Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Lampy nocne oraz światła najazdowe - idealne do oświetlenia zewnętrznego

Oświetlenie posiadłości domu jest tak samo istotne jak oświetlenie wewnętrzne. Jeżeli więc masz już dostosowane odpowiednie oświetlenie łazienki to najwyższy czas zająć się oświetleniem zewnętrznym, na przykład oświetleniem ogrodu, ścieżek lub tarasu.

łazienka
Napisał: Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy zapada zmrok na dworze faktycznie zaczyna się robić niezwykle ciemno, niemniej wieczory spędzane na tarasie bądź w ogrodzie zdołają być niezwykle przyjemne, szczególnie latem. Żeby jednak tak było wypada wybrać dobre lampy nocne (http://www.lampyilampki.pl/263-lampki-nocne), które w dzień zapożyczają energię ze słońca, dzięki czemu w nocy zdołają jarzyć się pięknym i jasnym światłem. Oświetlenie kuchenne czy zewnętrzne jest ważne nie tylko dlatego, że ślicznie się prezentuje i znakomicie rozświetla przestrzeń, ale również dlatego, że ma ono wpływ na nasze bezpieczeństwo. Chodzenie po ogrodzie w głębokich ciemnościach bezsprzecznie było by niezmiernie nierozsądne, a w wypadku łagodnego oświetlenia ogrodu nie musimy odmawiać sobie tej przyjemności.

Właściwym wyborem jeżeli chodzi o oświetlenie zewnętrzne są też lampy najazdowe, które bez problemu można stosować na wszelkich powierzchniach utwardzonych i nieutwardzonych, takich jak na przykład kostka brukowa, deski tarasu lub też trawnik w ogrodzie. Te niewielkie punktowe lampy są wspaniałym źródłem oświetlenia, wolno je zastosować w celu podświetlenia elewacji, ścieżek ogrodowych czy również ozdobnych klombów i krzaków. Przedstawiają się naprawdę szykownie i elegancko, w związku z tym jeśli poszukujesz nowomodnych i zarazem przydatnych rozwiązań oświetlenia zewnętrznego to lampy najazdowe niewątpliwie okażą się wybornym wyborem. Więcej tu http://www.lampyilampki.pl/229-lampy-najazdoweoświetlenie
Prócz wspaniałego efektu jaki osiągniesz dzięki lampom najazdowym należałoby zwrócić uwagę na wysoką solidność i wytrzymałość tego rodzaju lamp. Są one wykonane z hartowanego szkła, dzięki czemu są szczelne oraz stabilne na różnorodnego typu uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo sporo modeli lamp najazdowych ma regulowany kąt nachylenia światła, co też jest nadzwyczaj praktycznym rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-23 11:57:15
Tagi: ogród, kostka, szkło, światło