrać początkowe projekty naszych architektów z ogromnego katalogu przedsiębiorstwa. Jeżeli jednak masz swój pomysł i projekt wymarzonych mebli, to także chętnie oferujemy takie indywidualne projekty. Zapraszamy do sprawdzenia oferty: Przy odrobinie współpracy będziemy mogli je specjalnie wytworzyć dla Ciebie. Długoletnie doświadczenie gwarantuje, że meble (więcej info) na wymiar są funkcjonalne, bo są dostosowane idealnie do określonego pomieszczenia. Wykorzystujemy wyjścia ciekawe, wytrzymałe i w naprawdę konkurencyjnej cenie.Wypróbowane rozwiązania zezwalają na całkowite wykorzystanie przestrzeni pod zabudowę. Z pomocą naszych obeznanych specjalistów i inżynierom już od tego momentu będziesz mógł upajać się swoim olśniewającym funkcjonalnym meblem. W ofercie znajdują się między innymi meble na zamówienie z dziedziny: mebli kuchennych, pokojowych i łazienkowych, garderoby, różnego rodzaju szafy – wolno stojące, jak i przesuwne oraz tradycyjne, meble biurowe i sklepowe, ale także najbardziej niestandardowe meble (polecana strona) na wymiar.
Meble na wymiar
Napisał: Mebel Rust
Na podstawie: Mebel Rust
W naszej ofercie zawarte jest projektowanie, wytworzenie i zamontowanie umeblowania, ale też obsługa gwarancyjna. Od początku, aż do końca to sztab naszych specjalistów zajmuje się twoimi meblami, ponieważ nie korzystamy z usług innych firm i podwykonawców. Gwarantujemy fachowe i bezpłatne mierzenie powierzchni pod zabudowę.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chlubić się wieloma wyróżnieniami w branży i zaufaniem kontrahentów. Nasze meble są wytrzymałe, gdyż są wytwarzane z należytą troską o szczegóły. Wykorzystujemy wypróbowane wyjścia w branży meblarskiej, ale też nasze nowatorskie sekrety produkcji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-02 15:55:45
Tagi: projekt, szafa, cena, innowacyjne