Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

September 2015

Gdzie odszukają odzienie dla siebie osoby z nadwagą?

t-shirt
Napisał: CROPP
Na podstawie: CROPP
Nie da się zanegować zjawiska, że posiadanie przez nas ciekawego wizerunku jest przez nas bardzo pożądane. Nasz osobisty wygląd stanowi bowiem swego rodzaju wizytówkę, jaka zaświadcza o naszej postawie. Wobec takiego stanu spraw próbujemy za wszelaką cenę wyglądać modnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 10:22:35
Tagi: moda, nadwaga, wizerunek

Jak zaaranżować łazienkę mieszkając we Wrocławiu, aby każdy domownik czy przybyły gość mógł się nią prawdziwie zachwycać?

łazienka
Napisał: DEANTE
Na podstawie: DEANTE
Piękne mieszkanie to oczko w głowie niejednej pani domu. Jeśli wnętrza są naprawdę atrakcyjne i funkcjonalnie wyposażone, każdy domownik czy gość, będzie czuł się w nich dobrze i komfortowo. Są jednak takie miejsca w domu, które lubimy stosunkowo najbardziej, szczególnie jeśli są urządzone naprawdę po królewsku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 10:50:39
Tagi: meble, prysznic, hydromasaż, łazienka

Ogromny asortyment drzwi w meblowych sklepach www.

Drzwi drewniane
Napisał: dmil0
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sklepach meblowych, jakie prowadzą działalność w Internecie można znaleźć sporo produktów na jakie warto się decydować, kiedy chce się, by we własnym mieszkaniu zapanował niecodzienny design. Należy przecież tak zaaranżować mieszkanie, żeby żyło się w nim wygodnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 13:01:47
Tagi: sieci, styl, środowisko, ekologia, klient, zamówienie

Gdzie należałoby poszukiwać naszego pierwszego mieszkania?

mieszkania we Wrocławiu do sprzedaży
Napisał: stephen bowler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pozyskanie własnego miejsca zamieszkania to niewątpliwieskomplikowane zadanie, z którym musi się zmierzyć znacząca część z nas. Pełna niezależność oraz autonomia jest w pewnym sensie jednym z życiowych celów i naszą życiową koniecznością. Jest to połączone z zakładaniem rodziny oraz także normalną koleją rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 11:53:46
Tagi: mieszkania, komfort, produkt bankowy

Korzystając z nagrzewnicy olejowej należałoby wiedzieć, w jaki sposób czyścić nawilżacze powietrza, jakie są wtedy niezbędne

dom
Napisał: David Sawyer
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ofertach wielu specjalistycznych sklepów wyszukać da się wiele sprzętów, które okazują się być pożyteczne w wielu sytuacjach życiowych. W szczególności należałoby podkreślić atencję na sprzęty niezbędne w zaopatrzeniu domowym. Zależnie od aktualnej pory roku użytkowane są sprzęty o innym przeznaczeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 09:26:51
Tagi: kosiarki, temperatura, instalacje, nawilżenie

Home staging w mieście Wrocław

Urządzanie wnętrz
Napisał: Builders Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy, żeby nasze mieszkanie fajnie wyglądało należy mieć porządnego architekta. Architekt może pozmieniać bardzo wiele nawet w nie do końca dobrze ogarniętej przestrzeni. Dlatego nie ma co głowić się nad tym, czy wybierać kogoś czy nie. Sami owszem możemy cokolwiek wymyślić, ale jedynie dzięki profesjonaliście nasze mieszkanie zyska zupełnie inny charakter.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:37:48
Tagi: mieszkanie, biura nieruchomości, architekt, biura architektoniczne

W jaki sposób przygotować się do ślubu? O jakich kwestiach pamiętać, żeby wszystko było idealnie

ślub
Napisał: Weddingraphy Studio
Na podstawie: http://www.flickr.com
Marilyn Monroe mawiała, iż perfekcjonizm jest nudny. Może i tak. Ale są w życiu człowieka tak ważne chwile, kiedy chce się, żeby wszystko było idealne oraz dopięte na ostatni guzik. Do tego typu chwil należy na pewno dzień wesela.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 14:15:48
Tagi: śluby, wesela, zespoły, pan młody

Jak prezentowały się lata 70 moda okazała się być wtedy specyficzna

Moda damska
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy na lata 70 moda okazywała się być jakaś niecodzienna?. Patrzymy na obecną modę oraz namyślamy się, czy od czasu do czasu nie ubieramy się dziwnie, czy wszystkie komplety ubrań ze sobą pasują? Powinniśmy tutaj pamiętać, że każda dekada posiada swój czas oraz przedstawia kolejny wygląd. Starczy popatrzeć na lata 70 moda wówczas była troszeczkę szalona, a jednak wszyscy wspominają je teraz z uśmiechem na twarzy oraz chociaż być może niektóre tamte rzeczy przedstawiają się troszeczkę śmiesznie, to jednakże są one indywidualne dla tamtych czasów oraz je pokazują.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 13:04:47
Tagi: mieszkanie, moda, ubrania, sklep

Twoim marzeniem okazuje się oryginalny lokal mieszkalny? Zatrudnij firmę, która zaprojektuje go dla ciebie

Wnętrze mieszkania
Napisał: Reinhold Polska
Obiekt mieszkalny musi być funkcjonalny i komfortowy, gdyż to właśnie te dwie wartości najbardziej wpływają na warunki bytu jego mieszkańców. Jednakże należy przyznać, że coraz większy nacisk nakłada się również na estetykę mieszkań oraz ich projekty zewnętrzne oraz wewnętrzne. Te okazują się z kolei bardzo różnorodne. Chociaż w krajowej zabudowie nadal przeważają budynki w stylu klasycznym, nie brak też śmiałych oraz oryginalnych rozwiązań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 14:08:48
Tagi: dom, mieszkania, Wnętrza

Rewelacyjne miejsca na biznes we Wrocławiu

lokal usługowy
Napisał: Taylor White
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław to wielkie miasto, które się ciągle rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dzisiaj bardzo widoczna. Większe metropolie gwarantują bowiem ciekawe stanowiska pracy, szansę edukacyjne czy dużo rozrywek, których zazwyczaj są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się z tego względu dziwić, że zainteresowanie kupieniem lub wynajęciem mieszkania Wrocław jest ogromne. Co w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę szukając najbardziej odpowiedniego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie priorytetowe?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-02 14:19:00
Tagi: Wrocław, technologia, miasta, biuro nieruchomości