Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

August 2015

Najwspanialsze praktyki budowlane to takie, w których z powodzeniem łączy się tradycję i nowoczesność. Zapewnia to niezwykłe efekty

ceramika w budownictwie
Napisał: Albert Dedden & Paul Keizer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jako gatunek ludzki jesteśmy w stanie pochwalić się wieloma osiągnięciami w wielu dziedzinach. To nasza chluba, nasz wkład w rozwój świata, z jakiego możemy korzystać. I tak właśnie robimy. Najbardziej zasadnym przykładem jest chyba budownictwo i rozwój różnorodnych form w dziedzinie architektury. Jak pokazują przykłady najlepszych projektów najbardziej właściwe połączenie to nowoczesność i tradycja, czyli coś, co można określić mianem doświadczenia z elementami świeżej krwi. W taki sposób można faktycznie mówić o ceramice w budownictwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-31 10:05:53

W jaki sposób wznosi się ściany dwuwarstwowe oraz jakie ważkie parametry powinny mieć?

ściana
Napisał: Eskadra Publica
Na podstawie: Eskadra Publica
Ściany dwuwarstwowe są współcześnie często stosowane w toku budowy domu jednorodzinnego oraz budowy innego typu nieruchomości. Pożądane byłoby więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany oraz na jakie ważne parametry ścian dwuwarstwowych winno się zwrócić baczną uwagę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-31 09:54:56
Tagi: ciepło, budownictwo, Ocieplenie, budowa, konstrukcja, energooszczędny

Przystosowanie garderoby do pory roku - w jaki sposób zagwarantować sobie maksymalną wygodę w kompletowaniu strojów?

kurtki
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel
Polski klimat jest surowy. Wiele miesięcy panuje niska temperatura, pojawiają się opady deszczu albo śniegu, więc przystosowanie swojej garderoby do kaprysów pogody ma duże znaczenie. W jaki sposób kupować najlepszą odzież? Co przede wszystkim należy mieć na uwadze, żeby zapewnić sobie maksymalną wygodę?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:25:30
Tagi: ubrania, zakupy

Stylizacja dla sukni wieczorowej – o jakich dodatkach trzeba w pierwszej kolejności pamiętać, żeby rezultat końcowy był satysfakcjonujący?

kolczyki
Napisał: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com
W stylizacjach wieczorowych, istotne znaczenie ma elegancja. Łatwo jednakże przesadzić z zakładanymi akcesoriami bądź ubrać się nazbyt skromnie, co zaowocuje tym, że dana osoba będzie się czuła bardzo nieswojo w gronie innych uczestników balu lub przyjęcia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:25:30
Tagi: kobieta, ubrania, ciuchy

Czym naprawdę definiuje się francuski szyk za którym tak podążają kobiety?

francuski styl
Napisał: James Hoyt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zazdroszczą nam na globie "tego czegoś", co mówi o francuskim nurcie - naturalnego, niewymuszonego gracji: nieuładzonych włosów Vanessy Paradis, przetartych dżinsów Charlotte Gainsbourg, męskich jasnych koszul i butów typu balerinki Inès de la Fressange, niesamowitej gracji Clémence Poésy. standardowa odzież.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:20:22
Tagi: moda, torebki, elegancja

Skompletowanie interesującej stylizacji – jakimi kryteriami trzeba się koniecznie kierować?

pierścionek
Napisał: 38PR
Na podstawie: 38PR
Sposób ubierania się ma obecnie priorytetowe znaczenie. Z jakiego powodu? Pokazuje on przynależność do konkretnej grupy społecznej, jest wyrazem własnych preferencji stylistycznych oraz zamożności. Nie należy się z tego powodu dziwić, że kategoryczna większość osób przywiązuje dużą wagę do dobierania odpowiednich stylizacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:18:09
Tagi: kobiety, ubrania, akcesoria, sklepy odzieżowe

Dom marzeń - parę kroków, by spełnić własne marzenie

wzory
Pięknie zaprojektowany dom składa się z najdrobniejszych, ale dokładnych elementów. Wszystko powinno być perfekcyjne, najwyższej jakości i wykonane z dokładnością. Bez wątpienia takie mieszkanie będzie przyciągać wzrok, będzie wyjątkowe i efektowne. W zasadzie nieistotne jest, w jakiej stylizacji zostało zaprojektowane, istotne jest to, iż całość jest spójna oraz spina się w ogólną jedność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:14:39
Tagi: dekoracje, betoniarki, elementy, detale

Golenie zarostu – jakim sposobem ta czynność była zazwyczaj wykonywana przez mężczyzn na przestrzeni ostatnich lat?

