Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Odkurzacz centralny to niesamowite rozwiązanie

Denerwuje nas to, że co chwilę musimy wyjmować nasz odkurzacz z szafy? A może jeszcze za każdym wyjęciem musimy złożyć go od podstaw, bo cały się nie mieści? Nie posiadamy zbyt wiele miejsca, żeby go ukryć, więc stoi za drzwiami, ale niestety goście mogą go zobaczyć?
odkurzacz centralny
Na szczęście okazuje się, że w nowym budownictwie mamy szansę założyć instalacje, które powodują, że zwykły odkurzacz nie będzie nam już niezbędny. W ten sposób uda nam się - Dywanywanda - zyskać troszkę miejsca, a co więcej nie będziemy zmuszeni się irytować jego notorycznym wyciąganiem, zwłaszcza kiedy mamy w domu nieduże pociechy, które co chwilę brudzą.Odkurzacz centralny nie wymaga kabli

Gdy właśnie się budujemy i obmyślamy wszelkie usprawnienia jakie muszą się zjawić w naszym domu, to należy się zastanowić, czy nie powinien pojawić się u nas zamontowany odkurzacz centralny - więcej na www. Główna jego część będzie znajdowała się w piwnicy, lub w kotłowni, w każdym miejscu będzie znajdował się niewielki otwór, do którego będziemy podłączać rurę od odkurzacza, a to co on ściągnie, w znacznej mierze będzie przefiltrowane i wyrzucone na zewnątrz. Taki odkurzacz powoduje, że nie powinniśmy przechowywać w szafie różnych akcesoriów do niego, bo sama rura zabiera niesamowicie niewiele przestrzeni. Na dodatek nie będziemy zmuszeni go przeciągać z pomieszczenia do pomieszczenie i zastanawiać się, czy starczy nam kabla. W tym przypadku podłączana będzie sama rura, która będzie dostatecznie długa.

odkurzacz
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spójrzmy na takie nowoczesne rozwiązania

Jeśli chcemy ułatwić sobie życie i powodować, że życie w naszym domu będzie łatwiejsze, to trzeba myśleć o nowoczesnych rozwiązaniach. Ile czasu w przeciągu roku zaoszczędzimy, jeżeli nie będziemy musieli wyjmować i składać całego odkurzacza? Co więcej taka opcja nie jest kosztowna, gdyż jej zastosowanie wystarczy nam na lata oraz zawsze będziemy posiadali pewność, że wszystko dobrze pozbiera. Dlatego też należy się rzetelnie zastanowić nad taką możliwością do wyboru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-24 09:22:34
Tagi: instalacje, pomieszczenia