Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Standardowe golenie maszynką z żyletką posiada wielu sympatyków, którzy z zadowoleniem robią ten dzienny rytuał

Szereg facetów używa tradycyjne akcesoria podczas golenia, innymi słowy żyletki. Ich wybór jest podyktowany tym, iż ich ojciec czy też dziadek jednakowo się golił, także stosują ten wariant golenia przez wygodę, praktyczność i precyzyjność.


Golenie maszynką na żyletki to naturalna codzienna czynność dla mężczyzn. Troszcząc się o odpowiednią higienę własną i estetyczność faceci golą się prawie każdego dnia. Niektórzy faceci golą się żyletką, bo uważają, że w taki sposób są w wyższym stopniu dokładni i staranni. Poza tym jest to obyczaj krocząca z ojca na syna. To ojcowie najczęściej szkolą własnych synów skrupulatnego i dokładnego golenia. Golenie maszynką na żyletki to umiejętność, jaka gra istotną role, bo brak doświadczenia i zdolności może grozić nacięciem (sprawdź tą stronę).

maszynka i pędzel do golenia
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aczkolwiek to prosta i miła czynność, która nie sprawi nam większego problemu, jeśli nauczymy posługiwać się żyletką. Akcesoria do golenia są niezbędne oraz pomocne. Tradycyjny pędzel do golenia jest potrzebny przy goleniu, jako że dzięki temu równomiernie i bez trudu rozprowadzamy mydełko bądź krem do golenia na zarost buzi i szyi. Pędzel z naturalnym włosiem nie podrażnia skóry, co jest godne uwagi. Dodatkowo rozlicznego typu pojemniki do golenia m.in. miseczki, odsączające czy też kubeczki. Podstawki do pędzla tymczasem są pomocne, ponieważ pędzel po zastosowaniu i przemyciu jest wstanie łatwo schnąc nie uszkadzając szczeciny. Jest też spodek na maszynkę czy różnorodne wkłady i szereg innych dodatków. Akcesoria do golenia to wyśmienity upominek dla bliskiej osoby (http://facetaria.pl/akcesoria-do-golenia-c-84_86.html).


Truefitt & Hill to wspaniała oraz bardzo szanowana marka kosmetyków i dodatków potrzebnych oraz przydatnych w trakcie golenia. Można tu odszukać m.in. dużej klasy serum, kremy, mydełka, wody kolońskie, a też pędzel z naturalnego włosa, podstawka, wielorakiego typu pojemników oraz mnóstwo innych kosmetyków oraz akcesoriów dla wszelkiego mężczyzny. Truefitt & Hill (czytaj więcej) to kapitalny wybór, ponieważ odkryjecie tam mnogość szeregu luksusowych kosmetyków i ogromnej klasy dodatków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 15:55:06
Tagi: skóra, marka, ojciec, podstawka