Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Tapczany -połączenie wygody i stylu

Współczesny świat wywiera presję stałej gotowości do akcji. Spora część społeczeństwa żyje w metropoliach, cechujących się sporo szybszym tempem życia niż na wsiach. Pozbawieni możliwości prowadzenia harmonijnego życia niejednokrotnie nie pamiętamy o ważnej roli odpoczynku.


kanapa
Napisał: mkreul
Na podstawie: http://www.flickr.com
Relaks to nie same weekend w odległych krainach, na które przygotowujemy się już z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Wbrew pozorom nie wystarczą również weekendowe chwile spędzone w plenerze z rodziną. W trosce o własne zdrowie należy przyjrzeć się bliżej naszym codziennym nawykom oraz sprawdzić jakim sposobem wpływają na stan zdrowia jak i ogólne poczucie komfortu - Bogart.

Naukowcy wyliczyli, że ludzie przesypiają średnio trzydzieści procent całego życia. Mając tę wiedzę należy zwrócić uwagę na to jak śpimy oraz gdzie śpimy. Dzięki temu mamy szansę zlokalizować przyczynę naszej dolegliwości, na przykład problemów z kręgosłupem, permanentnego zmęczenia czy drętwienia różnych partii ciała. Często okazuje się, że ból uniemożliwiający nam komfortowy odpoczynek jest bardzo łatwy do usunięcia. Na początek trzeba wdrożyć zdrowe nawyki ułatwiające sen. Odradza się jedzenia obfitych posiłków przed snem, gdyż potrafi powodować to duże komplikacje z zasypianiem i obniża jakość snu, uniemożliwiając pełną regenerację energii.

Należy pamiętać również o wywietrzeniu pokoju, w którym sypiamy- rześkie i orzeźwiające powietrze spowoduje, że zaśniemy o wiele sprawniej przez większą ilość tlenu zawartego w świeżym powietrzu. Jeśli ludowe metody nie pomagają, warto zastanowić się nad wymianą łóżka. Nasze mieszkania bywają wyposażone są w wyeksploatowane tapczany.


wow! jak wygodnie
Napisał: César
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzisiejszy rynek oferuje różnego rodzaju sofy rozkładane, które można wykorzystywać na dwa sposoby - za dnia stanowią fantastyczne miejsce relaksu, w nocy z kolei będą wygodnym łóżkiem, dającym szansę na głęboki sen. Szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniego mebla w wybranym kolorze, dzięki czemu będzie nie tylko wpływał na komfort naszego snu, ale również wniesie pozytywne aspekty estetyczne do wnętrza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-10 14:55:22
Tagi: urlop, sen, sofa