Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bo boją się pokazywać swe ciało. Uważają, iż tam będą zauważalne wszystkie ich krągłości oraz słabostki, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe określone do różnorodnych rodzajów sylwetek, starczy tylko poprzeglądać i dopasować najlepszy dla siebie. Oto parę głównych reguł, jakimi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

polecany sklep
Napisał: Gaia
Na podstawie: Akrobatka.pl
Warto nabywać kostiumy kąpielowe w swym ukochanym odcieniu - będziemy czuły się w takim kostiumie dobrze jak też swobodnie, zaś dobry nastrój na plaży to już 50procent sukcesu. Druga połowa to należyte dopasowanie stroju do figury. Takie kostiumy kąpielowe dwuczęściowe lub jednoczęściowe nie tylko mogą podkreślić zbyt mały biust, ale także ukryć za duże obfitości.Możemy także dobrać takie stroje (warto przejrzeć-> www.amsustore.com/) kąpielowe, jakie nie tylko zatuszują zbyt obfite biodra, ale także powiększą optycznie zbyt wąskie. Teraz nawet słabostki górnych partii nóg z sukcesem można zakryć, nie pokazując tego, czego nie chcemy zademonstrować.

Bikini stringi, Stroje kąpielowe składające się z dwóch części winny być dobierane dla dam o zgrabnej linii ciała, zaś osoby o dość dużych gabarytach powinny zdecydować się na stroje kąpielowe jednoczęściowe - jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html. Nie jest to reguła odgórna, ale z pewnością warto poważnie zastanowić się nad „odwagą" którą wykazuje się wiele otyłych pań, zakładając dwuczęściowe kostiumy kąpielowe. W identycznej sytuacji są szczuplejsze kobiety, jakie po prostu wyglądają w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.
Duży biust również wymaga odpowiedniego podkreślenia. Wiele z kobiet wybiera zbyt małe biustonosze w nadziei, że wizualnie pomniejszą biust, co jednakże daje odwrotny efekt. Ważne jest wyselekcjonowanie właściwego usztywnienia, które zatrzyma piersi na ich miejscu. Ważnym czynnikiem są również paski - stroje kąpielowe na duży biust winny posiadać szerokie ramiączka, jednakże nie powinny być one nadrzędnym źródłem podparcia, mają właściwie zapobiegać zwisaniu. Z pewnością niewskazane są w tym przypadku bikini na sznureczkach a także łączone kółkami, stroje bez ramiączek i staniki zakrywające piersi jedynie do połowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-06 13:03:26
Tagi: kobiety, kostiumy, sylwetki, Panie