Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Stoliki szklane w aranżacji wnętrz

Stolik to nadzwyczajnie praktyczny mebel, który ma dużo funkcji i może spełniać rozmaite role w niemal każdego rodzaju wnętrzu - zaczynając od salonu, przez sypialnię, balkon czy taras, korytarz, pokój gościnny, a kończąc na kuchni. Poszukując doskonałego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na stoliki ze szkła. Możemy wybierać spośród modeli jedynie ze szklanym blatem lub postawić na w całości szklane propozycje.

szklane stoliki
Stolik to podstawowy mebel (dalej) w każdym domu. Najczęściej wybierany jest jako niezwykle istoty element wystroju salonu. To wokół tego mebla często koncentruje się wiele codziennych spraw. Dlaczego stoliki szklane spotykają się z uznaniem wielu osób? Stoliki szklane to wysublimowane i uniwersalne w swoim stylu meble, doskonałe do pomieszczeń zaaranżowanych zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Ze szkła może być wykonany tylko blat lub cała jego konstrukcja. Niewielki rozmiar takich stolików pozwala praktyczność przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni. Przezroczysty materiał sprawia, że pozostałe meble wydają się optycznie lżejsze, co jest niezwykle ważne w przypadku małych wnętrz - Meble Bogart.

Szkło to bardzo plastyczny materiał, w którym kryje się duży potencjał. Z uwagi na codzienne użytkowanie stolików, szczególną wagę jakość i trwałość komponentów oraz zastosowanie dodatkowych udogodnień. Stoliki szklane dostępne są w rozmaitych formach, kształtach i wzorach. Propozycje mogą być wyposażone w dodatkowe, praktyczne półki i szuflady. Wybierając dany projekt możemy sprawić, że wnętrze stanie się bardziej funkcjonalne, przytulne lub eleganckie.


Duży wybór modeli i rozmaite zastosowanie tego rodzaju mebli oferuje sporo możliwości aranżacyjnych, w różnych wnętrzach i stylistyce. Szkło używane do produkcji stolików znakomicie prezentuje się zarówno w aranżacji glamour, skandynawkiej, nowoczesnej i klasycznej. Wybierając stoliki szklane, warto zadbać o odpowiednie dodatki.

Tego rodzaju mebel znakomicie współgra z kryształowymi lampami, pozłacanymi i świecznikami, lustrami i ramkami. Tego typu dekoracje odbiją światła od przezroczystej powierzchni i napełnią pomieszczenie magicznym blaskiem! Stoliki szklane w dystyngowany sposób definiują charakter wnętrza i podkreślają jego walory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-02 10:41:46
Tagi: meble, salon, stylistyka, jakości