Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wyznania zakupoholiczki - jak ubrać się modnie i nie stracić wszystkich pieniędzy?

Każda z nas potrzebuje czuć się piękna, a to, co jej to poniekąd umożliwia, to zakup nowych ubrań. Możemy to nazwać damską obsesją bądź też czymś w tym rodzaju, jednak jest to genetycznie uwarunkowane, gdyż każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być atrakcyjna, żeby jakiś mężczyzna ją zauważył (właśnie po to nabywamy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zostać bankrutem?


Jak nie popaść w zakupoholizm?
Być może jest to dla niektórych zabawne i wręcz nierealne, ale zakupoholizm to istotny problem. Kompulsywna chęć kupowania dotyczy nie tylko kobiet, ale i mężczyzn dewastując ich portfele oraz zasypując ich domostwa rzeczami, których i tak nigdy nie użyją. Jak się przed tym chronić? Najważniejsze - róbmy zakupy z głową! Wydawajmy tylko tyle ile możemy wydać, a jeżeli posiadamy karty kredytowe- najlepiej się ich pozbądźmy, ponieważ jeszcze nikomu nic dobrego z nich nie przyszło. Najwłaściwiej jest wyliczyć dokładnie swoje comiesięczne wpływy oraz koszty życia, a później określić jakąś sprecyzowaną kwotę na zakupy i nie przekraczać jej (http://www.ceneolokalnie.pl/bydgoszcz).

Gdzie kupować by nie zbankrutować?
Są różne sposoby na zaoszczędzenie mniejszych lub większych kwot. Przede wszystkim można korzystać z sezonowych wyprzedaży, ale jak powszechnie wiadomo ciężko jest wytrzymać do okresu wyprzedaży, szczególnie jeżeli przykładowo wkrótce sylwester, a na sklepowych wystawach połyskują piękne. Innym sposobem jest korzystanie z tak zwanych outlet’ów, czyli sklepów z wyprzedażami końcówek kolekcji, jednak tam wybór jest ubogi, fasony sprzed kilku sezonów i trudno znaleźć odpowiedni rozmiar. W związku z tym najlepszą drogą okazuje się być Internet.
Daje nam on kilka rozwiązań, przykładowo niezwykle popularne dziś zakupy grupowe, strony wyprzedażowe (renomowane marki w bardzo korzystnych cenach) i najzwyklejsze sklepy internetowe z ubraniami, jak http://www.ceneolokalnie.pl/elblag/, w których i tak najczęściej jest taniej niż w sklepach stacjonarnych w galeriach handlowych. Jedyne co trzeba zrobić, aby korzystać z tych dobrodziejstw, to wpisać w wyszukiwarkę frazę precyzującą nasze potrzeby, przykładowo: spodnie damskie (jeśli właśnie tego potrzebujemy) lub po prostu sklep internetowy odzież damska i już po chwili możemy przeglądać liczne propozycje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 12:47:18
Tagi: ubrania, zakupy, sukienki, fasony, sklepy, portfele