brzytwa
Zarost na twarzy jest dziś naprawdę popularny. Swoje odrodzenie przeżywają wąsy i brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie generuje już większych kłopotów, jako że dzisiejszy mężczyzna ma do dyspozycji wiele funkcjonalnych rozwiązań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 11:12:59
Tagi: mężczyzna, skóra, golenie, broda

Kominki i biokominki a ich zastosowanie

biokominki
Napisał:  Eurotherm
Na podstawie:  Eurotherm
Nasza firma od samego początku jej działania pragnie decydować się na niejednokrotnie wypróbowane oraz doskonale przygotowane propozycje. Na rynku zauważone zostało przez naszych ekspertów duże zainteresowanie rozwiązaniami, takimi jak komody, które muszą być wykonane wedle konsumentów z dobrej jakości materiałów. Dostępność szczególnie cenionych opcji na rynku jest imponująca, dlatego zdecydowanie jest w czym wybierać. Elastyczna oraz dopracowana gama propozycji znajduje się też na stronie internetowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 09:05:35
Tagi: meble, kominki, biokominek, Komplety wypoczynkowe

Żarówka ogromnie odmieniła codzienne życie ówczesnych ludzi

lampa
Napisał: andTradition
Na podstawie: Stereodesign.pl
Żarówka została wynaleziona wiele lat temu i był to wynalazek jaki ogromnie zmienił życie ówczesnych ludzi. Wcześniej używane świeczki nie były tanie, powodowały pożary i dawały kiepskie światło. Dzięki żarówce ludzie dostali możliwość pracy przez znacznie więcej godzin, co przyczyniło się do dynamicznego wzrostu gospodarczego. Żarówki w różnych odmianach stosuje się po dziś dzień, chociaż rola klasycznych, wypełnionych gazami z drucikiem w środku cały czas maleje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 09:05:35
Tagi: Energia, lampa, żarówka, halogen

Zabudowa kuchenna - sprawa wyjątkowo indywidualna.

regał z półkami
Napisał: Bernd Wiebus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy najważniejsze prace wykończeniowe w naszym mieszkaniu mamy już za sobą, można szeroko się uśmiechnąć. Surowe pomieszczenia powoli zaczynają przypominać nasze wyśnione cztery kąty, ale prawdziwa zabawa dopiero przed nami. Oczekują nas przecież męczące wypady do sklepów meblowych. Jeżeli nie chcemy, aby to była trauma, należy właściwie się do tego przygotować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 08:59:18
Tagi: meble, Wnętrza, kuchnia, potrawy, komfort, zabawa, dodatki, gwarancja, stół, hobby, gniazdko, łóżko, dzień, elementy, sprawy

Wiosenny remont w łazience czyli wszystko, co należy mieć na uwadze zanim się zacznie prace remontowe.

wanna
Napisał: Coram Poland
Na podstawie: Coram Poland
Wiosna to zwyczajowo okres odświeżania i remontów mieszkania, choć bardzo dużo ludzi woli przesunąć to na okres wakacyjny, gdy dzieci wyjadą na kolonie i łatwiej jest o kilka dni urlopu. Jednak nadal wraz z pierwszymi ciepłymi dniami budowlane markety zaczynają być tłumnie odwiedzane, a producenci w tym właśnie czasie wypuszczają nowe kolekcje i modele. Jak jednak z każdym takim remontem bywa, aby odbył się on bezproblemowo i szybko to trzeba się do niego właściwie przygotować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-19 10:38:02
Tagi: łazienka, remont, instalacja, drobiaz

Oprogramowanie dla firm budowlanych musi okazać się odpowiednio wykonane

oprogramowanie
Napisał: Creative Tools
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie bez programów komputerowych ciężko jest działać, a to sprawia, że zjawiają się one praktycznie w każdej dziedzinie. Programy dla budownictwa okazują się być dla przykładu tak obmyślone, aby za ich wsparciem można było błyskawicznie tworzyć nowe projekty mieszkań, aby można było je obracać w dowolny sposób, tak żeby przyszły kontrahent miał szansę się poczuć tak, jakby oglądał je od wewnątrz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-18 11:06:04
Tagi: program, budownictwo, firma

Sandałki dziecięce muszą właściwie trzymać paluszki

kapcie
Napisał: US CPSC
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im mniejsze okazuje się być nasze dziecko, tym lepiej bucik powinien się trzymać stópki, dlatego dla maluchów trzeba wybierać takie obuwia, które będą zapinane. Wtedy będziemy mieli pewność, że wciąż będą one w dobry sposób przytrzymywały się nóżki, a przy tych rzeczywiście najmłodszych dzieciach będziemy mogli przez jakiś czas nie zamartwiać się tym, że będą pragnęły ściągać buty i biegać na bosaka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-14 12:04:02
Tagi: dziecko, but, estetyka

