Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Współczesne oraz skuteczne zaaranżowanie wnętrza sypialni

Sypialnia to miejsce, jakie spełnia niezmiernie istotną rolę w mieszkaniu. To właśnie tam wszelkiej nocy wypoczywamy po ciężkim dniu w pracy, miejsce to pełni więc funkcję jakby oazy ciszy oraz spokoju. Nic dziwnego, iż w sypialni pragniemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, częstokroć tworzymy w niej też intymny, przytulny nastrój.

Tak ważkie pomieszczenie w domu z pewnością musi być odpowiednio urządzone, byśmy zdołali czuć się w nim pewnie i bezpiecznie. Wobec tego jeżeli chcesz, aby Twoja sypialnia (przejdź tutaj) spełniała swoją rolę w znakomity sposób to z pewnością musisz porządnie dopasować meble do sypialni.

wejdź tutaj
Napisał: Azchael
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezbędnym wyposażeniem sypialni na pewno jest łóżko. Pożądane byłoby wybrać większe i porządne łóżko, takie, w którym będzie nam się komfortowo spało. W sypialni wybornie sprawdzi się łóżko dwuosobowe, niezależnie od tego czy mieszkamy sami bądź z partnerem. Wspaniałym dodatkiem do każdej sypialni okaże się także mała komódka, jaką najlepiej postawić właśnie przy łóżku. Jest ona niesłychanie użyteczna, a jednocześnie nie zagraca przestrzeni i nie zajmuje sporo miejsca, wobec tego sprawdzi się nawet w mniejszych sypialniach - sklep godny odwiedzenia.

Na komódce znajdującej się przy łóżku zdołasz postawić malutką nocną lampkę, dodatkowo będzie ona idealnym miejscem na budzik, telefon komórkowy albo wyśmienitą książkę, którą czytasz przed snem.

Sypialnia to miejsce, w którym zaopatrzenie winno być stonowane, dlatego liczba mebli w sypialni powinna być minimalna, aczkolwiek w sypialni perfekcyjnie sprawdzi się także garderoba, komoda na ubrania czy zasuwana szafa, w jakiej możesz trzymać ubrania i inne prywatne rzeczy, niemniej podczas planowania sypialni pamiętaj o zachowaniu przestrzeni w tym pomieszczeniu.

Należałoby jednak pomyśleć o kilku dodatkach, które ożywią wnętrze Twojej sypialni oraz nadadzą jej intrygującego, kreatywnego charakteru, zdoła to być przykładowo fototapeta czy zdjęcia na ścianie, wazon z kwiatami albo pachnące świeczki albo wonne kadzidełka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-09 14:08:42
Tagi: Telefon komórkowy, praca, fototapeta, łóżko