Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak można bez trudu odrestaurować swoje stare meble?

Restauracja starych mebli nie zawsze jest prosta i należy przyznać, że jest to nie lada wyzwanie, niemniej jednak na pewno jest to wyborne rozwiązanie gdy nasze meble powoli zaczynają się niszczyć oraz psuć, a czas kategorycznie odcisnął na nich swoje piętno. Jeżeli Twoje meble nie są już pierwszej wystawności to powinno się pomyśleć o ich odnowieniu, szczególnie, że multum osób posiada wielki sentyment do swoich mebli, które wiążą się często z pięknymi, istotnymi dla nas wspomnieniami. Wskutek tego zamiast wyrzucać swoje stare meble i nabywać nowiusieńkie możesz zdecydować się na ich odnowienie, to znaczy odrestaurowanie.

Meble na wymiar w salonie
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Odrestaurowane meble zdołają nabrać całkiem nowego, gustownego wyrazu szczególnie jeżeli oddasz je w ręce profesjonalisty. Mnogość firm zajmuje się w dzisiejszych czasach profesjonalnym odnawianiem mebli, toteż możesz być pewny, że Twoje meble (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) (http://www.rokko.com.pl/o-nas/) istotnie będą wyglądać jak nowiuteńkie! Dzięki kilku sztuczkom możliwe jest ukrycie zarysować, uszkodzeń bądź również trudnych zabrudzeń na meblach, a odmalowanie mebli albo położenie nowiutkiej warstwy lakieru spowoduje, że Twoje stare meble na nowo będą wyglądać cudownie oraz ładnie.Ze starych mebli (oceń) da się zrobić coś naprawdę szczególnego. Możesz zdecydować się na poprawę ich stanu, lub całkowicie przeistoczyć ich wygląd, na przykład malując meble drewniane na całkowicie inny odcień. Jeżeli Twoje meble nie są tak niezwykle naruszone to możesz także samodzielnie zabrać się za ich renowację. W różnych specjalistycznych sklepach odszukasz na przykład wypełniacze do drewna, które idealnie ukryją zepsucia powstałe w meblach czy też specjalne mazaki do zamalowywania rys. Zobacz: ( http://www.rokko.com.pl/ )

Stylowe meble
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak więc na własną rękę także możesz pokaźnie poprawić stan swoich mebli. Dzięki specjalnym specyfikom zdołasz pozbyć się trudnych zabrudzeń powstałych na meblach, rys czy też uszkodzeń, zdołasz też zadbać o nowiuteńką, piękną kolorystykę i błysk starych mebli używając farby do malowania oraz lakieru do mebli. W Necie odnajdziesz dodatkowo multum fascynujących i użytecznych pomysłów na poprawę wyglądu swoich mebli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-24 14:20:17
Tagi: drewno, wygląd, zabrudzenia