Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Przystosowanie garderoby do pory roku - w jaki sposób zagwarantować sobie maksymalną wygodę w kompletowaniu strojów?

Polski klimat jest surowy. Cechują go niskie temperatury, intensywne opady deszczu lub śniegu, w związku z tym należy zadbać o dopasowanie garderoby do aktualnej pogody. Jak wybierać odpowiednią odzież? Co koniecznie należy mieć na uwadze, żeby zagwarantować sobie maksymalną wygodę?
chabrowa sukienka
Napisał: http://sklep.ladym.com.pl/
Na podstawie: http://sklep.ladym.com.pl/
Przede wszystkim, w każdej szafie powinny znaleźć się ciepłe ubrania, jak płaszcze zimowe młodzieżowe, płaszcze dla osób dorosłych oraz kurtki dziecięce. Ich jakość musi być możliwie jak najlepsza, nawet jeżeli artykuł będzie dość drogi. Z pewnością doceni się tę inwestycję podczas oczekiwania na spóźniony tramwaj lub autobus, co w czasie polskiej zimy jest niestety standardem. W dodatku, po zakończeniu każdego sezonu należy prowadzić dokładne porządki w szafie, spakować ubrania których w najbliższym czasie nie będzie się używało. Chociażby, stroje kąpielowe podczas jesieni i zimy są kompletnie nieprzydatne, poza strojami sportowymi używanymi na basenie, toteż trzeba je wyjąć z szafy razem z pozostałymi rzeczami przeznaczonymi na miesiące letnie oraz ulokować, na przykład na konkretnej półce, w odpowiednich pudłach lub pozostałych zakamarkach mieszkania. Przykłady stylowego ubioru można odnaleźć tu: www.ceneo.pl/Plaszcze_damskie.W szafie dzięki temu od razu będzie o wiele więcej miejsca na cieplejszą odzież, jak wełniana sukienka bądź sweter. Marką, która posiada ubrania wysokiej jakości, które dobrze sprawdzą się podczas polskiej zimy bądź jesieni jest Desigual. Sezonowe porządki w posiadanych ubraniach są bezdyskusyjną podstawą. Dla zainteresowanych tematem: idź do www.

Strój kąpielowy
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dodatku, wskazane jest wyrzucać odzież, która jest w jakikolwiek sposób uszkodzona i pozbywać się ubrań, których nie nosiło się w ostatnim czasie. Przeważnie, najlepszym okresem odzieżowej kwarantanny jest ostatni rok. Tym sposobem garderoba będzie bardziej przejrzysta oraz łatwiej ją będzie przystosować do nadchodzącej pory. Planując zakupy letnie, wiosenne, zimowe czy jesienne, koniecznie należy wykonać listę koniecznych produktów, aby uniknąć niepotrzebnych oraz nieprzewidzianych wydatków. Reasumując – idealnym sposobem na utrzymanie porządku w szafie i łatwiejsze kompletowanie zestawów ubrań odpowiednich dla danej pory roku, jest regularne sprzątanie oraz wynoszenie ubrań niepotrzebnych. Można się zaopatrzyć w wygodne worki próżniowe przeznaczone do bezpiecznego przechowywania ubrań, dzięki czemu nie zajmują one wiele miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:25:30
Tagi: ubrania, zakupy