Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

September 2015

Gdzie odszukają odzienie dla siebie osoby z nadwagą?

t-shirt
Napisał: CROPP
Na podstawie: CROPP
Nie da się zanegować faktu, że posiadanie przez nas ciekawego wizerunku jest przez nas bardzo pożądane. Nasz prywatny wygląd stanowi bowiem swego rodzaju wizytówkę, jaka świadczy o naszej postawie. Wobec takiej sytuacji staramy się za każdą cenę wyglądać modnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 10:22:35
Tagi: moda, nadwaga, wizerunek

Jak zaaranżować łazienkę mieszkając we Wrocławiu, aby każdy domownik czy przybyły gość mógł się nią prawdziwie zachwycać?

łazienka
Napisał: DEANTE
Na podstawie: DEANTE
Piękne mieszkanie to oczko w głowie niejednej pani domu. Jeżeli wnętrza są naprawdę atrakcyjne i funkcjonalnie wyposażone, każdy członek rodziny czy gość, będzie czuł się w nich dobrze i komfortowo. Są jednakże takie miejsca w domu, które lubimy stosunkowo najbardziej, w szczególności jeśli są urządzone iście po królewsku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 10:50:39
Tagi: meble, prysznic, hydromasaż, łazienka

Ogromny asortyment drzwi w meblowych sklepach www.

Drzwi drewniane
Napisał: dmil0
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sklepach z umeblowaniem, które działają w sieci da się odnaleźć sporo produktów na jakie warto się decydować, kiedy ma ochotę się, aby w swoim mieszkaniu powstał niecodzienny klimat. Należy przecież tak zaaranżować mieszkanie, żeby żyło się w nim komfortowo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 13:01:47
Tagi: sieci, styl, środowisko, ekologia, klient, zamówienie

Gdzie należałoby poszukiwać naszego pierwszego mieszkania?

mieszkania we Wrocławiu do sprzedaży
Napisał: stephen bowler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdobycie własnego miejsca zamieszkania to bez wątpieniatrudne zadanie, z jakim musi się zmierzyć spora część z nas. Pełna samodzielność oraz autonomia jest w pewnej mierze jednym z życiowych celów i naszą życiową koniecznością. Jest to połączone z zakładaniem rodziny oraz niejako zwyczajną koleją rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 11:53:46
Tagi: mieszkania, komfort, produkt bankowy

Korzystając z nagrzewnicy olejowej należałoby wiedzieć, w jaki sposób czyścić nawilżacze powietrza, jakie są wtedy niezbędne

dom
Napisał: David Sawyer
Na podstawie: http://www.flickr.com
W propozycjach licznych specjalistycznych sklepów znaleźć da się wiele urządzeń, jakie okazują się być użyteczne w licznych sytuacjach życiowych. W szczególności należałoby zwrócić uwagę na przyrządy wymagane w wyposażeniu domowym. W zależności od aktualnej pory roku wykorzystywane są urządzenia o innym przeznaczeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 09:26:51
Tagi: kosiarki, temperatura, instalacje, nawilżenie

Home staging w mieście Wrocław

Urządzanie wnętrz
Napisał: Builders Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy chcielibyśmy, żeby nasze mieszkanie fajnie się prezentowało powinniśmy zatrudnić porządnego architekta. Architekt jest w stanie zmienić bardzo wiele nawet w nie do końca dobrze ogarniętej przestrzeni. Tak, więc nie ma co głowić się nad tym, czy wybierać kogoś czy nie. Sami oczywiście damy radę cokolwiek wymyślić, ale tylko dzięki profesjonaliście nasze cztery kąty zyskają całkiem inny charakter.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:37:48
Tagi: mieszkanie, biura nieruchomości, architekt, biura architektoniczne

W jaki sposób przygotować się do ślubu? O jakich kwestiach pamiętać, żeby wszystko było idealnie

ślub
Napisał: Weddingraphy Studio
Na podstawie: http://www.flickr.com
Marilyn Monroe mawiała, że perfekcjonizm jest nudny. Być może. Ale są w życiu człowieka tak ważne chwile, kiedy chce się, aby wszystko było doskonałe i dopięte na ostatni guzik. Do takich chwil należy z pewnością dzień wesela.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 14:15:48
Tagi: śluby, wesela, zespoły, pan młody

Jak prezentowały się lata 70 moda okazała się być wtedy specyficzna

Moda damska
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy na lata 80 moda mocno się przemieniła?. Patrzymy na aktualną modę i zastanawiamy się, czy od czasu do czasu nie ubieramy się dziwnie, czy wszelkie zestawienia ubrań ze sobą pasują? Powinniśmy tutaj wspomnieć, że każda dekada posiada własny czas i prezentuje inny wizerunek. Wystarczy spojrzeć na lata 70 moda wtenczas była troszeczkę szalona, a jednak wszyscy wspominają je obecnie z uśmiechem na twarzy i choć być może niektóre tamte rzeczy przedstawiają się trochę śmiesznie, to jednak są one charakterystyczne dla tamtych czasów i je pokazują.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 13:04:47
Tagi: mieszkanie, moda, ubrania, sklep

Twoim marzeniem okazuje się oryginalny lokal mieszkalny? Zatrudnij firmę, która zaprojektuje go dla ciebie

Wnętrze mieszkania
Napisał: Reinhold Polska
Obiekt mieszkalny powinien być funkcjonalny i komfortowy, ponieważ to akurat te dwie wartości najbardziej oddziałują na warunki bytu jego mieszkańców. Jednakże należy powiedzieć, że coraz znaczniejszy nacisk kładzie się również na estetykę mieszkań oraz ich projekty zewnętrzne i wewnętrzne. Te okazują się z kolei naprawdę różnorodne. Chociaż w polskiej zabudowie nadal przeważają obiekty w stylu klasycznym, nie brakuje także odważnych i nieszablonowych rozwiązań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 14:08:48
Tagi: dom, mieszkania, Wnętrza

Rewelacyjne miejsca na biznes we Wrocławiu

lokal usługowy
Napisał: Taylor White
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław to duże miasto, które się szybko rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dzisiaj bardzo widoczna. Większe metropolie zapewniają bowiem interesujące stanowiska pracy, szansę edukacyjne lub dużo rozrywek, których zazwyczaj są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się w związku z tym dziwić, że zainteresowanie kupieniem lub wynajęciem mieszkania Wrocław jest ogromne. Co przede wszystkim należy wziąć pod uwagę szukając najbardziej zadowalającego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie priorytetowe?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-02 14:19:00
Tagi: Wrocław, technologia, miasta, biuro nieruchomości