Oświetlenie inne niż zwykłe

Oświetlenie ledowe
Napisał: Omar Bárcena
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wszystko musi być przyjazne dla środowiska. Wzrasta świadomość ludzi względem tego, co można dobrego zrobić dla swojej planety. Zrozumieliśmy, że dobra ziemi są wyczerpywalne i trzeba o wszelkie dobra zadbać. We wszystkich aspektach życia można sprawić, że w mniejszym stopniu będziemy zanieczyszczać świat, nawet to jakie żarówki mamy ukazuje, w jaki sposób podchodzimy do ekologii. Obecnie popularne jest oświetlenie ledowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-13 15:02:03
Tagi: oświetlenie, środowisko, ekologia, lampa, domu, cena, żyrandoli

Pożyteczne części oraz akcesoria do konstruowania mebli

śruby ze stali nierdzewnej
Napisał: Tellessa Myles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nabycie nowiuteńkich mebli częstokroć wiąże się z tym, iż musimy samodzielnie je złożyć. Nawet, posiadając instrukcję, nie zawsze okazuje się to banalne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-13 11:00:03
Tagi: materiał, sklep, składanie mebli

Dlaczego posiadanie etui na telefon jest niebywale istotne?

sony xperia
Napisał: TAKA@P.P.R.S
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Stale modyfikowany ma na celu już nie tylko dzwonienie czy pisanie smsów. Każdy twórca telefonów pragnie, by dany model został numerem 1 w najliczniej nabywanych. Otóż w przodujących telefonach znalazł się Microsoft Lumia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-10 12:56:04
Tagi: ekran, telefon, akcesoria, gadżety

Standardowe golenie maszynką z żyletką posiada wielu sympatyków, którzy z zadowoleniem robią ten dzienny rytuał

golenie maszynką
Napisał: Christina zur Nedden
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu facetów używa standardowe akcesoria w trakcie golenia, czyli żyletki. Ich wybór jest podyktowany tym, iż ich ojciec czy też dziadek jednakowo się golił, również używają ten model golenia przez komfort, praktyczność i precyzyjność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 15:55:06
Tagi: skóra, marka, ojciec, podstawka

Sneakers – znakomite buty dla kobiet i mężczyzn

buty sportowe
Napisał: Daniel Oines
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas lubi dobrze się prezentować, gdyż to od naszego wyglądu w fundamentalnej mierze jest zależne samopoczucie, które towarzyszy nam określonego dnia. Fatalnie ułożona fryzura, niedokładny make-up lub niedoprasowana koszulka może zdecydowanie obniżyć naszą samoocenę i nie dotyczy to jedynie pań, ale również panów, którzy coraz chętniej troszczą się o swoją prezencje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-06 14:36:08
Tagi: obuwie, dodatki

Projektowanie mieszkań musi rozpocząć się od podjęcia decyzji w jakim stylu ma być budynek

dom
Napisał: ZZ Bottom
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na zakup parceli i budowę domu warto zastanowić się jaki styl najbardziej nam się podoba i jak chcemy, żeby wyglądało nasze gniazdko. W tej sprawie nie powinno się ślepo śpieszyć za trendami, ponieważ one w mgnieniu oka mijają, a raz wybudowany dom będzie nam służył prawdopodobnie do końca egzystencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-06 09:45:07
Tagi: budynek, pokój, trend, budowa

Światła ledowe do pomieszczeń biurowych

biuro
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner
Gdy decydujemy się na biuro, to trzeba pamiętać, że takie miejsce musi zostać odpowiednio dostosowane do pracy. Nie możemy zrobić tak, że kupimy jakiekolwiek wykładziny i chcemy żeby pracownicy siedzieli przy czymkolwiek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-06 09:05:08
Tagi: lampy, biura, firma

To, co należy kupić na zimę 2013/2014

Napisał: Columbia Sportswear
Prędkimi krokami zbliża się do nas zima, która może być niezwykle mroźna. Nawet kilkunastodniowe przymrozki mogą się zdarzyć. Warto się do nich odpowiednio przygotować. Aby to uczynić należy pomyśleć o właściwym obuwiu, które zagwarantuje nam wygodne poruszanie się w takich właśnie warunkach pogodowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-05 14:22:07
Tagi: zima, kurtki, szpilki

Sukienki wizytowe dla dziewczynek – dział w sklepie, w którym zakupisz sukienkę dla swojej córki idealną na wyjątkową okazję.

dziewczynka
Napisał: Tim Pierce
Na podstawie: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zasadniczo każda osoba wie jak istotny jest wygląd. To, w jaki sposób się jednostka prezentuje dowodzi często o tym jak jest dostrzegany przez ludzi wkoło niego oraz co opowiadają o nim inne osoby. Dlatego każdy w miarę własnych możliwości chciałby wyglądać jak najlepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-04 15:58:08
Tagi: dzieci, opinia, ocena, Wybór