Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wybierasz się wkrótce na plażę? Podstawą jest należycie dopasowany strój kąpielowy

Lato uwielbiamy wszyscy, szczególnie za to, że możemy wreszcie odsłonić ciało, wylegiwać się na świeżym powietrzu i radować się promieniami słońca. Powody do zadowolenia mają w szczególności ci, którzy mogą wylegiwać się na plaży, upajając się morską bryzą i świeżym, morskim powietrzem.
strój kąpielowy z push up'em
Napisał: Javier Morales
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie osoby jednak, w większości przypadków dużą uwagę przywiązują do tego, aby się jak najlepiej prezentować. Konieczny jest dobrze dobrany kostium kąpielowy. Jeśli interesują nas stroje kąpielowe duży biust - stroje kąpielowe dla pań o duzym biuście, czy szerokie ramiona – to kwestie, na które należy zwrócić wówczas wyjątkową uwagę. Kostium bowiem winien być w pierwszej kolejności stosownie dobrany do naszej sylwetki. Za duży lub zbyt obcisły, nieładnie układa się na osobie i sprawia, że nie tylko źle się w nim wówczas czujemy, ale również nieciekawie wyglądamy. Jeżeli do tego nasze ciało wymaga gruntownej odnowy – wybór stroju powinien być rzeczywiście bardzo dobrze przeanalizowany.

Oczywiście, w pierwszym rzędzie należy wziąć pod uwagę te partie naszego ciała, które powinniśmy zakryć oraz te, które korzystnie jest uwypuklić. Wedle tego, strój kąpielowy push up powinna brać pod uwagę osoba, która posiada bardzo małe piersi, natomiast panie z dużym biustem winny raczej takiego unikać. Fason stroju jest więc bardzo istotny, jeżeli chcemy zakryć mankamenty naszej budowy. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o naszą wagę. Inny fason winna wybierać na przykład osoba mająca szerokie ramiona, a inny jeśli ma wąskie ramiona. Nie inaczej rzecz wygląda z kwestią koloru stroju. Wbrew pozorom nie powinno się sugerować tylko i wyłącznie tym, jaki kolor się nam podoba, ale również tym, czy optycznie koryguje niedoskonałości, które planujemy ukryć.kostium kąpielowy
Napisał: Biuro prasowe „Every Nature”
Na podstawie: Biuro prasowe „Every Nature”
Dopasowanie stroju to zatem nie takie proste wyzwanie, stąd tak istotne jest, by nie zakupywać pierwszych lepszych i tańszych strojów, w których ostatecznie będziemy się źle czuli lub wyglądali. Ryzykowne jest kupowanie stroju bez wcześniejszego jego przymierzenia, chyba że istnieje możliwość późniejszego zwrotu towaru, kiedy okaże się, że nie pasuje on tak jak powinien. Wiele sklepów w sieci daje taką możliwość, stąd też oglądajmy i przymierzajmy stroje dopóki nie znajdziemy tego jedynego, idealnie do nas dopasowanego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-08 12:55:43
Tagi: niedoskonałości, kostium kąpielowy, fason