Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, aby uzyskać dziś pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Wiele kobiet już od najwcześniejszych lat marzy o dniu swojego ślubu. Jest to bowiem wzruszający moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, jako że to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się z tego względu dziwić, że obecnie każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną kreację w najdrobniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są obecnie modne?
Krótka suknia ślubna
Napisał: DAGNEZ
Na podstawie: abcslubu.pl
Cały czas dużą popularnością cechują się sukienki – księżniczki - polecana strona, czyli połączenie gorsetu z obszerną, tiulową spódnicą. Jest to polecane rozwiązanie dla kobiet wysokich i szczupłych. Suknia jest na tyle królewska, że nie wymaga zazwyczaj dużej ilości ozdobników. Cudownie będzie się prezentowała ze skromną biżuterią oraz prostą fryzurą. Naturalnie, znaczącym elementem stylizacji jest też welon. Do sukienek – księżniczek stosowne są welony długie.

Generalnie, zasada dobierania welonu jest względnie prosta – im dłuższa sukienka, tym dłuższy welon. Współcześnie dużo częściej welon jest zastępowany przez fascynatory, woalki bądź wianki, jednakże nadal jest jednym z najpiękniejszych symboli zawierania związku małżeńskiego. Dlaczego? Głównie przez wzgląd na fakt, że w przeszłości welon miał chronić Pannę Młodą przed nieprzychylnymi spojrzeniami. Jest on naprawdę znakomitym dodatkiem. Coraz więcej kobiet decyduje się również na sukienki ze spódnicą w kształcie litery A, która wydłuża i wyszczupla sylwetkę. Na dodatek, popularny jest fason sukienek – rybek, który bardzo opina biodra i uda, by zwężać się od kolan. Naturalnie, te sukienki są najlepszym rozwiązaniem dla wysokich i szczupłych Panien Młodych, gdyż przeważnie „rybka” pokazuje wszystkie ewentualne nieprawidłowości figury (kraina-stylu.pl/kobieta-w-pracy-zasady-eleganckiego-ubioru/).Panie, które nie lubią długich sukienek mają do dyspozycji dużo atrakcyjnych rozwiązań, ponieważ projektanci sukien ślubnych proponują też sukienki krótkie, najczęściej w stylu lat 50 i 60, czyli mocno rozkloszowane. Trzeba jednak pamiętać, że do takiej sukienki należy dostosować odpowiednie obuwie, gdyż często to właśnie ono staje się centralnym elementem stylizacji. Reasumując, dziś każda przyszła Panna Młoda znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferta salonów sukien ślubnych jest naprawdę szeroka. Sprzedawane są różne fasony, kolory i satysfakcjonującej jakości materiały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-16 09:52:38
Tagi: kobiety, sukienki, panna młoda