Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

September 2015

Gdzie odszukają odzienie dla siebie osoby z nadwagą?

t-shirt
Napisał: CROPP
Na podstawie: CROPP
Nie da się zanegować zjawiska, że posiadanie przez nas modnego wizerunku jest przez nas wyjątkowo pożądane. Nasz własny wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, która zaświadcza o naszej postawie. Wobec takiego stanu spraw staramy się za wszelaką cenę wyglądać modnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 10:22:35
Tagi: moda, nadwaga, wizerunek

Jak zaaranżować łazienkę mieszkając we Wrocławiu, aby każdy domownik czy przybyły gość mógł się nią prawdziwie zachwycać?

łazienka
Napisał: DEANTE
Na podstawie: DEANTE
Piękne mieszkanie to oczko w głowie niejednej gospodyni domowej. Jeśli wnętrza są naprawdę atrakcyjne i funkcjonalnie urządzone, każdy członek rodziny czy gość, będzie czuł się w nich dobrze i komfortowo. Są natomiast takie miejsca w domu, które lubimy szczególnie mocno, w szczególności jeżeli są zaaranżowane iście po królewsku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 10:50:39
Tagi: meble, prysznic, hydromasaż, łazienka

Ogromny asortyment drzwi w meblowych sklepach www.

Drzwi drewniane
Napisał: dmil0
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sklepach meblowych, które prowadzą działalność w Internecie można znaleźć dużo produktów na jakie opłaca się decydować, podczas gdy ma ochotę się, by we własnym domu powstał nietuzinkowy klimat. Należy w końcu w taki sposób urządzić mieszkanie, aby żyło się w nim komfortowo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 13:01:47
Tagi: sieci, styl, środowisko, ekologia, klient, zamówienie

Gdzie należałoby poszukiwać naszego pierwszego mieszkania?

mieszkania we Wrocławiu do sprzedaży
Napisał: stephen bowler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdobycie własnego miejsca zamieszkania to bez wątpieniatrudne zadanie, z jakim musi się zmierzyć spora część z nas. Pełna samodzielność oraz autonomia jest w pewnej mierze jednym z życiowych celów i naszą życiową koniecznością. Jest to połączone z zakładaniem rodziny oraz niejako zwyczajną koleją rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 11:53:46
Tagi: mieszkania, komfort, produkt bankowy

Korzystając z nagrzewnicy olejowej należałoby wiedzieć, w jaki sposób czyścić nawilżacze powietrza, jakie są wtedy niezbędne

dom
Napisał: David Sawyer
Na podstawie: http://www.flickr.com
W propozycjach wielu specjalistycznych marketów wyszukać da się mnóstwo sprzętów, jakie okazują się być pożyteczne w licznych sytuacjach życiowych. Po pierwsze powinno się podkreślić atencję na urządzenia niezbędne w wyposażeniu domowym. W zależności od obowiązującej pory roku stosowane są sprzęty o innym przeznaczeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 09:26:51
Tagi: kosiarki, temperatura, instalacje, nawilżenie

Home staging w mieście Wrocław

Urządzanie wnętrz
Napisał: Builders Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy chcielibyśmy, by nasze mieszkanie dobrze się prezentowało powinniśmy mieć dobrego architekta. Architekt może zmienić bardzo wiele nawet w nie do końca przemyślanej przestrzeni. Dlatego nie ma co zastanawiać się nad tym, czy wybierać kogoś czy nie. Sami owszem damy radę cokolwiek wymyślić, ale jedynie dzięki fachowcowi nasze cztery kąty zyskają zupełnie inny charakter.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:37:48
Tagi: mieszkanie, biura nieruchomości, architekt, biura architektoniczne

W jaki sposób przygotować się do ślubu? O jakich kwestiach pamiętać, żeby wszystko było idealnie

ślub
Napisał: Weddingraphy Studio
Na podstawie: http://www.flickr.com
Marilyn Monroe mawiała, że perfekcjonizm jest nudny. Być może. Ale są w życiu człowieka tak ważne chwile, kiedy chce się, aby wszystko było doskonałe i dopięte na ostatni guzik. Do takich chwil należy z pewnością dzień wesela.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 14:15:48
Tagi: śluby, wesela, zespoły, pan młody

Jak prezentowały się lata 70 moda okazała się być wtedy specyficzna

Moda damska
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy na lata 80 moda silnie się zmieniła?. Spoglądamy na aktualną modę oraz zastanawiamy się, czy czasami nie stroimy się dziwacznie, czy wszelkie zestawienia ubraniowe ze sobą współgrają? Musimy tutaj pamiętać, że każda dekada ma swój czas oraz przedstawia odmienny wizerunek. Starczy popatrzeć na lata 70 moda wówczas okazywała się być troszkę szalona, a jednakże wszyscy wspominają je obecnie z uśmiechem na twarzy oraz chociaż może niektóre tamte stroje prezentują się troszeczkę śmiesznie, to jednak są one charakterystyczne dla tamtych czasów i je określają.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 13:04:47
Tagi: mieszkanie, moda, ubrania, sklep

Twoim marzeniem okazuje się oryginalny lokal mieszkalny? Zatrudnij firmę, która zaprojektuje go dla ciebie

Wnętrze mieszkania
Napisał: Reinhold Polska
Obiekt mieszkalny musi okazać się funkcjonalny oraz wygodny, gdyż to akurat te dwie wartości najbardziej wpływają na warunki bytowe jego lokatorów. Niemniej trzeba powiedzieć, że coraz znaczniejszy nacisk kładzie się także na piękno mieszkań oraz ich projekty zewnętrzne i wewnętrzne. Te bywają z kolei naprawdę różnorodne. Chociaż w polskiej zabudowie nadal przeważają obiekty w stylu klasycznym, nie brakuje też odważnych i oryginalnych rozwiązań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 14:08:48
Tagi: dom, mieszkania, Wnętrza

Rewelacyjne miejsca na biznes we Wrocławiu

lokal usługowy
Napisał: Taylor White
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław to duże miasto, które się cały czas rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dzisiaj naprawdę widoczna. Większe aglomeracje proponują bowiem ciekawe stanowiska pracy, szansę edukacyjne czy dużo rozrywek, których najczęściej są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się wobec tego dziwić, że zainteresowanie zakupem lub wynajmem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co przede wszystkim należy mieć na uwadze poszukując najbardziej zadowalającego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie podstawowe?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-02 14:19:00
Tagi: Wrocław, technologia, miasta, biuro nieruchomości