Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Twoim marzeniem okazuje się oryginalny lokal mieszkalny? Zatrudnij firmę, która zaprojektuje go dla ciebie

Budynek mieszkalny musi okazać się funkcjonalny i komfortowy, gdyż to akurat te dwie wartości kluczowo oddziałują na warunki bytowe jego lokatorów. Niemniej należy powiedzieć, że coraz większy nacisk nakłada się także na estetykę mieszkań i ich projekty zewnętrzne i wewnętrzne. Te bywają z kolei bardzo zróżnicowane. Choć w krajowej zabudowie wciąż przeważają budynki w stylu klasycznym, nie brakuje też śmiałych i nieszablonowych rozwiązań.
więcej na stronie http://www.budoskop.pl/aktualnosci-architekci/art,62,bxbstudio-boguslaw-barnas-na-liscie-20-najlepszych-pracowni-projektowych-swiata-.html
Napisał: Reinhold Polska
Ceniona jest fantazjaW wypadku planowania budynków mieszkalnych, jak też ich wnętrz, niezwykle ważna jest kreatywność. Celują w nią przede wszystkim młodzi (na przykład architekci Katowice) i projektanci, którzy nie obawiają się oryginalnych rozwiązań i z ochotą wiążą ze sobą elementy przeróżnych stylów. Przez to w momencie, gdy marzy nam się rzeczywiście oryginalny oraz wyjątkowy dom, najlepiej będzie wyszukać zespół, który spełnia się właśnie w takim współczesnym budownictwie. Przykładem takiego zespołu jest choćby firma bxbstudio.

Tutaj stawia się na współczesne trendy

Bxbstudio okazuje się firmą coraz lepiej znaną w świecie, a wszystko za sprawą kreatywnych projektów stanowiących dzieło firmy. W swojej pracy projektanci tej firmy łączą szczególną fantazję z funkcjonalnością i ekonomią. Projekty nie ograniczają się wyłącznie do obiektów mieszkalnych, z tak samo wyśmienitym wynikiem Bxbstudio projektuje obiekty użyteczności publicznej oraz części urbanistyki. W przypadku, jeżeli potrzebuje się kreatywnego projektanta, dobrze jest zainteresować się realizacjami tej marki.
Budynek
Napisał: 小明 黃
Na podstawie: http://www.flickr.com
Łącz estetykę, funkcjonalność i ekonomię

W wypadku obiektów wyjątkowo ważna bywa harmonia między trzema wartościami: pięknem, komfortem i ekonomią. Coraz znaczniejszy nacisk kładzie się też na oddziaływanie budowy na ekologię. Dlatego wybierając projektanta, który zajmie się tworzeniem naszego domu albo innego budynku, trzeba przekonać się, czy na pewno łączy w własnej pracy te trzy najważniejsze wartości. To od nich w ogromnej mierze uzależniona będzie radość z przyszłego wykorzystania domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 14:08:48
Tagi: dom, mieszkania, Wnętrza